Koedu Sp. z o.o.

Łódź

Koedu Sp. z o.o.

Opinie o Koedu Sp. z o.o.

Conchita Wurst

W Koedu jest bardzo fajnie. Prezes zarzondza firmom jak prawdziwy rewolucjonista pokroju Fidela czy Breżniewa. Pięknie przemawia, rzondzi i dzieli. Dzieki niemu firma prze do przodu jak klocek w wąskich rurach - wolno, ale idzie. Latasz fajnom furom po Polsce. Silnik w 3 garach, 60 kunia... prze do przodu podobnie jak firma (klocek, rura). Ja jestem zadowolony i polecam.

Coaster
@Conchita Wurst 17.08.2018 21:23

Nooo... na bliźniaczym forum Żaka Prezesowi juz wentle puszczaja i pod pseudonimami daje do zrozumuenia, ze sluzby beda identyfikowac po ip... no hit za hitem. Widac, ze przyjezdnemu z podlubelskuej wsi miejski zgielk nie sluzy i chlopak zaczyna tracic nerwy :) sie porobilo.

Zygi
@Coaster 03.09.2018 19:50

To nie do wiary jak nasz kolega wysoko zaszedł ;-) Ktoś dał się nabrać na jego dar oratorski i obiecywanie gruszek na wierzbie? Dyzma się chowa

G
@Zygi 13.10.2018 01:02

noo w T-M też mu się zdawało że wszystkie rozumy pozjadał ale tam przynajmniej mial go kto powstrzymać

Coaster
@G 13.10.2018 10:48

Po T-M Pan Prezes odrobił lekcje. Usunął wszystkich, ktorzy mogli go zatrzymac. Zostawił tylko paziów i wprowadził do gry wiele pionów. Partia idzie całkiem nieźle. Za chwilę będzie niezmienialny, bo wtedy zamiast pata będzie szach-mat. A tak jakoś się trzyma. Wszyscy udają, ze rak mialo byc. O to wlasnie chodzilo. Szacunek dla Pana Prezesa, ze tak rozegrał Szefów swych. Nauka nie idzie w las. To trezba u oddac.

Ela

Pracowałam w tej firmie ponad rok, atmosfera zła, rotacja bardzo duża, zarobki bardzo niskie. Wiele osób przychodzi tuż po studiach, zdobywają jakiekolwiek doświadczenie i albo sami odchodzą, albo zostają zwolnieni. Nawet doświadczonych i zasłużonych pracowników się tam nie ceni. Pierwsza umowa to minimalne wynagrodzenie i obiecują, że to tylko na okres próbny, potem będzie lepiej. Po okresie próbnym proponują jakąś żenującą podwyżkę typu 100 zł. Na rozmowie o pracę coś napomykają o premiach, ale można to włożyć między bajki. Generalnie nie polecam.

Szeregowy
@Ela 09.09.2018 22:00

Otóż to. Maszynka do wyciskania ludzi. Pracuj za darmo i ciesz sie, ze masz prace. To juz nie te czasy Panie Prezesie, ze ludzie marzyli tylko o etlacie. Wymagania z kosmosu, a nawet szacunku do ludzi nie ma. Prezes mysli, ze jest alfa i omega. Najmadrzejszy ze wszystkich. Prawda jest taka, ze jego jedynym osiagnieciem jest wywrocenie wszystkiego do gory nogami. Ja tez zaraz stad spadam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Koedu Sp.z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Just

Rozdawalam u was ulotki. Przelew powinnam mieć do 25 listopada a jeszcze nie mam Nie wiem czy się w końcu doczekam

Just
@Just 28.11.2017 15:04

Jaki jest meil do działu księgowości,prosze o pomoc

JO
@Just 28.11.2017 15:04

Świetne miejsce na zapytania do Pracodawcy...

Monika

Po pierwsze - Koedu to taka firma usługowa na potrzeby szkół Żak. Ja skladałam dokumenty na stanowisko pracownika w dziale operacyjnym - dyrektor i asystentka z którymi rozmawiałam byli bardzo mili (pozdrawiam), spotkanie profesjonalnie przeprowadzone i w sumie wszystkiego się dowiedziałam. Nie dostałam tej pracy ale kilka tygodni później zadzwonili z informacją o innym wakacie w firmie i czy bym była zainteresowana. Ja już pracę wcześniej znalazłam ale było to sympatyczne - nie za często się zdarza tak naprawdę.

bob

Praca i ludzie bardzo ciekawa. Polecam osobom, które nie mają rodzin bo przez cały tydzień jesteś w rozjazdach - jest to praca przez 24h na dobę. Jeśli lubisz podróżować i każdego dnia być w innym miejscu to jest to praca właśnie dla Ciebie. Uwazalbym tylko na dyrektora koordynatorów regionalnych bo z byle przyczyny potrafi Cię zwolnić mówiąc "zycie" no dla niego liczą się tylko cyferki albo coś jest albo tego nie ma - i wtedy Ciebie także nie ma już w zespole. Rotacja na stanowisku koordynatora regionalnego jest bardzo duża i częsta - jak masz wynik to pracujesz jak nie to nie ma Cię w zespole. Dyrektor i prezes sami byli koordynatorami ale chyba już zapomnieli że w krótkim czasie niewiele da się wyłuskać i nie zrobisz wyniki jaki Ci założyli. Jeśli chcesz tam dłużej popracować zadawaj dużo pytań nawet po kilka razy to samo niby lubią samodzielność ale chcą sprawować kontrolę nad tobą !!!

Zostaw opinię o Koedu Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koedu Sp. z o.o.