Koedu Sp. z o.o.

Łódź

Koedu Sp. z o.o.
2 12

Opinie o Koedu Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Koedu Sp.z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Just

Rozdawalam u was ulotki. Przelew powinnam mieć do 25 listopada a jeszcze nie mam Nie wiem czy się w końcu doczekam

JO
@Just 28.11.2017 15:04

Świetne miejsce na zapytania do Pracodawcy...

Monika

Po pierwsze - Koedu to taka firma usługowa na potrzeby szkół Żak. Ja skladałam dokumenty na stanowisko pracownika w dziale operacyjnym - dyrektor i asystentka z którymi rozmawiałam byli bardzo mili (pozdrawiam), spotkanie profesjonalnie przeprowadzone i w sumie wszystkiego się dowiedziałam. Nie dostałam tej pracy ale kilka tygodni później zadzwonili z informacją o innym wakacie w firmie i czy bym była zainteresowana. Ja już pracę wcześniej znalazłam ale było to sympatyczne - nie za często się zdarza tak naprawdę.

bob

Praca i ludzie bardzo ciekawa. Polecam osobom, które nie mają rodzin bo przez cały tydzień jesteś w rozjazdach - jest to praca przez 24h na dobę. Jeśli lubisz podróżować i każdego dnia być w innym miejscu to jest to praca właśnie dla Ciebie. Uwazalbym tylko na dyrektora koordynatorów regionalnych bo z byle przyczyny potrafi Cię zwolnić mówiąc "zycie" no dla niego liczą się tylko cyferki albo coś jest albo tego nie ma - i wtedy Ciebie także nie ma już w zespole. Rotacja na stanowisku koordynatora regionalnego jest bardzo duża i częsta - jak masz wynik to pracujesz jak nie to nie ma Cię w zespole. Dyrektor i prezes sami byli koordynatorami ale chyba już zapomnieli że w krótkim czasie niewiele da się wyłuskać i nie zrobisz wyniki jaki Ci założyli. Jeśli chcesz tam dłużej popracować zadawaj dużo pytań nawet po kilka razy to samo niby lubią samodzielność ale chcą sprawować kontrolę nad tobą !!!

Zostaw opinię o Koedu Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koedu Sp. z o.o.