Ogólnie firma bardzo dobra , i praca też byłaby super gdyby "góra" czyli kierownik regionalny i sama Hiszpania bardziej interesowałaby się co dzieje się w sklepach! Za duże zaufanie do menagera sklepu.... i jego zbyt wielka WŁADZA On może wszystko i konie nie zawsze jest to z godne z polityką firmy...Jeśli chodzi o City Center to problem stanowi menager , który na pocatku jest dla ciebie dobry , wydaje się być profesjonalny itp a po jakimiś czasie wychodzi wszystko ! Generalnie trzeba pracować i tyle i nie sprawiać problemów pani Menager ;) owe problemy to np; dyspozycje do grafiku ( można podawać ale i tak są nie uszanowane no bo kodeks pracy nie nakazuje) wiec ma sie jedna czy dwie zmiany na rano a tak to ciągle na 13 do 21 albo 11 do 21 , w weekend czesto 12h i mozna zapomnieć o wolnych weekndach bo przecież sprzedawcy musza pracowac w kazdy !!! jak studiujesz to nie da rady pogodzić tego , na poczatku masz obiecane ze tak jak najbardziej po miesiacu wszystko mija.... Grafik na ostatnia chwile brak możliwości jakich kolwiek zamian miedzy inymi sprzedawcami .Ciągla rotacja pracowników , czasem 3 osoby w ciagu jednego miesiaca, brak poszanowania sprzedawców : chamskie odzywki kierownika. Generalnie wszystko zalezy czy menager ma dobry dzien czy nie . Jak zly humor to oczywiscie mozna odreagowac na sprzedawcach albo klientach bo Pani kierownik czesto jest nie miła dla klientów , co zgłaszają sami klienci.