Opinie o De facto w Odolanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie De facto. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie De facto o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De facto w Odolanów

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w De facto?

piła
@Ktos

Konkretnie napiszcie o jaki dział chodzi i hale jeśli chodzi o liderów bo wszystkich do tego samego worka wrzucać nie można.

Ktos Nowy wpis

Jeśli nie zrobią porządku z niektórymi liderami to ludzie będą się ciągle zwalniać bo psychicznie nie idzie wytrzymać.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w De facto?

Xxx

Tak są organizowane do Honolulu haha

Szmitek

Nie

@Xxx

Na Majorke

Lucy

Niektórym takie spotkania i wyjazdy nie są potrzebne. Niektórzy są tak obrotni że potrafią dobrze bWuc się w pracy????

Magdalena
@Lucy

Czego u was nie potrafią? ;) ktoś w ogóle pisał, że dziewczyny mają tu łatwiej. To prawda? Poważnie chodzi o jakieś znajomości czy po prostu Panowie bardzo Panie tu szanują? Ile ich w zasadzie teraz pracuje?

Lucy
@Magdalena

To czysty sarkazm. Która potrafi się dobrze obrócić wokół brygadzisty to ma się dobrze, szczególnie te młode. Reszta musi (usunięte przez administratora) i nikt nie pomoże. Ostatnio też taka jedna (usunięte przez administratora) zakręciła i brygadzista owinięty w okół palca :)

Karol
@Magdalena

Tak Panowie szanują Panie że biorą się za zajęte. Z resztą baby nie lepsze młodzież za robotę się nie bierze tylko uderza w wyższe stanowiska. Po co (usunięte przez administratora) skoro można za elitę rządząca się brać. Brawo mlodzi

nikt
@Magdalena

Kobiet pracuje zdecydowanie za DUŻO, zwłaszcza na 2 hali gdzie trzeba dźwigać zawieszki od których kobiety są zwolnione i wszystko spada na facetów którzy już mają dosyć. Niech się kadra zastanowi czy nadal wato brnąć w zatrudnianie kobiet bo za chwilę nie będzie miał kto tam pracować. Zarobki kobiet są na tym samym poziomie co facetów gdzie dla mnie to jest chore porównując prace! A jeśli chodzi o zarobki w tej firmie to pożal się Boże!

Ktos Nowy wpis
@nikt

Co do kobiet, to pracują dobrze. Aleee przede wszystkim powinni zrobić porządek z niektórymi liderami bo przez to ludzie się też zwalniają.

piła Nowy wpis
@Ktos

Czy w De facto zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nicola

Mam pytanie jakie są teraz stawki godzinowe na dzień dzisiejszy? i czy przyjmują kobiety czy raczej mężczyzn?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie De facto? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Jula

Witam,czy przyjmują do pracy ? Atmosfera się fajna ? Opłaca się tam składać papiery?

Jak wygląda ścieżka kariery w De facto? Czy trudno jest zdobyć awans?

Łukasz

Chciałbym podjąć tam pracę jednak kilku znajomych tam pracuje i opinia nie jest najlepsza. Podobno głównym problemem jest nepotyzm, czy to prawda??

Rekin
@Łukasz

Nie ma takiego problemu

Lukasz
@Rekin

Słyszałem inna opinie, lepiej mają się koleżanki brygadzistow niż długoletni pracownicy...

Lukasz
@Rekin

A brygadzisci i kierownicy są spoko? Tylko proszę o szczera odpowiedź

PIGI
@Łukasz

Pewnie ze jest! Nie oszukujmy się! My starzy pracownicy zasuwamy jak stare lokomotywy, a inni stoją i pier. dzielą ze swoimi brygadzistami i jeszcze załatwiają sobie odpowiednią hale. Dziwi mnie to że firma na coś takiego pozwala, jak to widzę to rzygać się chce, myślę o zmianie pracy.

Bioły
@Lukasz

Nieznam lepszych ludzi niż liderzy i brygadziści w tej firmie z każdym nawet najmniejszym problemem można się do nich zgłosić i chętnie zawsze udzielają pomocy to ZŁOCI LUDZIE !!

Rumun
@Bioły

A którzy są niby tacy złoci?! Nie mieszaj kandydatom w głowach, a Ty młody nawet tu nie skladaj papierów ;)

Jak wygląda praca w tej firmie? Słyszałem że laseczki mają się tam lepiej, wystarczy wejść w układy z brygadzista?

Viper

Mam uwagi co do Pana Piotra R. bo rodo(Maklera) najeżdża na starych pracowników zachowuje się niekulturalnie i chamsko takich ludzi powinno się zwolnić.

Viper

Firma jest taka że każdy obgaduje drugiego człowieka, a nie chcą powiedzieć to w prosto w oczy tacy ludzie powinni trafić do Choroszczy.

daro

ktos byl bardzo biedny ze zaatakowal szafe z jedzeniem albo bardzo mu sie chcialo jesc a ponoc tak dobrze tu placa 50tki 100 stki no i najwazniejsze szkodliwe :)

Emilia
@daro

@daro, nie bardzo wiem - i pewnie inne osoby zaglądające na forum też - co miałeś na myśli pisząc swój komentarz. Możesz nieco go doprecyzować? Rozumiem, że pracujesz w De facto - jak oceniasz tego pracodawcę?

michu
@Emilia

wnioskując po wypowiedzi daro można odczytać ze musiało sie tam coś stac z szafą z jedzieniem i batonami i ze jest tam średnio i ze nie płacą 50 i setek

Wojtek
@michu

Płacą 50 tki i można zarobić od 3000 do 4000 na rękę

abc

odchodzą bardzo dobrzy pracownicy SZKODA że nikt tego nie widzi

Emilia
@abc

Każdy ma prawo wybrać, czy pracować dalej w danej firmie, czy też związać się z inną. Czy w ostatnim czasie miała miejsce jakaś duża rotacja pracowników w De facto? Jeśli tak, to czym to jest, Twoim zdaniem, spowodowane? Ciekawi mnie też, czy jesteś związany z tą firmą obecnie, czy już nie.

@Emilia

Dzień Dobry. Ciekawi mnie czy Pani jest związana z DE-FACTO .Prawo wyboru ma każdy ok. Rotacja jest . Pracownicy odchodzą ze względu na klimat jaki panuje w firmie .Pozdrawiam

qweqwe
@abc

Pewnie widzi tylko ma to gdzieś? Nie ten to inny?

Czy można liczyć w De facto na prywatną opiekę medyczną?

elo elo

nie :( tam na nic nie możesz liczyć tylko na siebie !!

kand
@elo elo

A są chociaż owocowe czwartki, albo praca w młodym dynamicznym zespole?

Viper

Firma ta jest jak segregacja odpadów zachowanie jak przedszkolu i brak kultury osobistej jeden na drugiego (usunięte przez administratora) za dużo kierowników a za mało pracowników.

hmm

@daro o kim mówicie?

Klientt

Jaka stawka jest na godzine

elo elo
@Klientt

20.50 BRUTTO

Hanna

Nie ma ludzi niezastąpionych, każdy szuka co mu odpowiada a generalni młodzi szukają kasy i nie wiążą się z firmą.

Łycha

Zawsze można zmienić na lepszą pracę jak komuś się nie podobają takie warunki pracy !!!

@Łycha

Chociaż w tym masz rację ale zacznij od siebie !!!

Ale tu jest bluźnierstwo.Ja akurat znam tą osobę o której tu jest mowa i jak to czytam to się zastanawiam jak trzeba być głupim żeby o nim napisać takie brednie.To 3/4 nie prawdy!!!Ale wiadomo że jak się kogoś nie lubi to można o tym kimś napisać co się chce.Ja bym na miejscu kadry bardziej zainteresował się co się dzieje na poszczególnych działach,bo tak jak ktoś już wyżej napisał że na firmie są układy i układziki i nie ma równego traktowania pracowników dlatego jest taka a nie inna atmosfera.I trzeba się realnie zastanowić nad faktem dlaczego pracownicy się zwalniają...nie koniecznie chodzi o finanse.

Bobo
@anonymous

To chyba nie masz pojęcia o kim mowa lub jesteś tego samego pokroju co on fałszywy bo wielu nowych pracowników przychodziło popracowało tydzień i odchodziło tłumacząc że jest strasznie niemiła atmosfera spowodowana właśnie przez tego cepa.

fan
@anonymous

mam wrażenie że sam to napisałeś .Ale czy ty umiesz pisac i czytac

Bobo
@fan

czytać chyba trochę umie ale pisać to raczej nie a liczyć wcale bo codziennie nie może doliczyć się detali, chociaż się dziwię bo miał lekcje matematyki z Dropsem a on wymagający był. Ale co od takiego cepa oczekiwać jak prostej pracy nie potrafi wykonać takiej jak np. zaklejenie szpar w betonie. A teraz to nawet słyszałem że udaje kierownika zmiany bo zamiast zawieszać detale to siedzi w biurze rozłożony na biurku i rozmawia przez telefon a jego beduini za niego zawieszają(współczuje beduinom)

Kamil

Bardzo proszę o kulturalne i merytoryczne wypowiedzi na forum. Zachęcam również do zapoznania się z regulaminem obowiązującym nas wszystkich: https://www.gowork.pl/regulamin @anonymous, rozumiem, że pracujesz w De facto, tak? Jakie masz odczucia w związku z pracą w tym miejscu? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią! Nie ma ich w tym wątku zbyt wiele, więc będzie ona z pewnością bardzo cenna.

Nie myślałem, że moja opinia wywoła taką falę krytyki. Lepiej skierujcie swoją złość w wyrażenie opinii o pracodawcy, ewent.osób funkcyjnych, niż wylewać brudy na siebie i podpie...ć się nawzajem. Tak szczerze, to zapomniałem, że kiedyś wystawiłem tutaj opinię

Obserwator

Pracodawca jest bardzo dobry, nigdy nie miałem takiego!!! Co do kapowania to ci co właśnie kapują niech się zastanowią, bo przez nich to cale zamieszanie !!!

Zostaw merytoryczną opinię o De facto - Odolanów

• Jak się pracuje w De facto?

Zobacz opinie na temat firmy De facto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w De facto?

De facto