Opinie o Mila w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mila. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mila o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila w Tomaszów Mazowiecki

Enya. Nowy wpis

Kiedy powstały fundamenty i okazało się, że będzie to nowy pawilon "Mila" jako przyszły klient byłam ja i moja rodzina b. zadowolona. Byliśmy na otwarciu sklepu i od tego momentu wszystkie zakupy robiliśmy w "Mili".Grymaśnych klientów przekonywałam podczas zakupów, że nie mają racji wysuwając logiczne argumenty. Tak było do pewnego piątku, gdzie robiąc jak zawsze zakupy trafiłam na dyskryminację, hamstwo, TUPET bez granic jednej z ekspedientek. Zakupów nie dokończyłam, poczułam się jak śmieć I obiecałam sobie,ŻE NIGDY NIE ZROBIĘ ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE MOJA RODZINA RÓWNIEŻ. Sprawy nie zamiotłam pod dywan, PAN prezes zarządu w Inowrocławiu otrzyma opis całego zdażenia. Tak być nie może, aby zamiast pracować dla dobra firmy wyrabia się jej złą opinię i pozbywa stałych wiernych klientów.

Ewa Nowy wpis

A jakie są możliwości zatrudnienia i godziny pracy

Pracownik Nowy wpis

Mila Tomaszów Mazowiecki. Sklep jak każdy inny. Ale załoga zgrana. Kierownictwo też ok. Dziewczyny w biurze zawsze pomocne. Traktują pracowników na równi.Oczywiście są nie raz spięcia ale gdzie ich nie ma. Ogólnie praca w miłej atmosferze. ????

IO

Nie polecam

Janek.
@IO

A powiedz czemu? Rozwin swoja opinie.

Aleksander Nowy wpis
@IO

Czy długo pracowałeś w tej firmie? Może warto było dać sobie trochę więcej czasu na rzetelną ocenę. Twoja opinia, co zostało zauważone również przez inną osobę jest bardzo krótka. Zachęcam Cię do jej rozwinięcia, dzięki temu zyska na wiarygodności.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mila. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tomaszów Mazowiecki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tomaszów Mazowiecki
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Agata

@IO, twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno słowo. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Na forum GoWork.pl można oczywiście publikować opinie negatywne, jeżeli nie łamią regulaminu i są odpowiednio uargumentowane. Zachęcam Ciebie do napisania kilku słów więcej, na temat twojej pracy w firmie Mila.

Tomaszowianka

Kierowniczka straszna. Krzyczy na pracowników przy klientach chociaż racji wtedy nie miała. kasjerzy dużo pracy mają i dlatego mało ludzi tam pracuje.

życzliwa

żenada sklep katastrofa przez obecną panią kierownik która nie dość że nic nie robi to jeszcze oczernia innych dosłownie porażka pomyślcie o zmianie kierownika zanim będzie za późno.......

KlientmiliTM
@życzliwa

A o ktora pani kierownik chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Mila - Tomaszów Mazowiecki

Mila