Fabres sp. z o.o

Opinie o Fabres sp. z o.o

kevin

Pracowalem, bylo bardzo fajnie. Mile towarzystwo, fajny klimat, kierownictwo wyrozumiale. Spedzilem tam fajny czas. Polecam

@kevin

Miło to słyszeć, dziękujemy za opinię :)

pracownica Nowy wpis

Kolejny rok w Fabres, dalej jest świetnie :)

Czy pracownicy w Fabres sp. z o.o dogadują się między sobą?

Jakie są widełki Sap consultanta z rocznym doświadczeniem?

Niestety na ten moment nie mamy ofert pracy dla konsultantów SAP z rocznym doświadczem,.Zapraszamy do zakładki kariera na naszej stronie www.fabres.pl, są tam wszystkie nasze aktualne oferty wraz z widełkami.

@Fabres sp. z o.o

A jeśli ktoś zgromadził wiedzę w rok taka samą jak ktoś z 3 letnim doswiadczeniem? Dlaczego nie rozważacie osób z rocznym?

Rozważać, rozważamy ;) Zapraszam do kontaktu na joinus@fabres.pl.

waszprzyszlypracownim
@Fabres sp. z o.o

Macie prace zdalna 100%? Nie trzeba pojawiać się biurze? Jakieś są godziny pracy i jakie benefity? Czy można pracować na b2b? Czy konsultant ma zakaz konkurencji? Czy szukacie również zestawień consultant plus dwa jezyki? Czy jezyki to dla Was ważny aspekt? Czy macie 13,14 pensje lub prowizje dla konsultantów? Będę wdzięczna za odpowiedz

Fabres
@waszprzyszlypracownim

Czy może ktoś odpisać? Bardzo ciekawe pytania

@waszprzyszlypracownim

Tak, mamy pracę 100% zdalną, aczkolwiek zachęcamy do wpadania do biura od czasu do czasu, jeśli ktoś jest z bliskich okolic. Godziny pracy są elastyczne. Benefity mamy zawsze opisane w naszych ofertach pracy. Najczęściej szukamy osób z językiem angielskim, ponieważ współpracujemy tylko z zagranicznymi klientami. Nie mamy specjalnych premii czy prowizji tylko dla konsultantów, ale funkcjonuje premia roczna uznaniowa, zapraszam do kontaktu na joinus@fabres.pl odnośnie szczegółów.

Tomek Nowy wpis
@waszprzyszlypracownim

Tak, mają 13, 14 ale też 15 i 16 pensję. Dodatkowo po roku pracy samochód służbowy klasy premium. Masażysta codziennie w ramach benefitów. Prywatny bankier w ramach benefitów. Dodatkowo darmowe szkolenie ze zdrowego rozsądku - przy da Ci się. Chryste co za wymagania.

Czy urlop w Fabres sp. z o.o jest płatny 100%?

Fabres sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko SAP ABAP Developer (Retail). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
pracownica

Super atmosfera, wypłaty na czas, mili ludzie. Brak roszad i niestabilności w zespole, bardzo dobrze mi się tutaj pracuje.

@pracownica

Dziękujemy za opinię! ♡♡♡

Jak wygląda sprawa grafiku w Fabres sp. z o.o. Czy pracodawca idzie na rękę?

Generalnie pracujemy w elastycznych godzinach pracy, o ile projekt nie wymaga jakiejś specyficznej dostępności. Zazwyczaj jednak nie ma problemu, żeby wyjść trochę wcześniej danego dnia, a kolejnego zostać np. dłużej lub też, żeby dopasować sobie godziny pracy do swoich potrzeb.

Czy w Fabres sp. z o.o są szkolenia zewnętrzne?

Każdy z pracowników ma indywidualny budżet szkoleniowy, który może wykorzystać między innymi na szkolenia zewnętrzne, zgodnie z właśnymi potrzebami rozwojowymi.

Rafał

Firma młoda, bardzo prężna tylko zastanawiam się jak przetrwamy i jak poradzimy sobie przez ten globalny kryzys.

@Rafał

Na szczęście jesteśmy w branży, która jest beneficjentem sytuacji. Każdy business potrzebuje teraz cyfrowych kanałów sprzedaży, a my takie budujemy :).

Czy można liczyć w Fabres sp. z o.o na prywatną opiekę medyczną?

Tak, jest to standardowy benefit przy umowie o pracę.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Fabres sp. z o.o?

Tak, wypłacamy premie, ale są one uzależnione od kilku czynników. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji to zapraszamy do kontaktu na rekrutacje@fabres.pl.

kevin

@kevin

Miło to słyszeć, dziękujemy za opinię :)

Ulka

Może takie narzekanie trzeba w taki sposób załatwiać? Bardzo dobre działanie firmy.

jerr444

Niepoważna firma. Projekt rekrutacyjny traktują nie jak próbę możliwości kandydata, a jego finalne umiejętności. Nie podają Ci żadnych szczegółów na temat zadania. Masz przedstawić najlepszą wersję podstrony, nie znając oczekiwań managementu i szczegółów na temat projektu. Na prośbę o pokazanie lepszej wersji innego kandydata cisza, brak odpowiedzi na e-mail. Podejrzewam, że mogą wykorzystywać projekty kandydatów, którzy aplikują na stanowisko Ux/Ui. Aplikowanie do tej firmy to strata czasu. Komentarze poniżej też mówią same za siebie.

FabresHR
@jerr444

Jesteśmy otwarci na dialog od początu do końca. W każdej chwili można zadać pytanie, jeśli coś jest niejasne. Tak, jak obiecaliśmy projekt został przedstawiony, niestety było potrzebna chwila cierpliwości, aby dostać zgodę autora no i niestety czasami ma się urlop. Jeżeli nadal masz jakieś wąptliwości, dlaczego wybraliśmy inny projekt, to zapraszam do kontaktu.

Robert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może aktualnie rekrutacje?

Dobra zmiana

1) Nowa miotla nowe rzady. 2) Idziemy do przodu ale jest nas coraz mniej. Taka zmiana. 3) Stara szkola zarzadzania. Tworzenie podzialow na ja i Wy od pracy. Zbudowany to zostal napewno brak zaufania. 4) Social bardzo na plus. Tylko, nie przychodze do pracy na sniadanie. Dzis ludzie szukają sensu w tym co robia. 5) Brakuje kogos dynamicznego, kto nie boi sie podejmowania decyzji i potrafi byc z zespolem. Byl taki manager na II pietrze ale go zwolnili.

DEV

Pięknie i z pomysłem to było na początku teraz mamy szarą rzeczywistość. Może dlatego, że nie da się zrobić nowych rzeczy bez odrobiny odwagi i ryzyka a tego teraz w ogóle nie ma. Stabilny pracodawca do momentu aż jedyny Klient nie zrezygnuje. Sociał "na bogato" śniadania, owoce, napoje i celebracje różnych wydarzeń nawet tych oddolnych. Tylko brak tego co wyróżnia Fabres jakiegoś ducha innowacji, prostoty.

True story

Kiepsko to widzę. Od kiedy jest nowa GM.

True

True.

Developer
@True story

Faktycznie, nic dobrego to nie wróży. Widać brak podstaw i asekuracyjnosc. Zamiast iść do przodu to się cofamy.

Czy to ma sens Panie P.
@True story

Brak podstaw i za dużo polityki oraz dziwnych zagrań zdyskwalifikował tą Panią. Można zrobić dwa kroki wstecz, żeby pójść naprzód ale tutaj mamy cały czas wsteczny kierunek.

Alhambra

Jedno jest wazne. Gosciu ma swoja wizje i nie chce zrobic z tego drugiego Ciber'a. Dla jasnosci, ludzie nie odchodza tylko nie przechodza okresu probnego. Nikt po okresie probnym nie zostal zwolniony, nawet ostatnio dal szanse dziewczynie.

@Alhambra

Bzdura. Najlepszy manager, jakiego do tej pory miałem.

@abc

M.D. miał wizję tego miejsca, realizował ją i inwestował w ludzi, w ich rozwój. M. szanuje ludzi, z którymi współpracuje i można na niego liczyć.

@Alhambra

Zgadzam się z Alhambra. Tam gdzie mógł, zawsze dawał szansę pracownikom. To człowiek, który koncentruje się na potencjale w ludziach i na ich rozwoju. Co do opinii i informacji na temat braku szacunku do pracowników z jego strony (kwestia poruszona przez Bluemoon) odpowiedzią jest pierwsze słowo mojego pierwszego wpisu - bzdura. Dla M.D. liczy się współpraca, zawsze doceniał wysiłek włożony w pracę, a do ludzi odnosi się z szacunkiem - niezależnie, czy jest to współpracownik z firmy, klient, pracownik administracji czy ktokolwiek inny.

Dev

A jak z działem mobile tam?

S

Wystarczy prosty i szybki research, żeby sprawdzić, że większość tych opinii to bzdury wymyślone przez kogoś bardzo nieżyczliwego. Kadrę zarządzającą można łatwo zweryfikować, tak samo jak Zarząd firmy np. http://www.krs-online.com.pl/fabres-sp-z-o-o-krs-4934152.html. Fabres to aktualnie dział IT i SSC (finanse+księgowość), a wystarczy zaglądnąć na firmowego FB https://www.facebook.com/fabrespolska/, żeby zobaczyć jak się tam pracuje.

Ciekawski
@S

Klika firm, które miało wpisy KRS, ładne strony www, facebooka i złoto w sejfach dziś już nie mam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabres sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Fabres sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Fabres sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabres sp. z o.o?

Fabres sp. z o.o