Emzet Namioty
counter
2 4 21 5 1

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Emzet Namioty?

Paweł D.
@Pytanie

Przecież szef zwolnił wszystkich pracowników i zalega im z wypłatami. Tak potraktował ludzi którzy pracowali dla niego nawet 20 lat. Wiec ile jest wart taki szef?

gość Nowy wpis
@Paweł D.

nie wszystkim

Andrzej Nowy wpis
@gość

To fakt.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Wiktoria

To prawda ze wszyscy pracownicy zostali zwolnieni?

Ela Nowy wpis
@Wiktoria

Prawda.

Bartek

Skąd takie rewelacje przychodzą niektórym do głowy?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Arek

Czy ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje (17.12.2018)? Telefony milczą, nikt nie odbiera ani tel. stacjonarnego ani komórki. Dzięki za info. Pozdrawiam

Ppppp

Szkoda ze jest juz za późno a moze jednak jeszcze ten okręt sie podniesie z dna.Mam z tą firmą parę lat wspomnień wiecej tych dobrych niż złych.Trzymajcie się.P..

Zenek

Myślę, że mocno przesadzacie z straszeniem. Nie zawsze jest z górki, czasami jest pod!

Tak2Nie

Eeeeeeeee

Okręt powoli nabiera wody czas na ewakuację szalupy wgotowości spierdykać puki czas chopy pozdrowienia E.

Dobra wróżka

Panie Prezesie niech Pan otworzy oczy bo ktos ten statek ciągnie na dno?Pytanie Kto?Kazdy wie tylko nie Pan!!!

Tak5Nie

Czesław

@stary, a co możesz powiedzieć na temat atmosfery w pracy? Czy pracownicy i przełożeni są w dobrych relacjach? Zachęcam Cię do opisania wad i zalet pracy dla tego pracodawcy. Czy można skorzystać z jakichś zniżek?

Tak1Nie

stary

Tak cały czas potrzebują ludzi a raczej jeleni do pracy.Jezeli chcesz zarabiać 13zł na godzine z czego 5zł na umowę zlecenie to smiało.Pakiet sportowy jest jak najbardziej,jezeli przerzucisz recznie trzy tony dziennie to wieczorem możesz mówic ze jesteś sportowcem.Socjal i wczasy pod grusza to nie w tej firmie.Kto modrzejszy to już dawno odszedł a reszta to kwestia czasu.

Czesław

Czy firma Emzet potrzebuje teraz nowych pracowników? Jaki rodzaj umowy oferuje swoim pracownikom? Czy mają oni możliwość skorzystania z pakietu socjalnego bądź sportowego? Zapraszam do wyrażenia swojego zdania na temat tego pracodawcy.

Marcin

Zgadzam sie z opinią Janusza..Felisiak ma rozdwojenie jaźni..potrafi cię wyzwac że pijesz kawe za dlugo a sam rozmawia i chodzi z papierosem i szuka kolegów chociaż każdy wie jaki jest... nie polecam ślusarni bo będziesz robil jak wół za grosze.

Tak8Nie

Kaziu
@Marcin

Zgadzam się robisz za małe pieniądze

Zdzichu
@Marcin

Zostawcie GIBONA w spokoju. On tylko je MMS.

Tak1Nie

gosc

Jeżeli na slusarni pracuje jeszcze Felisiak to masz przesrane ponieważ sam niewiele robi to na dodatek biega za tobą jak pies za (usunięte przez administratora) nawet do kibla

Tak8Nie

a.a
@gosc

No co ty Janusz, Marek nie jest taki zly. Hahahah

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Emzet Namioty - Swarzędz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Emzet Namioty