Emzet Namioty
2 4 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Emzet Namioty?

Bartek Nowy wpis

Skąd takie rewelacje przychodzą niektórym do głowy?

TakNie1
Arek Nowy wpis

Czy ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje (17.12.2018)? Telefony milczą, nikt nie odbiera ani tel. stacjonarnego ani komórki. Dzięki za info. Pozdrawiam

Ppppp Nowy wpis

Szkoda ze jest juz za późno a moze jednak jeszcze ten okręt sie podniesie z dna.Mam z tą firmą parę lat wspomnień wiecej tych dobrych niż złych.Trzymajcie się.P..

Ranking
Zenek

Myślę, że mocno przesadzacie z straszeniem. Nie zawsze jest z górki, czasami jest pod!

Tak2Nie

Eeeeeeeee

Okręt powoli nabiera wody czas na ewakuację szalupy wgotowości spierdykać puki czas chopy pozdrowienia E.

Dobra wróżka

Panie Prezesie niech Pan otworzy oczy bo ktos ten statek ciągnie na dno?Pytanie Kto?Kazdy wie tylko nie Pan!!!

Tak5Nie

Czesław

@stary, a co możesz powiedzieć na temat atmosfery w pracy? Czy pracownicy i przełożeni są w dobrych relacjach? Zachęcam Cię do opisania wad i zalet pracy dla tego pracodawcy. Czy można skorzystać z jakichś zniżek?

Tak1Nie

stary

Tak cały czas potrzebują ludzi a raczej jeleni do pracy.Jezeli chcesz zarabiać 13zł na godzine z czego 5zł na umowę zlecenie to smiało.Pakiet sportowy jest jak najbardziej,jezeli przerzucisz recznie trzy tony dziennie to wieczorem możesz mówic ze jesteś sportowcem.Socjal i wczasy pod grusza to nie w tej firmie.Kto modrzejszy to już dawno odszedł a reszta to kwestia czasu.

Czesław

Czy firma Emzet potrzebuje teraz nowych pracowników? Jaki rodzaj umowy oferuje swoim pracownikom? Czy mają oni możliwość skorzystania z pakietu socjalnego bądź sportowego? Zapraszam do wyrażenia swojego zdania na temat tego pracodawcy.

Marcin

Zgadzam sie z opinią Janusza..Felisiak ma rozdwojenie jaźni..potrafi cię wyzwac że pijesz kawe za dlugo a sam rozmawia i chodzi z papierosem i szuka kolegów chociaż każdy wie jaki jest... nie polecam ślusarni bo będziesz robil jak wół za grosze.

Tak7Nie

Kaziu
@Marcin

Zgadzam się robisz za małe pieniądze

Zdzichu
@Marcin

Zostawcie GIBONA w spokoju. On tylko je MMS.

gosc

Jeżeli na slusarni pracuje jeszcze Felisiak to masz przesrane ponieważ sam niewiele robi to na dodatek biega za tobą jak pies za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet do kibla

Tak8Nie

Zostaw opinię o Emzet Namioty - Swarzędz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie