Opinie o Beata Gruchała F.H.U. BMK w Jabłonowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Beata Gruchała F.H.U. BMK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Beata Gruchała F.H.U. BMK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Gruchała F.H.U. BMK w Jabłonowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Beata Gruchała F.H.U. BMK?

BUEEENAVISTA Nowy wpis

Towar nie zgodny z opisem wysyłają zupełnie inne kolory tak aby pozbyć się produktu nie ważna jest ocena tej hurtowni i dalsza współpraca ważne aby była kasa i wypchnięty towar który pewnie nie schodzi. Nie polecam Pani nie odpisuje na dalsze e maila związane ze zwrotem towaru.

Oszukana Nowy wpis

Najgorszemu wrogowi nie polecę tej pseudo hurtowni. Ubrania bardzo kiepskiej jakości. Wiele brudnych, z plamami, nie pozszywane. Wszędzie nitki wystają. Próbowałam reklamować, kazali wysłać zdjęcia i cisza. Zgodnie z prawem chciałam oddać cały towar, ale oczywiście u nich zwrotów nie ma. Po konsultacji z prawnikiem, wysłaniu przez niego wezwania do zapłaty, odmowa ze strony hurtowni. Będziemy walczyć dalej. Przestrzegam wszystkich, którzy planują i nich zakupy. Towar bardzo słabej jakości, brudny i uszkodzony, kontakt od razu urwany. Tragedia

Hurtownia

(usunięte przez administratora) Dodawaja zdjęcia z innych hurtowni i później wysyłaja ludziom zły towar !!! I nie można nawet zwrócić bo Pani twierdzi że zamówienie jest zrealizowane zgodnie I wszystko jest ok śmiech zwarte

Klaudia Nowy wpis
@Hurtownia

Witam, Proszę o kontakt :) klaudia2801@op.pl

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Beata Gruchała F.H.U. BMK? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Beata Gruchała F.H.U. BMK?

We

Nie

Beata

Niewiele na forum informacji na temat @pytanie, na stronie internetowej hurtowni też ich brakuje. Może czasem wchodzą tutaj osoby, które zajmują się sprzedażą i podzielą się z innymi informacjami na ten temat?

Hurtownia
@Beata

Nie polecam co innego wystawiają a co innego wysyłaja I sztuczny materiał nawet zwrócić towaru nie można

Agata

Również zostałam (usunięte przez administratora), zamówiłam bluzki a przyszły całkiem inne niż były na zdjęciu, już nie chodzi o kolorystyke tylko o krój i materiał. Chciałam zwrócić towar A Pani Beata mi odpisała że niestety zwrot jest nie możliwy. Szkoda że przed zamówieniem nie weszłam na opinie. Jedna wielka (usunięte przez administratora) Na targu Rununi sprzedawaja lepszy towar niż ta pani

Ja również zostałam(usunięte przez administratora) przez tą firmę, trzeba płacić z góry, zapewniają o dostępności towaru poczym wysyłają coś innego totalne buble. Sprawa została zgłoszona i trafi na drogę postępowania sądowego. Jak się okazało nie tylko ja zostałam oszukana i zostały mi wysłane towary inne niż zamawiałam Po zgoszeniu ze chce odesłać te buble kontakt się urywa. U nas jak nie oddadza pieniadzy skończy się postępowaiem sądowym i odszkodowaniem za straty. NIE ODPUŚCIMY PORA ZROBIĆ Z TYM PORZĄDEK

aga

zgadzam sie hurtownia-24 to (usunięte przez administratora) kaza zaplacic za zamowienie z gory pozniej okazuje sie ze polowy rzeczy nie ma wiec zamiast odeslac pieniadze kaza cos innego zamowic... jesli chodzi o reklamacje... w moim przypadku jeden sweterek byl wadliwy i zglosilam reklamacje... zadnej odpowiedzi do teraz...i to z powodu 33 zlotych... zenada

Beata

Z tego co czytam to więcej tu opinii klientów niż opinii pracowników. Czy jest ktoś kto pracuje w Internetowej hurtowni-24 , aby doradził czy warto złożyć Cv? Jak wygląda atmosfera wewnątrz hurtowni?

Daria Niemczal

Ja też walczę o zwrot pieniędzy.Pani obiecała wymianę towary na nowy,niestety już niby nie było ..kazała wysłać numer konta.do dzisiaj nie mam pieniędzy.pani na urlopie.. Nie podaruje...!!!

Keit85

O nie, za późno się zorientowałam i mam to samo, towar tragedia . Sprzedający nie chce nic wymienić ani nie mogę zwrócić . Czy komuś się udało ?

Mirela

Również jestem rozczarowana. Niestety nie pomyślałam o tym żeby to sprawdzić przed zakupem. Totalna porażka. Chińszczyzna. Bez metek. Uszkodzona. Niezgodne z opisem. Aktualnie jestem na etapie konsultacji z prawnikiem. Odradzam..!!!!!!!

@Mirela

Jak sprawa się zakończyła? Udało się Pani odzyskać pieniądze i zwrócić towar ? Jestem w takiej sytuacji jak Pani i jestem ciekawa jak u Pani to się skończyło?

Agata

Hurtownia 24 porażka. Towar niezgodny z opisem, rzeczy różnią się od tych na zdjęciach. Przyszły mi spodnie które są podparte, chińszczyzna, rzeczy bez matek, brudne, podarte, wszędzie wiszące nitki. Kontakt bardzo utrudniony, a jak już się uda skontaktować, nie chcą zwrócić pieniędzy. Omijać ich szerokim łukiem. Nikomu nie polecam. Jestem w trakcie konsultacji z prawnikiem

Dorota

Witam, w zupełności polecam hurtownie internetową www.hurtownia-24.pl posiadają w sprzedaży śliczne fasony odzieży damskiej włoskiej, polskiej , tureckiej. Bardzo duży wybór wzorów , kolorów, mają dostawy minimum 5 razy w tygodniu, około 1000 wciąż nowych wzorów. Pod specjalne zamówienie ściągają fason którego już nie ma w sprzedaży , a na którym zależy klientowi. Dla mnie idealny partner do interesów :)

Barbara

Ja polecam ta hurtownie , wszystko zgodne z opisem przyszło :)

DS

Hurtownia totalna porażka, towar niezgodny z opisem oraz po kontakcie nie chcą zwrócić pieniędzy Moje sugestie dla Internetowa hurtownia-24: totalna porażka. towar niezgodny z opisem a po kontkacie nie przyjmują zwrotów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: byc uczciwy

Hurtownia ..porażka wysyłają rzeczy nie zgodne z opisem kolorem i rozmiarem jedne wielkie oszustwo

k.

hurtownia-24 to dno. Rzeczy zupełnie różnią się od tych na zdjęciach, a już o jakości produktu nie wspomnę! W 100% odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Gruchała F.H.U. BMK - Jabłonowo

Beata Gruchała F.H.U. BMK