SFC-Solutions Piotrków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o SFC-Solutions Piotrków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Atmosfera między pracownikami jest super

@Kinga

Dobra firma żeby nabrać doświadczenia

Jak chce się na szybko sprawdzić w necie stawki na produkcji tutaj, to wyskakuje oferta agencji pracy z niepokojącymi stawkami 3500-4000 zł brutto. Są tam wymienione rodzaje i kwoty premii, ale no - podstawa jest już raczej nie na czasie. Kto poda aktualne? Nadal w Piotrkowie jest dodatek do każdej przepracowanej godziny i ile wynosi?

Nowy wpis

Dzień dobry , oczywiście, że powyższe stawki są nie aktualne . W każdej sytuacji kiedy poszukujemy pracowników proponujemy bezposredni kontakt w celu ustalenia warunków zatrudnienia.

Gabriela Nowy wpis
@SFC-Solutions Piotrków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wystarczy zadzwonić czy np. trzeba czekać aż na koniec rekrutacji, żeby się dowiedzieć w ogóle o to, ile będzie się zarabiało? Mam nadzieję, że nie jest odkładane na koniec. Bo czasem kwota się okazuje nie akceptowalna w różnych firmach, a człowiek zmarnuje dużo czasu. No tak po prostu jest, co tu kłamać. Może chociaż widełki mogę poznać??

Natalia

Sprawdziłam, przez agencję jest wynagrodzenie podstawowe 3600-4000 zł brutto, premia produkcyjna do 400 zł brutto; premia frekwencyjna do 250 zł brutto; dodatek 0,7 zł brutto do każdej przepracowanej godziny w Piotrkowie tylko. Kto napisze czym jest premia produkcyjna?

Ktosik
@Natalia

Powiem tak...omijaj tą dziadowska zapiziała firmę dalekim łukiem... kierownictwo to kompletna klapa...bez najmniejszych kompetencji...jedyne jakie mają...to takie ze by pilnować robola czy normy wyrabia.. za taką kasę jaka oferują szkoda zdrowia...

@Ktosik

Cześc, ja potrzebuje roboty na już, myślisz że serio nie warto? Jakieś przykłady zachowania kierownictwa podasz? Może dam radę i będę miał nerwy do tej roboty:P Normy są aż tak wysokie? Jedynie mnie martwi, że podobno jak pracy nie ma, to zwalniają. To prawda? Często tak robią z pracownikami?

Dzień dobry , w razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z firmą wysyłając maila na adres hr@sfc-solutions.com . Chętnie udzielimy informacji .

Były pracownik Nowy wpis
@Natalia

Pracowałam tam 15lat premia produkcyjna jest za normę ale grupowa jeżeli ktoś z sektora się nie będzie starał ta ty będziesz robić to i jak tak nie dostaniesz, to samo z premią frekfencyjna pujdziesz na zwolnienie to puł roku bez premi, nie miła atmosfera ale za to bogaty pakiet kar ???? (usunięte przez administratora) nie polecam

UDT operator

Kasa słaba i jeszcze umowy tylko na zlecenie ! I jeszcze się dziwią ,że ofertę odrzuciłem Tam U Was jest ktoś kto pracuje parę lat czy tylko ludzie po parę miesięcy ?

@UDT operator

Dzień dobry, większość pracowników pracuje po kilka , kilkanaście lat.

Siemka, czyli niektórzy mają tu szanse na umowę o pracę? Ja znalazłem ofertę tu na produkcję i piszą o umowie o pracę tymczasową, więc ciekawy temat. Dałbyś mi jeszcze znać czy faktycznie respektują przyznawanie tej premii za frekwencje i produkcję.

Jaka jest umowa w firmie SFC-Solutions Piotrków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Wiecie, czy jako Kontroler Finansowy zatrudniają na umowę zlecenie?

Czy kandydat na stanowisko Operator produkcji w firmie SFC-Solutions Piotrków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wpadło mi w ręce ogłoszenie na kontrolera jakieś starsze z 2022 sierpnia, ale tam nie było podanych stawek nawet, żebym miał jakiś punkt odniesienia. Zresztą potrzebuję aktualnych informacji, jakie teraz zarobki + premie? O ile dają jakieś...

Widziałam starsze wpisy ze przez agencje przyjmują. Pod firmę ciężko się dostać? Chciałabym umowę o prace mieć wiec jeżeli przyjmę się po agencje to w przyszłości będę miała szansę o prace pod firmą??

Nie ma takich szans,tu jak nie ma roboty ,to cię wywalają.Dlatego zatrudnienie przez agencję .

Urszula

Ja właśnie widzę opinie, że kasa kiepska była, nic się nie zmienia w tym zakresie? Czy firma oferuje jakiś dodatkowy socjal w ogóle? Ciekawi mnie to co piszesz o liderce, masz na myśli że nie musi mieć nawet powodu żeby kogoś zwolnić? Często się tak działo?

Dzony
@Urszula

@Urszula Nowi są przyjmowani caly czas przez wiele agencji pierwsza umowa tydzień i dziwnym trafem po tygodniu ich już nie widać. A znam pare osób które tam pracowały i potwierdzają ze tak jest...

Pracowałem w tej firmie kilka lat, przez te lata kierownictwo sie zmieniało kilkukrotnie i myślę ze ten kto pracowal za czasów (usunięte przez administratora)moze sie zastanowić czy te kierowniczki są naprawdę takie złe??? Zastanówcie sie ludzie i doceńcie bo naprawde można trafić gorzej, normy są, wymagania są zgodze się ale nikt nikogo nie trzyma na siłę tak jak ktos napisal wcześniej obok jest sąsiad (usunięte przez administratora)może tam będzie lepiej

Zofia

A ciężko jest wyrobić normę? I sprostać tym wymaganiom? Tata chce tutaj podesłać cv, nie chce, żeby się rozczarował wyborem:/ Opowiesz może coś więcej jak ci się pracowało? Może jakieś rady co do rekrutacji?

Ktosik

Nie stety masz racje. Brak kompetencji jakich kolwiek, nie no przepraszam kompetencje do po...nia. Liczą się tylko normy które musisz wyrobić na starych gruchotach.. a nie wspomnę już jak pięknie pachnie gumskiem .. są niby wentylatory ale włącza je się na maksa tylko wtedy jak ma być jakaś wizytacja ze by można było się np przed Chojniakiem po pisać jaka To dbająca firma o pracownika..

Joanna
@Ktosik

te normy do wyrobienia to są w porzadku czy ciezko je zrobic? czy jak sie je wyrobi jest jakis bonus do pensji czy nic z tego ?

Łucja

Przejrzałam forum, bo myślałam nad aplikowaniem, i rzuciło mi się w oczy, że jeszcze nie tak dawno dawali samą najniższą bez dodatków. Nadal tak samo czy jakaś podwyżka była?

Jaka atmosfera jest między działami w SFC-SOLUTIONS PIOTRKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Atmosfera między pracownikami jest super

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w SFC-SOLUTIONS PIOTRKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Po kilku latach .

Wiesz jak wyglądają zarobki w Cooper standard automotive? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Najniższa krajowa ,premie marne .po 14 latach pracy moje miesieczne zarobki oscylują w granicy 2400zł.

Praca w tej firmie jest fatalna. Największe wady to coraz większe normy, brak poszanowania pracownika, niska pensja (najniższa krajowa + brak premi) A przede wszystkim brak kompetentnych ludzi w biurze którzy nie mają wiedzy i umiejętności by zarządzać firmą jednak jakimś cudem zajmują ważne dla firmy stanowiska Jedynym plusem w tej firmie to miła atmosfera pomiędzy pracownikami z produkcji.

Magdalena

Jak w SFC Solutions wyglądają normy, o których wspominasz? Co w sytuacji gdy pracownikowi nie uda się ich wyrobić, skoro jak wspominasz są coraz to większe? Faktycznie nie ma żadnych premii? Nawet gdy komuś udaje się osiągać wysokie wyniki i zawsze wszystko dopinać?

Tragedia

Zdecydowanie nie polecam, praca nie dla każdego. Widze co tam się dzieje od wielu lat i nie bedzie lepiej. Na pewno nie za tej kady zarządzającej. Harówa za bardzo mały pieniądz, kierowniczki bardzo pilnują aby wyrabiać normę. Są nadgorliwe i infantylne. Liderki są ale nie obronią cię. W tej firmie już dawno przestała liczyć się jakość tylko ilość i sprzątanie przed każdym audytem. Najważniejsze jest aby pracownicy byli posłuszni. Sprzeciwisz się kierownisi chwila moment i wylatujesz. Nie można być pewnym zatrudnienia w tym zakładzie. Młode chłopaki nie chcieli jechać na delegację i z dnia na dzień zostali zwolnieni. Kierowniczka uzasadniała ich zwolnienie lenistwem i tym że nie chcieli szkolić nowych osób. Wiadomo przykrywka żeby dać powód. Do tej pory nie nauczono mnie niczego pożytecznego. Tylko tego jak obsługuje się kolejne maszyny. Brak perspektyw i rozwoju jest bardzo smutny i widoczny. Ukraińcy zostają na nadgodziny, dla Polaków takiej opcji nie ma. To biuro wybiera ci kiedy masz urlop, a nie ty. Ludzie są wykorzystywani pracą na każdym kroku. Pracuje się do samego końca nie ważne że wszstko się zrobiło trzeba robić dalej i w ten sposób podnoszone są normy bo można wyciągnąć więcej dać sobie (biurze) większą premię. Ty nie dostaniesz nic za swój wysiłek. Świeżo zatrudnione osoby mają problem nie wyrabiając i rezygnują po kilku dniach. Po zakładzie codziennie oprowadzanych jest kilka osób. Po tygodniu zazwyczaj ich nie widać. Widać za to pracowników biura chodzących parami bo w pojedynke nie poradzą sobie z procownikami. Ich pomysły są często przeszkadzające w pracy. I to prawda że na produkcji jest 160 osób, a w biurze 80 czyli około 50 osób na jednej zmianie pracuje przy maszynach a 80 udaje że pracuje w biurze (od godz. 8 do 16). Liczne problemy z logistyką. Podwyżki są tylko dla ulubieńców kierowniczki bo podobno nie ma kasy na podwyżki, ale pieniądze nowe klimatyzatory do każdego pomieszczenia w biurze i nowe służbowe samochody już są, bo na hali nie ma klimatyzacji, śmierdzi gumą i jest gorąco. Na wyciągach z wypłatą także są przekręty. Podobno komputer nie liczył premii i po kilku wizytach pracowników trzeba było jeszcze raz liczyć i premia się znajdywała. Ludzie są perfidnie oszukiwani. Cuda się działy w tej firmie. Kiedyś wprowadzono kartki na chodzenie do toalety. Dziewczyny płakały przy maszynach. Dyrektor stał godzinę przy maszynie i obserwował dłonie. Kierowniczka szpieg chowa się między maszynami albo wchodzi do damskiej przebieralni u góry i robi to samo przez okno. Pracuje tam tylko dlatego że nie mam wyjścia inaczej szybko by mnie tam nie było. Szczerze odradzam, zaoszczędzicie nerwy. W razie pytań mogę odpowiedzieć.

ha ha
@Tragedia

Nie nazywaj tych pań kierowniczkami tylko karierowiczkami nie nadającymi się do niczego w każdej normalnej szanującej się firmie dawno wyleciały by na zbity .... jedna płaczka a druga szczerzy tylko zęby tylko(usunięte przez administratora) potrafią i nic więcej następna wielka szefowa na niszczeniu innych ludzi się wybiła maszyny stare złomy... szczerze życzę bezrobocia dla tych pań.....

Agnes

Potwierdzam.Sama prawda.

Ewelina
@Agnes

Wypowiedziałaś się w sumie przed chwilą na temat pracy w Cooper standard automotive, dlatego więc chciałabym dopytać Cię o kwestię nadgodzin, którą też poruszał wcześniej @Tragedia. Dlaczego, Waszym zdaniem, nie każdy może zostać na nadgodziny? Jak to jest przedstawiane?

Obatel
@Tragedia

Widzisz co tam się dzieje od wielu lat ... bo tam pracujesz ale nie polecasz ? Nie umiesz znaleźć lepszej pracy?

Alfred
@Tragedia

Że względu na mieszankę genetyczna, kadra zarządzająca nadaje się do ostrego przeszkolenia. Nie umia współpracować z personelem pracowniczym . Nazwał bym to niedowładem umysłowym. Najlepsza opcja dozorca w kamieniołomach. Tam by się spelnili

@Tragedia

Czy w tej pracy są romanse między pracownikami

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w SFC-SOLUTIONS PIOTRKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Hahahah

Jaki rozwój chyba nie dorozwój

Kinga

A na początek ta firma dobra będzie? Jako 1 praca?

@Kinga

Dobra firma żeby nabrać doświadczenia

hahah

jakiego doświadczenia nie rozśmieszaj mnie :-) bo nie wiem w czym.. chyba tylko umacnia psychicznie i pokazuje jak nie powinno się zarządzać zakładem. Kierowniczki bez jakiegoś konkretnego wykształcenia. jedyne co potrafią to gnębić pracowników gnębieniem się szacunku nie zdobywa a rzetelnością i umiejętności podejmowania trafnych decyzji.. one tego akurat nie potrafią.. w każdym innym zakładzie wątpliwe ze dały by radę.. liderki jeszcze gorsze co wszystkie rozumy pozjadała jedna to nawet dobrze pisać nie potrafi.. ale cóż na taki zakład wystarczająca ważne że nad pracownikiem stoi i pogania bo normy nie wyrabia

Hmm
@hahah

Na jaką liderkę trafiłeś/aś nie dość że rozum zjadła to i pisać nie potrafi ????

Hahahah
@Hmm

A co mam wymieniać po nazwisku ?? Chyba osoby tam pracujące doskonale wiedzą o kogo chodzi.. zresztą kierownictwo też konkretne (usunięte przez administratora) bez kompetencji jeśli chodzi o kierowanie zasobami ludzkimi .. weź taką Baśkę .. jakie ma kompetencje oprócz p...a

Witam :) jestem pracownikiem Cooper Standard pracuje tam juz troche czasu i przybyłem podzielić sie opinią Ludzie ktorzy twierdza ze panuja tam spartanskie warunki szczeze bardziej wydaje mi sie ze nie chca pracowac owszem goraco jest i tego nie da sie ukryc ale ciezko powiedziec o tym zeby zrobili to i to by bylo mniej goraco ?? Starania i jeszcze raz starania co do kierownictwa to jest normalne i jak w kazdej firmie czegos wymaga normy normami zasady zasadami oni musza tego pilnowac i nie ma mobingu jak w niektorych komentarzach czytam ludzie wezcie sie do jasnej kur**y ogarnijcie chcecie miec za co zyc to trzeba pracowac a by pracowac potrzeba staran tyle z mojej strony :)

aa
@Gość

To weź i się staraj za 2300 na rękę ciekawe czemu ludzie uciekają jak jest tak pięknie i kolorowo pewnie jesteś z tych lizuzków zresztą kazdy ma prawo na swoją opinię ale nie wciskają chociaż tych bredni.. gorąco tam jest piekło i naj ważniejsze że by czysto było A jak tylko jakas kontrola to sranie po spodniach szkoda że w fartuszkach takich jak w szpitalu jeszcze nie każą chodzić

Mieczysław
@aa

Zgłaszałeś zbyt wysoką temperaturę do działu BHP? Czy do postawy wynagrodzenia pracodawca oferuje dodatki w postaci premii lub pakietu socjalnego? Znalazłem kilka ofert pracy na stanowiska: inżynier procesu, specjalista do spraw logistyki, kierownik do spraw logistyki i koordynator magazynu. Co myślisz o tej rekrutacji?

Masakra
@Gość

Widac ze lizuz!!! W (usunięte przez administratora) wejdz im!! To ciekawe czemu ludzie ludzie z tamtat odchodzą! Bo pewnie nie wchodza w (usunięte przez administratora) tak jak ty

Była
@Gość

O czym ty piszesz człowieku? Pracowałam tam troszkę i wiem czym to pachnie.a pachnie gównem.byc może teraz coś się zmieniło po Panu w okularach ale nie sądzę że dużo.Prawie wszyscy starzy pracownicy się pozwalniali ,albo ich zwolniono bo byli komuś nie na rękę.osobiscie też się zwolniłam.pracowalam na tych złomach i mam nadzieję że już nigdy nie będę musiała.goraco jak skurwy...syn ,zmiennika żadnego .teraz tylko pozostało mi się modlić żeby na wózku przez to (usunięte przez administratora) nie wylądować.kierowniczka karierowiczka,nie pamięta wół jak cielęciem był i tylko wlepiała żółte i czerwone kartki jak na boisku.zenada poprostu.nie polecam i chuj...pozdrawiam całą stara wytrwałą ekipę.malo was zostało .

Wujo

Czy nadal produkują w czasie pandemii?

Martyna

@tak a dodatkowo płatna ?

Zostaw merytoryczną opinię o SFC-Solutions Piotrków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w SFC-Solutions Piotrków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy SFC-Solutions Piotrków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

SFC-Solutions Piotrków Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością