JOB AG Industrial Service GmbH

Magdeburg

JOB AG Industrial Service GmbH

Opinie o JOB AG Industrial Service GmbH

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

wac turmbau

Bardzo ciezka fizyczna praca w szk9dliwych warunkach , kleje farby zywice toksyczne wszysko.... pracuje sie w maskach

@wac turmbau 03.12.2017 12:39

Zgadzam się w 100 %

Kit

Ta firma to kit i nic więcej...

czarna
@Kit 26.10.2016 10:51

Czemu kit?

@czarna 31.10.2016 12:37

Ewa... Ty judaszka powinnaś to wiedzieć najlepiej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w JOB AG Industrial Service GmbH? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

@Administrator 23.02.2018 11:51

Atmosfera w miejscu pracy jest ważna. Tylko żeby być w pełni świadomym/świadoma atmosfery to trzeba znać dobrze kilka języków ze względu na zróżnicowana narodowość w miejscu pracy. Każdy może nam podarować prawdziwy bądź fałszywy usmiech i to nie tylko w miejscu pracy. Przechodzac do samej atmosfery... Jest. Jest bardzo gorąca oscyluje w granicach 80 stopni przy maszynie, poza tym pył, kusz, hałas. Nie ma czasu na atmosferę międzyludzka. Zdarzyło się raz, że dziewczyna chyba z Sosnowca zemdlała że względu na ten "żar tropików"

Władek mey

Witam. Pracowałem w Haldensleben obok Magdeburga. Wszystko zależy od tego gdzie się trafi. Wytwarza się tam poduszki do samochodów przy czym nie są to poduszki powietrzne,a elementy oddzielające nadwozie od pozostałych części samochodu. Czyli pracujemy przy... Wtryskarkach. Zakład jest podzielony na dwa sektory, w pierwszym gdzie jest lzej produkujemy małe gąbki wygluszeniowe do sprzętu agd, ale nie tylko są też duże wtryskarki produkujące części do aut. W sektorze tym pracuje się w kilkuosobowych grupach. Co do narodowości to jest zróżnicowana: Niemcy, Chorwaci, Turcy,Polacy, Słowacy. Pracują i kobiety i mężczyźni. W drugim sektorze są już tylko duże wtryskarki, duże temperatury, zapylenie etc. Praca w systemie 3 zmianowym. Jeśli chodzi o socjal. Są szafki pracownicze, wyposażenie tj. strój roboczy, maski 1 na 3 dni, rękawice itd. w strefach wyznaczonych palarnie i automaty z napojami oraz jedzeniem. Podsumowując. Wszystko super ALE: dostaniesz ciężkie stanowisko, w umowie brak jest wzmianki o warunkach szkodliwych, brak dodatków za pracę w szkodliwych warunkach. Kiedy ją kończyłem pracę w sektorze drugim (tym cięższym) w zakładzie pojawiła się konkurencja firma Dako z Gliwic. Efekt. Stopniowe zwolnienia pracowników job ag. Pewnie Dako było tańsze. Generalnie nie polecam. Ze względu na te szkodliwe warunki. Teraz mam problemy z zatokami. Proszę nie dać się zwieść pięknym słowom pani Ewy. Jeszcze raz podkrele. Ciężka praca fizyczna w szkodliwych warunkach czego nie ma nigdzie w umowie. Warunki mieszkaniowe. Tak jak chyba we wszystkich agencjach. Są ok. Tv Internet i trzeba dojeżdżać kilkanaście kilometrów. My mieszkaliśmy w samswegen około 15 km od miejsca pracy. Tworzyliśmy zgrany zespół, mieszkałem z fajnymi ludźmi, ale to przypadek bo ogólnie zawsze się mieszka z banda oszołomów. Gdyby czytał to ktoś kto pracował w Carcoustic w 2016 roku niech zostawi ślad. Pozdro i jeszcze raz nie polecam.

Ewelina

Wcześniej pisaliście o niezbyt dobrych warunkach pracy panujących w JOB AG Industrial Service GmbH - jak aktualnie wygląda sytuacja w tej firmie? Czy coś się zmieniło pod tym względem? Na naszej stronie znaleźć można kilka ofert pracy kierowanych do osób zainteresowanych pracą w Niemczech. Firma poszukuje między innymi kurierów oraz operatorów wózków widłowych - szczegóły znajdziecie pod poniższym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/job-ag-industrial-service-gmbh;pr Czy ktoś już aplikował na którąś z tych ofert?

wac turmbau

Bardzo ciezka robota w szkodliwych warunkach , pracuje sie w maskach...

myken

Pracował ktoś przy produkcji i kontroli jakości elementów z tworzyw sztucznych w Buddensted, proszę o jakieś info, czy warto tam jechać do pracy

tomek

Firma jest bardzo dobra. Dobre pieniadze, zaliczki, mieszkanie w ktorym jest tv i internet, najlepsza agencja przez jaka jechalem. Nie ma najmniejszego powodu do narzekania.

maly

nie polecam ,robia w konia,oklamuja.

Zostaw opinię o JOB AG Industrial Service GmbH - Magdeburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOB AG Industrial Service GmbH