Opinie o Vitautia w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vitautia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Vitautia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitautia w Wołomin

Jaka jest umowa w firmie Vitautia? Wiecie, czy jako terapeuta zatrudniają na umowę zlecenie?

Przemek Nowy wpis

Większość osób ma um o pracę, umowy zlecenia także zdarzają, ale raczej dla osób pracujących na małą ilość godzin, dla których to praca dodatkowa.

AB Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca. Placówka, która powinna zachowywać się etycznie, zwłaszcza z racji swojej profesji ucieka się do kłamstw po zaangażowaniu kandydata. Ani w ogłoszeniu ani podczas rozmowy rekrutacyjnej nie było mowy o zatrudnieniu na zastępstwo. Zostałam przyjęta, wysłałam dokumenty przygotowujące do zatrudnienia, po czym dostałam telefon, że wraca inny pracownik z urlopu, więc musi zostać przyjęty w pierwszej kolejności. Zostałam zostawiona na lodzie, zrezygnowałam z poprzedniej pracy na rzecz tego miejsca. Po kilku dniach zobaczyłam opublikowane ogłoszenie, że ponownie poszukują pracownika na takie samo stanowisko i na takich samych warunkach, więc powrót pracownika to wymówka. Brak etyki, profesjonalizmu i moralności.

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Vitautia na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Czy w trakcie rekrutacji firma Vitautia podawała informacje o zarobkach w mieście Wołomin?

Przemek

Oczywiście, również z wydrukiem dla kandydata

Agnieszka
@Przemek

To ile te zarobki wynoszą? Dasz znać? Można liczyć na 5000?

@ab
@Agnieszka

Tak

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Vitautia? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pedagog specjalny?

Co jaki czas w Vitautia można ubiegać się o podwyżkę?

Przemek

Wynagrodzenie, jest corocznie aktualizowane, na podstawie regulaminu wynagradzania.

Co roku jest podwyżka

Dorota
@Xxx

To fajnie, a od czego ona zalezy? Od stażu pracy czy jak to robią?

@Dorota

Od stażu pracy.

Katarzyna
@Przemek

Można się dowiedzieć o ile % byłoby to zwiększane czy regulamin raczej do wglądu dopiero po zatrudnieniu?

@Katarzyna

Stałe podwyżki co roku

Czy firma Vitautia kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Tak

Czy zdarzają się nadgodziny w Vitautia?

Pati

Czasami, jak wszędzie, ale zawsze po uzgodnieniu czy jest to możliwe.

Michal

Ok

Jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Vitautia - Wołomin

• Jak się pracuje w Vitautia?

Zobacz opinie na temat firmy Vitautia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Vitautia