Opinie o Magdalena Górecka Efib w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magdalena Górecka Efib. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Magdalena Górecka Efib o rekrutacji.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Górecka Efib w Poznań

Bogdan Nowy wpis

Pracuje z Magdaleną nad poprawą motoryczności od pół roku. Efekty są bardzo dobre, w niektórych kwestiach aż zaskakujące. Bywa ciężko. Bardzo duża wiedza fachowa i dbałość o każdy niuans treningu i moje potrzeby. Polecam.

JK Nowy wpis

DZIĘKUJE I REKOMENDUJE. PORZĄDNE SZKOLENIE I BARDZO WNIKLIWE MATERIAŁY.

Agnieszka K. Nowy wpis

Jako fizjoterapeutka z całego serca polecam, teoria i praktyka na bardzo wysokim poziomie, dopasowywanie się do naszych potrzeb i fajny kontakt. Sama dr Magdalena przemiła osoba i KOPALNIA wiedzy.

Efib to nie jakaś niedzielna szkółka, ale porządny kurs: uczą i wymagają - skończyłem teorię teraz czekam na praktykę i nie mogę się już doczekać!

Barbara Nowy wpis
@Piotr

Kto prowadzi wykłady z teorii? Pracownicy czy szefostwo? A jeśli chodzi o sam kurs to jest online czy stacjonarnie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Magdalena Górecka Efib? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Beata

Polecam gorąco! Profesjonalne podejście, wykwalifikowana kadra, miła atmosfera!

Wichrowy

Tak informacyjnie dla właścicielki czym jest akredytacja, nie wydaje się jej na konkretne szkolenie bo to jest nadużycie i wprowadzanie w błąd klienta. Akredytacja - to potwierdzenie przez kuratora oświaty właściwego ze względu na siedzibę wnioskującej o akredytację placówki spełnienia przez nią określonych kryteriów jakości w zakresie kształcenia ustawicznego zgłoszonego do akredytacji, o których mowa w § 4 ww. rozporządzenia w sprawie akredytacji. Placówka może uzyskać akredytację, jeżeli: 1) zapewnia bazę wyposażoną w środki dydaktyczne, w tym: a) pomieszczenia dydaktyczne zapewniają prawidłowy przebieg procesu kształcenia, b) w procesie kształcenia są wykorzystywane środki dydaktyczne umożliwiające prowadzenie zajęć zgodnie z założonymi celami programowymi, w szczególności z zastosowaniem techniki komputerowej i sieci teleinformatycznej, c) baza i wyposażenie dydaktyczne są systematycznie dostosowywane do potrzeb prowadzonego kształcenia, d) baza spełnia warunki bezpieczeństwa i higieny nauki i pracy; 2) zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, w tym: a) kadra posiada kwalifikacje i doświadczenie zawodowe odpowiednie do prowadzonego kształcenia, b) praca kadry jest systematycznie oceniana, c) tworzone są warunki dla stałego doskonalenia zawodowego kadry; 3) opracowuje i udostępnia materiały metodyczno-dydaktyczne, w tym: a) programy nauczania dla prowadzonego kształcenia uwzględniają rozwiązania w zakresie nowych technik i technologii, b) dokonywana jest ewaluacja prowadzonego kształcenia, a jej wyniki są wykorzystywane do modyfikacji programów nauczania i organizacji kształcenia. Akredytacja jest pewnym rodzajem gwarancji, że w danym obszarze placówka jest kompetentna i spełnia określone wymagania dotyczące jakości.

EFIB
@Wichrowy

zapraszamy na stronę by zweryfikować - akredytację mamy przyznaną na grupy szkoleń a wiec nie ma mowy o żadnym nadużyciu i wprowadzaniu klienta w błąd! Na stronie znajdują się stosowne dokumenty i ich skany. Dokładnie akredytacja jest jednym z wielu rodzajów potwierdzeń i gwarancji jakimi dysponuje EFIB dr Magdalena Górecka od 2009 roku potwierdzającym, że w Placówka jest kompetentna i spełnia określone wymagania dotyczące jakości kształcenia. Najlepszą gwarancją i potwierdzeniem jest zadowolenie i sukcesy naszych Absolwentów :)

Artur

Witam osoby, które odwiedzają regularnie wątek dotyczący pracy w firmie Efib. Chciałbym w tym momencie zapytać, jak wygląda praca w tym miejscu? Czy jest na forum może osoba, która mogłaby się w tym zakresie wypowiedzieć? Strasznie mnie to interesuje, więc może ktoś będzie tak uprzejmy, aby tego typu wiedzą się ze mną podzielić? Fajnie by było odświeżyć informację w tym wątku.

Artur

Szkolenie bardzo profesjonalne w milej i przyjaznej atmosferze brak zastrzezen, polecam.

milena

rzeczywiście wysoki poziom kształcenia i wymagań nie ma mowy o scionganiu na egzaminach, w pierwszym terminie nie zdałam i jestem wdzienczna bo widze jaki postemp zrobiłam i ile mi brakowało. warto się tu uczyć przekazują konkrety i jak się od nich wychodzi mozna zaczac pracowac na przyzwojtym poziomie

WK

Szkolenie dostosowane pod moj grafik - ze wzgledu na prace z kadra narodowa duze wyzwanie. Frontem do klienta i bardzo wysoki poziom szkolenia. Warto.

Ewa N.

Byłam na 3 szkoleniach z dr Magdalena Górecką z zakresu pracy z problemami narządu ruchu. Jestem fizjoterapeutką, z pełną odpowiedzialnością polecam - bardzo wysoki poziom merytoryczny i umiejętność lekkiego przekazania wiedzy. Należy też podkreślić serdeczną atmosferę i odpowiadania na wszystkie zadane pytania. POLECAM !

Aleksandra

#Efib rewelacja konkretnie i na wysokim poziomie, osobiście trafiłam z polecania i będę polecać dalej. Frontem do kursanta jak nigdzie wcześniej

Stella

Tak dobrze pracuje się, że nikomu nie zależy na zostawianiu opinii na wątku?

Małgorzata

Polecam EFiB z czystym sumieniem, zwłaszcza Kurs Instruktora 50+. Profesjonalna kadra z doświadczeniem i wysoką umiejętnością przekazywania wiedzy. Dziękuję Pani Magdzie za otwarcie umysłu i pokazanie, że wiek to nie starość a doświadczenie :D Pozdrawiam i dziękuję

Martyna

Jakie wymagania stawiają wobec przyszłego pracownika?

DAMIANO

BARDZO WYSOKA JAKOŚĆ SZKOLEŃ : POLECAM ! ZNAJOMYM REALIZUJE JUŻ 3 SZKOLENIE I ZAWSZE WYCHODZĘ BARDZO ZADOWOLONY

RECENZENTKA

Z przyjemnością rekomenduję wszystkim EFIB, realizuje już kolejne szkolenie, WARTO :)))) Bardzo duża wiedza i zaangażowanie prowadzącej miły kontakt i świetna atmosfera sprzyjająca nauce - POLECAM!!

KetoNikt

Najlepszy kurs ever. Najlepiej, że teoria przeplata się z praktyką. Obszerne, dobrze opracowane materiały, do których można wracać. Profesjonalna kadra udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania. Zdobytą wiedzę i doświadczenie od razu wykorzystałem w codziennym treningu co przynosi pozytywne efekty. Mega organizacja. Polecam.

Dario

fajnie konkret i praktyka POLECAM

MS

polecam PROFESJONALIZM najwyższej klasy - niespotykane ! gratulacje :) Lubię atmosferę w Magdalena Górecka Efib za: życzliwość

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Górecka Efib - Poznań

• Jak się pracuje w Magdalena Górecka Efib?

Zobacz opinie na temat firmy Magdalena Górecka Efib tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magdalena Górecka Efib?

Magdalena Górecka Efib
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Owsiana 4 lok. 1
    61-667 Poznań