Opinie o Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszki

Czy pracownicy w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna dogadują się między sobą?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna występują paczki/bony świąteczne?

ikonka

Sprawdź 5 opinii klientów firmy Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna w Błaszki.

Sprawdź
Noname Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
Kandydat

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie, że szukają do pracy projektanta nawierzchni. Warto aplikować?

Zaint Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.
Kandydat

Dzień dobry, czy ktoś wie jak wygląda praca handlowca? Można zarobić w tej firmie pracując sumiennie?

Pytanie Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna podczas okresu próbnego?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Zatrudnię Spawaczy,Frezerów,Tokarzy,Operatorów wypalarki plazmowej
Mateusz Maryniaczyk Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Maryniaczyk
Wyślij CV
logo firmy Operator Produkcji / Operator Maszyn (m/k)
Błaszki
Imar Service Group Sp. z o.o.
(92 opinii)
logo firmy Ajent Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(56 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Gość 112

Praca na produkcji jak każda praca, ale pod dowództwem (usunięte przez administratora) To jest jakiś dramat, (usunięte przez administratora) cały czas pracujesz zbyt wolno, to że czegoś nie potrafisz bo nie zostałeś w żaden sposób przeszkolony jest oczywiście winą pracownika, każdy błąd jest winą pracowników ponieważ nie chodzi o znalezienie problemu a znalezienie kozła ofiarnego, firma sama w sobie jest okej, (usunięte przez administratora)

uczniak
@Gość 112

wiadomo że chodzi o sierotę

Czy Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna ma ściśle ustalone godziny pracy?

Gość
@Pytanie

W firmie Drog Bruk praca na produkcji odbywa się w ruchu ciągłym, w systemie pracy dwuzmianowej po 12 godzin. Każda zmiana ma swój grafik pracy. Przykładowo pracownik przychodzi dwa dni na zmianę 6:00-18:00, następnie ma dwa dni wolne, a kolejne dwa dni przychodzi na zmianę 18:00-6:00. Pozostali pracownicy pracują od 6:00 do 14:00. Praca biurowa od poniedziałku do piątku po 8 godzin.

Teresa
@Gość

Rozumiem :) A czy zdarzaja się w firmie jakieś nadgodziny?

Czy pracownicy w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna dogadują się między sobą?

Gość
@Pytanie

W firmie Drog Bruk panuje przyjazna atmosfera, co sprawia, że pracownicy chętnie przychodzą do pracy. Elementami kształtującymi nastrój w spółce są bowiem m.in. efektywne współdziałanie, życzliwość, dobra komunikacja, lojalność, brak niezdrowej rywalizacji i plotek, wspieranie i docenianie oraz wyznaczanie jasnych celów.

Czy jest możliwość pracy w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna na część etatu?

Michał

O jakim poszkodowaniu mówicie ?

ja

@Alibabbaa takie niskie stawki? ale to jest całość czy jakoś wypłacają część na konto, część 'pod stołem' ?

Bob
@ja

Nic pod stolem. Płacą najnizsza krajową komu mogą, nawet w sprzedaży nie maja kokosów, ok 3 tys czasem wiecej jak premie dostaną. Księgowość ma więcej. Jak na Blaszki zaklad jest w miare ok.

mario89
Kandydat

Jakie są stawki dla projektantów nawierzchni?

Blaszki

Pracuje w tej firmie Drog-Bruk 3rok. Przyszedłem z zadłużeniami komorniczymi Pan Tomek pokazał Mi ze i Ja mogę wyjść na prostą. Poukładał mi to wszystko jestem na finale spłacania. Dwa razy już nawet zmieniłem dział awansowałem rozwijam się zarabiam więcej. I chce bardzo podziękować. Ale to przede wszystkim ciężka praca bo leni tutaj nie potrzebują. W sunie firma na duzy plus. Dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna - Błaszki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie klientów o firmie Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna?

Liczba opinii klientów firmy Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna, to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Drog-Bruk A.P. Szczerek Spółka Jawna