Sorted Sp. z o. o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sorted Sp. z o. o.

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Sorted Sp. z o. o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

@Pytanie

Pomagamy i wspieramy naszych współpracowników. Nie mamy sformalizowanego systemu pożyczek. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie.

Czy w obrębie jednego działu w Sorted Paweł Kozłowski są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Łukasz
@Pytanie

Nie nie ma. Stołki dla znajomych. Podstawa 2.500zl netto. Ale polecam iść do biura na 2-3 miesiące i od razu po tym Czasie lecieć do konkurencji. Inwestują w sprzęty, ale nie w pracowników. Te 2-3 miesiące traktujcie jako szkolenie za które nie musicie płacić, tylko wam płaca, a po tym czasie starajcie się o prace gdzie indziej, bo tutaj zaczyna się na 2,5tys netto, a kończy na 3.

@Łukasz

Absolutnie nie zgadzamy się z powyższą opinią. "Stołki" w Sorted są dla osób wykazujących się odpowiednim zaangażowaniem i kwalifikacjami. Naturalne jest, że skoro powstaliśmy jako mała firma rodzinna to stanowiska decyzyjne były obsadzone przez zaangażowane i godne zaufania osoby. Aktualnie, w związku z bardzo intensywnym rozwojem, droga awansu jest otwarta dla każdego, kto wykazuje odpowiednie postawy i kompetencje.

@Pytanie

Tak, jeśli potrzebujemy kolejnego lidera, w pierwszej kolejności szukamy go wewnątrz firmy.

Kuba

Bylem dzisiaj na rozmowie Młodszy specialista ds logistyki, rozmowa nie może trwać dłużej niż 15 min bo tego dnia mieli jeszcze wielu kandydatów do rekrutacji, na koncu propozycja 2500 netto plus nadgodz. I soboty pracujace, ogóle nie polecam.

@Kuba

Powyższe informacje są już nieaktualne. Wpis swoje lata już ma, warto zauważyć, że stale rozwijamy nasze kompetencje i umiejętności - także rekrutacyjne. Aby się o tym przekonać zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

...

@Łukasz to bez znajomości nie ma szans na awansik?

@...

Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, aby sprawdzić to osobiście :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Sorted Sp. z o. o.?

@Pytanie

Oczywiście, staramy się, aby atmosfera w Sorted była jak najlepsza. Zostaje pytanie otwarte: co kto uważa za "dobrą atmosferę"?

Wiecie czy Sorted Paweł Kozłowski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

xyz
@Pytanie

Nie wiem co masz na myśli pisząc "pracy zdalnej", ale - tak, udostępnia :)

xxxxpo

Praca fizyczna, wyczerpująca, na początku kierownicy biorą Cię na "testy wytrzymałościowe' czyli szpadel przez 12h. 12zł na godzinę przy zapier***u. Szef w miarę. Praca na zewnątrz, deszcz, snieg czy grad zapierniczasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Sorted Sp. z o. o. - Władysławów

Sorted Sp. z o. o.