Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Kris
01.09.2017 19:04
Inne
Dziś dostałem umowę po okresie próbnym. Szefostwo bardzo zadowolone i ja wzajemnie cenię Szefostwo Oddziału w Poznaniu. Dobre warunki pracy, kasa zawsze na czas, uczciwie - za uczciwą i solidną pracę. Miło słyszeć także od Klientów wyrazy zadowolenia. Mam szczęście, że udało mi się dostać do tej firmy - życzę każdemu takiego Pracodawcy!
M.
01.09.2017 19:08
Inne
podzielam opinię. mi też fajnie się pracuje - nie pojmuję tych co kombinują z L4 albo udają że pracują. Niech zwolnią miejsce dla innych. Pozdrawiam
Maria
30.05.2017 18:45
Inne
Fajna firma. Dobrze i zawsze na czas płacą. Pracuję z przyjemnością, a jak ktoś na L4 się wybiera naciągane to niech w ogóle nie pracuje i miejsca nie zajmuje - przyjedzie taki co uczciwie chce pracowac. Polecam!
Zostaw merytoryczną opinię o Cza-Ta Sp.j.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.