Opinie o Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois w Poznań

Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois
1 19 36 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Lucas

Szukam operatorow z goracego konca chetnych do pracy w irlandii kupuja bilet 2 tys funtow na zakwaterowanie 38 tys funtow na start 14 dni pracujacych w miesiacu reszta nadgodziny 50 i 100 zalezy jaka zmiana umowa odrazu wyslana do domu przed wylotem zadnych agencji wszystko jasne i zrozumiale jezyk mie wymagany tylko doswiadvzenie chetnych prosze o kontakt lucas87nekla25@interia.pl

Tak13Nie
Igor Sz.
@Lucas

A wózkowych bądź suwnicowych z Udt i wieloletnim doświadczeniem nie potrzebujesz??

Laki Nowy wpis
@Lucas

Wszystko ładnie pięknie i lecz brak odpowiedzi na wysłane CV. Nie polecam

Raf Nowy wpis

Witam. Proszę o informację czy potrzeba pracowników na produkcję ( na automaty)? Na jakie warunki mogę liczyć? Dziękuję

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Tak3Nie

Wolny
@Igor

tak potrzebuja instalatora, slusarza , na automaty tez .

Czerstwy
@Wolny

Nie polecam na żadne z tych stanowisk. Pracowałem tam dziesìęć lat. Jak chcesz się skończyć psychicznie w tej firmie to jak najbardziej.

Dav Nowy wpis
@Czerstwy

Chcę przejść do huty z antoninka z innej huty. Dlaczego można tam się skończyć psychicznie? Odpisz. Pilne!

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dav

Jak obecnie wyglądają zarobki netto na stanowisku operator automatu? I jak wygląda socjal?

Dav

Witam. Czy obecnie w hucie szukają może operatora automatu z kilkuletnim doświadczeniem?

Jakub
@Dav

Chciałbyś dostać się do pracy w firmie Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois? Możesz podzielić się z nami tym, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Słyszałeś może o dobrych warunkach pracy dla operatorów, czy może inne czynniki wpłynęły na Twoje zainteresowanie? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda w Twoim przypadku, dlatego proszę o odpowiedź.

@Jakub

Obecnie pracuję w innej hucie szkła na stanowisku operatora automatu i wiem że zarobki w OI są większe niż te które teraz mam stąd moje pytanie.

Mar
@Dav

Z tego co słyszałem to Jarosław płaci najwięcej ,ale przenieść się na południe to przecież trzeba wynająć mieszkanie a nikt nie da 1000 netto więcej kasy

Jakub
@Mar

Skąd masz informację na ten temat? Od pracowników, którzy pracują obecnie w firmie Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois? Jeżeli masz jakąś wiedzę o pracy w tej firmie, będę wdzięczny, jeżeli podzielisz się nią w tym wątku.

Marzena

@HHYHYHY, domyślam się, że masz informację na temat pracy w firmie Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois, dlatego chciałabym, żebyś opisał, jak wygląda praca w tym miejscu oraz warunki zatrudnienia? Często dochodzi do rotacji wśród zatrudnionych pracowników, czy raczej można stwierdzić, że firma Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois jest stabilnym miejscem pracy? Napisz, co wiesz na ten temat.

HHYHYHY

W hucie jak zawsze, wiele się nie zmienie. Dalej te same wakaty wolne. Czas stoi w miejscu

Marzena

@automatyk AKP, jesteś w stanie przybliżyć, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois? Poza podstawową pensją zgodną z umową można liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe bądź pozapłacowe korzyści? Firma motywuje w jakiś sposób swoich pracowników? Zachęcam do podzielenia się informacjami na ten temat.

Dorian

Ile obecnie zarabia sie w firmie np w dziale urrzymania ruchu i czy nadal jest tak jak bylo?

automatyk AKP
@Dorian

Nic się nie zmieniło, zarobki na tym samym poziomie, kierownik ten sam i pomiatanie jak dawniej. Lepiej poszukaj czegoś innego.

Tak8Nie

Marzena

@Dorian, Twoje zainteresowanie opisanymi stanowiskami jest związane z tym, że zastanawiasz się nad podjęciem pracy w firmie Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois? Jeżeli tak to napisz, proszę, co wpływa na to, iż interesujesz się pracą akurat u tego pracodawcy? Słyszałeś jakieś przychylne opinie na temat tego miejsca? Sprecyzuj swój komentarz dodany w tym wątku.

Marzena

Czy obecnie firma Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois prowadzi rekrutację na wolne stanowiska w swojej firmie? Wiecie może coś na ten temat? Jeżeli tak, to proszę o informację jakie obecnie stanowiska wymagają obsady i gdzie można aplikować?

Marzena

@Wolny, posiadasz może doświadczenia związane z pracą w firmie Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois? Jeżeli tak, to czy mógłbyś napisać coś na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? W swoim komentarzu wspomniałeś również o wolnych etatach do pracy w tej firmie. Czy możesz coś napisać na temat tych stanowisk? Jak ocenisz warunki, które oferuje pracodawca na wspomnianych stanowiskach? Zachęcam do podzielenia się informacjami na ten temat.

TakNie

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

Operator

Witam. Proszę o informację czy potrzeba pracowników na produkcję ( na automaty)? Posiadam ponad 10 lat doświadczenia jako operator automatu szklarskiego. Na jakie warunki mogę liczyć? Dziękuję

Poznaniak

Pracowało się świetnie zarobki dobre dopóki ta ukrainska (usunięte przez administratora) został zafajnistym kierownikiem. Do pracy jeździł na 7 rano o 7 .15 pedalował zawiść dziecko do przedszkola powracał narada o 7.30 o 8 jeździł wyprowadzić pieska wracał i o 13 na obiadek do firmy Graczyk powrót i o 15 jazda do domu to była praca tego szczura nieroba M.W---o pajac ukrainski

Tak19Nie
Wymeczony

Kiedyś fajne zarobki, socjal... huta wyróżniało się z pośród wszystkich firm w okolicy wynagrodzeniem... teraz dokładają tylko obowiazków a nie wynagrodzenie... stanęli w miejscu i nie widzą ze to nie te czasy żeby ludzie za 3 tys zł pracowali światki piątki i soboty... może jakieś związki trzeba założyć tak jak kiedyś były ??

Tak11Nie

hutnik krosno

łhahhahhahahahhhhhahhhahhahhha xDDD mobing w utrzymaniu ruchu... to wy chyba kurde nigdy nie pracowaliscie z hutnikami szkla na produkcji recznej XDDD to byscie ten "mobbing" uznali za przedszkole :D

al-bano

w dziale utrzymania ruchu niewiele sie zmienilo, nadal mobing i fatalne zarzadzanie, odradzam zatrudnianie sie w tej firmie

Opinie wyssane z palca.

jarosław
@anonim

ostatni gasi światło, hehe

hutnik

dział utrzymania ruchu jest beznadziejnie zarządzany, a jest to efektem tego, że ogólnie na stołkach występuje wieloletnie kolesiostwo i zarządzaniem zajmują się osoby nie mające o tym zielonego pojęcia, kierownik ma tendencję do motywacji przez mobbing, wylewania (niesłusznych) żali w obecności współpracowników, czepialstwo o najdrobniejsze szczegóły tylko po to żeby się przyczepić, bo na naradzie kierownikowi zabrakło argumentów to jest codzienność w dziale utrzymania ruchu i ogólnie przyjęta norma, nie ma możliwości niczego z tym zrobić bo rządzi kolesiostwo i wszyscy w zarządzie są w komitywie, kolejnych dwóch pracowników chce się zwolnić

Tak12Nie1

Gargamel

Niestety wszystko co powyzej napisano to prawda

Tak10Nie

uwaga!

w dziale utrzymania ruchu występuje mobbing, radzę omijać przyjmowania się do tego działu, kierownik jest bezkarny więc ludzie odchodzą

Tak8Nie

AKP

powszechne jest dokładanie obowiązków które pierwotnie były przypisane komuś innemu, brak jakiejkolwiek organizacji, brak części zamiennych -trzeba je sobie zrobić podczas awarii, wszystko w tej firmie jedzie na trytytkach, pomiary laserowe na trytytkach, silniki, fotokomórki, zawory, głowice, wszystko na trytytkach, a kiedy chcesz coś zamontować normalnie to jest wielki sprzeciw kierownika że masz założyć trytytkę, na umowę trzeba długo czekać, więc robi się przez pośredniaka, ilość obowiązków i wymagania jak 150, wieczne pretensje o byle co, zarobki niewielkie, ogólnie nie opłaca się wogóle przyjmować, rotacja bardzo duża, kandydaci po oprowadzeniu po hali rezygnują widząc co tu się dzieje

Tak11Nie

Byly

Praca w utrzymaniu ruchu masakra! Wymagania niewiadomo jakie a nie ma części zamiennych. Sprzęt jak z biedronki i wszechobecne trytki! Jednak najgorsze jest oszukiwanie pracowników... Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuja zarobki po 4000tys bo to system czterobrygadowy i ciężkie warunki, 3 miesiące przez pośrednika (szkolenie) następnie umowa przez Owensa i podwyżka. Co się później okazuje po 3 miesiącach... nie ma umów i niewiadomo kiedy będą no i wypłaty po 2200zl bo umowa ta co na okresie próbnym! Nie polecam ludzie przychodzą i odchodzą na sam widok tego burdlu!

Tak20Nie

Zostaw opinię o Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie