Fanaberia Poznań

Poznań

Opinie o Fanaberia Poznań

Martyna

I co z tą informacją o rzekomym zamknięciu Fanaberii? ja nie znalazłam nigdzie takiej informacji. Chciałam aplikować i szukałam info. Może ktoś coś więcej wie i mógłby napisać?

Agnieszka

@CHEF piszesz, że Fanaberia Poznań została zamknięta? Czy to prawda? Możesz napisać kilka słów więcej na ten temat?

emieko

no i widze, ze teraz to mają troche zapotrzebowanie na kucharzy i na kucharki tak naparwde bo jest oferta.

milion

miliony monet to tlyko w telefysku albo w tej piosence ;) chyba ze milion groszy to tyle mozna zarabiac pewnie wszedzie... czlowieku wroc na ziemie bo w poslce niestety nie ma za dobrych warunkow do rozwoju, trzeba zyc tym co sie ma i nie marzyc o jakis rzeczach na ktore nie ma szans. pozdrawiam tych co racjonalnei mysla tutaj

wilkowicz
@milion 31.01.2015 18:18

dobra nazwa dla firmy bo fanaberią nie lada jest chęć zarabiania dużej kasy w tej firmie. I uwierzcie mi że nie przesadzam co zresztą potwierdzają chociazby poprzednie wpisy. Jeśli chcecie w Poznaniu gdzieś zarobić, to niestety nie zrobicie tego w tej restauracji. Chyba , że jesteście oczywiście jej włascicielem ;)

CHEF

Tak super się wszystkim pracowało że Fanaberia została zmknięta hehehe

CHEF

Żadna konkurencja ja też pracowałem w fanaberii i to co tu ludzie wypisują to i tak nic w porównaniu z tym jak właścicielka traktuje personel, a na Facebooku to co miesiąc zmieniający sie menagerowie wypisują ładne opinie bo nikt nie chce tam pracować i szukają jeleni, ale jak ktoś nie wierzy to proszę bardzo :) i napiszcie później jak wrażenia hehe powodzenia pani beata was na pewno doceni :) kto już tam pracował zapewne potwierdzi moja wersję , więc proszę o wpisy pozdrawiam CHEF ;)

Bibi

A nie przyszło Ci do głowy, że konkurencja mogła tu się również zapuścić na dodawanie opinii :) Może to cios poniżej pasa, ale i takie sytuacje się zdarzają.

ania

tak czytam te niepolecające opinie i zastanawiam się w takim razie skąd tyle pozytywnych opinii na https://pl-pl.facebook.com/restauracja.fanaberia

fanaberia z miodkiem
@ania 11.04.2014 11:23

Ja O MIODZIE Z RÓZANYMI PŁATKAMI hallo dobrze zrozumialam ze pracowałaś w Fanaberii :) ja bardzo potrzebuje namiar na dostawce miodu z płatkami róz jaki był serwowany do herbuni :) bede mega wdzieczna za choc mala podpowiedz :) miłego dnia mam nadzieje ze jeszcze zagladasz tu :)

art

(usunięte przez administratora) Właścicielka potrafi zalegać z wypłatami. Nie raz tak jest, że przychodzą jacyś ludzie po pieniądze.... Personel raczej spoko ale cały pozytywny klimat niszczy właścicielka i jej zabłąkany mąż co odbija się na pracy.

Glupoty

Ludzie co wy tu wypisujecie . Nie wiem czy to konkurencja. Ja nie mam zadnych problemów z platnosciami.

ani

jeśli masz szacunek dla samego siebie nie zatrudniaj się u tej kobiety.byłem u niej jakiś czas i był to czas zmarnowany.Choć byłem jedynie pare miesięcy żałuje tam spędzonego czasu

racja ! a szacunku to za grosz nie mają ! ani umów ,inna kwota na umowie inna w realu nie byłabym taka gdyby płacili chociaż na czas ,jednakże zostałam oszukana i mam prawo się wypowiedzieć !!!

jojo

racja ! a szacunku to za grosz nie mają !

Zgadzam się...

Szczerze nie polecam( usunięte przez administratora )

król

100% prawda! Skandal i kompletny brak szacunku!!!!!!!!

Zgadzam się z poprzednikiem!!!

Zostaw opinię o Fanaberia Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fanaberia Poznań