Megami

Żary

Opinie o Megami

marian

chcieli zarobic a stracili ,przez madrego sebastiana bylego alkocholika po leczeniu,wyliczal przeliczl i nic nierobil tylko lazil, i musieli na niego robic ,ciagle tylko bylo widac go rozmawiajacego przez telefon,mysle ze ciagle dzwonil na sex telefon albo skarzyl sie na ludzi a sam nic nie umial,a nastepny polamal reke ai mowi ze spadl z drabiny jak to mozliwe sam widzialem jak przyjmowal nowych ludzi i stawiali mu wodke a pozniej przy7chodzilo do klutni miedzy nimi,mam zdjecia tych libacji,niechcialo nawet im sie posprzatac

ANONIM

Trzeba zgłosic Niemieckiej Firmie ,niech rozwiaza umowe z MEGAMIi dowiedza sie jak traktowani sa pracownicy ktorzy Lukaszowi niepasuja,sam nic nic robi tylko baluje,ubliza i poniza---.byłem krotko ale takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewidziałem jak zyje.Ale juz jestem na miejscu ,i dołoze wszelkich staran aby sie dowiedzieli.ZLECENIODAWCY

Anonim

Wszyscy jeżdżą pod wpływem alkoholu, bez prawa jazdy, po nocach sa imprezy do 1 w nocy a pobudka o 5, pseudo kierownik, pod wpływem alkoholu zamiast uderzyć pracownika uderza w drzwi przyczym łamie palce w prawej ręce, następnie wymusza odszkodowanie mówiąc, ze połamał je w pracy spadając z drabiny, mowa o Łukaszu Ma...skim

Dno a nie firma omijać szerokim łukiem

Dno a nie firma omijać szerokim łukiem

Tkwić

Od czego tu zacząć, pierwsze dni były przyzwoite, lecz po kilku dniach zaczęły się problemy, najpierw zacznijmy od mieszkań, o ile piwnicę można nazwać mieszkaniem, brak prysznicu, zapchane ubikacje i robactwo w ,, pokoju " i tak samo w kolejnym niby lepszym ,, mieszkaniu ", pseudo kierownictwo to jakaś kpina, nabiją się z pracowników, wyzywają i zuvaja sie z rękoma, na dodatek pseudo kierownik Łukasz M....ski dzien w dzien przyjeżdża do pracy pod wpływem alkoholu

Poza tym że pieniądze wypłacane zazwyczaj do 10 każdego miesiąca to nic pozytywnego o tej firmie nie mogę powiedzieć. Szef nie zna kodeksu pracy, księgowa czyli żona szefa nie potrafi wystawić poprawnie świadectwa pracy. Oczywiście, na umowie najniższa krajowa, codziennie w pracy nadgodziny za które nie ma wyższej stawki, a przy wypłacie co miesiąc brakuje kilku godzin które się przepracowało. Warunki jakie panują w tej pracy tragiczne zacznijmy od szatni o ile można tak to nazwać, szatnia to pomieszczenie z paroma haczykami na ścianach brak jakiejkolwiek szafki, przez co ginęły ludziom różne rzeczy np koszulki, paski do spodni, buty i to co kto zostawił w ubraniach czyli pieniądze czy jakiś zegarek. Jakikolwiek zlew, prysznic czy coś tego typu nie było dostępne miejsce żeby się przemyć to instalacja p. poż. Sprzęt do pracy rozsypywał się, gdy było coś nowszego i lepszego było wypożyczone innej firmie. Ochrona indywidualna czasem była czasem nie, przy pracy w ogromnym zapyleniu nie zawsze były zapewnione maski, często brakowało rękawic do pracy, często brakowało wody do picia. Po wypadku w pracy aby dostać protokół powypadkowy trzeba postraszyć inspekcją pracy inaczej nic się nie dostanie. Szef z kierownikiem i brygadzistą naśmiewają się z pracowników, poniżają ich i potrafią być jeszcze na tyle bezczelni żeby nagrać się z tym na pocztę głosową.

Zostaw opinię o Megami - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megami