Opinie o Uitzendbureau Solutions BV. w De Lier

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Uitzendbureau Solutions BV.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Uitzendbureau Solutions BV. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uitzendbureau Solutions BV. w De Lier

Emilyy

Solutions najgorsze biuro jakie może być (usunięte przez administratora) i pobierają kasę za transport co nie powinni ostrzegam przed tym biurem banda (usunięte przez administratora)

Już w drodze do pracy jesteś i się okazuje, że nie ma co robić? Jak często to się zdarzało? I jaka była reakcja pracowników? Sporo osób z tego powodu odeszło? Co na to zakład?

Byly pracownik

Witam.Juz nie pracuje w solutions to moge napisac pare slow.Pracowalem na karstenie ,co sie tam.wyprawia to masakra.Nowi operatorzy para malzenska W i W ,podrecaja maszyny nic nie pomagaja tylko stoja i patrza jak inni ciezko robia.Nie wiem dlaczego nikt sie za to nie wezmie.Najgorsi sa ci co kiedys robili ze wszystkimi na produkcji a teraz niby rzadza.Zreszta nie tylko oni nic nie robia moglbym wymienic kilka jeszxze osob ale co to zmieni.Dobrze ze juz tam nie pracuje i nie musze ogladac jak operatorzy tylko stoja i smieja sie jak ludzie ciezko pracuja .

ola
@Tina

a przy czym tam pracowałas?

Mati

Warto jechać do pracy ? Agencja Solutions na sortowanie owoców . Mieszkać ponoc gdzieś w Ter Aar . Jakieś opinie ??? Rekruter oferuje tak ...

Solusions
@Mati

Znajdź inną firmę bo to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Carsten Nowy wpis

Miasto Hoek van Holandii na północy Holandii są tam na rogu same sciepy i z innych hal przestępcy i ludzie dziwni odsyłani do Carstenu jako (usunięte przez administratora) i maliny i inne hale pozbywają się ludzi dziwnych i oni idą na Carsten na złość carstenowi. Same przestępcy i same skoczki ainne hale się czyszczą ludzi lepszych ale Carsten jest bez przyszlosci

Sanepid Nowy wpis
@Carsten

Jest od czystości zaklad pracy powinien się świecić i spełniać podstawowe wymagania higieny osobistej a remont należy do zakładu pracy domy brudne i splesniale za które trzeba płacić duze pieniądze nie powinny być dopuszczone douzytku a zaplacic karę.

Marta Nowy wpis

Hej, chciałabym pojechać do Obdam do tej piekarni na operatora maszyny. ja tylko zaznaczę, że mam już doświadczenie. czy tutaj praca może mieć formę akordu? Chce jak najwięcej zarobić

Mati

Silna
@Mati

Psychicznie I fizycznie tzn. że mam swój plan dnia, miesiąc, tygodnia ,i chce dalej uczyć się i podróżować poznawać nowych ludzi I matematykę lubię a jak chodzi o wiadomości ogólne to od tego jest ENCYKLOPEDIA tutaj znajdują się w tej jednej książce streszczenie oddtawowych wiadomości z całej planety no i bardziej jeden kierunek .Zbyt wiele kierunków i STABILIZACJA. Tak jak mówię wolę biegnąc kilometry i spac w garażu murowanym czysty mur kamien SAMA będę wyspana niż grupowo. Jedne miejsce nie trzeba tutaj w tymzakladzie no akurat ta zasada ze chodzą po hali zmieniają miejsce pracy więc stać w JEDNYM MIEJSCU I no np. Umowa się kończy i gaśnie więc na miesiąc umowę i się KONCZY. Mniej roboty papierowej.

Ola
@Mati

Nigdy w życiu tam nie jedź. Nie do tej agencji. Mówię Ci to jako osoba ogarnięta życiowo, studentka, która trafiła tam przypadkiem, a nie (usunięte przez administratora) jak 99% osób w Ter Aar. I tak - Ter Aar to zakład, można powiedzieć nawet, że karny, bo większość osób które tam mieszkają, to przestępcy poszukiwani w PL.

Renata
@Mati

Nigdy w życiu nie polecam tak dziadowskiego biura pracy. Tak mieszkasz w Ter Aar w przyczepach kempingowych masakra. A kasę kasują za mieszkania tyle jakby to był pałac.I kasę trzeba się prosić za przepracowane godziny. Pozdrawiam i powodzenia jak tam się już znalazłeś

Solusions Nowy wpis

Dami

Najgorsze biuro w calendar Holandii! Banda oszustow I (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Uitzendbureau Solutions BV.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Agencja Solutions nie polecam pracy na post nl brak godzin praca na 4 lub 5h dziennie i kwestia wypłat co czwartek trzeba dzwonić i upominać się o swoje pieniądze

Wiktoria

Hejka. Co myślicie o pracy jako planista transportu? piszą ze wymagają minimum rocznego doświadczenia, pod które po prostu się łapię. Wymagają angielskiego lub holenderskiego. Przy tym drugim wariancie można liczyć na szkolenia?

Hej, nikt nie odpowiedział na to czy warto jechać na sortowanie owoców, więc pozwolę sobie to podbić, bo jeszcze nigdy przy tym nie pracowałam. Jak warunki wyglądają? Co konkretnie się robi i jak oceniacie tamten zakład z „Ter Aar”, o którym ktoś wspomniał?

Super fajna

Firma LBP w mieście Maasdijk jest ok same pozytywne zalety najbardziej podoba mi się szkolenie i tylko praca, respekt, i tylko praca nic poza tym.Każdego dnia zamiast pułapek mamy naukę. Jak transportować się np, bez samochodu beż telefonu...kolejny dzień bieg dookoła zakładu mamy ciśnienie, no i tak każdego dnia majster jeden STAĽY twój master każdego dnia ma nowe pomysły i jak ty prawda się do tego ustosunkujesz .. Może być brak alkoholu we krwi itd, jedzenie soków smothie które dają nam energię, można potańczyć, itd,

Kuba

Bylismy na sortowni 10 godzin stoisz w miejscu przestana robota jeszcze cie terroryzują w pracy bo zawsze możesz robić szybciej (usunięte przez administratora) przez soluszyn nigdy w życiu

Ola

@Kuba

To jakie tam mają normy na tej sortowni, skoro zawsze niby szybciej można robić? Zastanawiam się czy kogoś stamtąd zwolniono za wyniki i w drugą stronę, czy w ogóle są z tego jakieś większe premie jak jednak się narobisz?

Firma jest super. Po ośmiu godzinach pracy czekasz na transport po parę godzin. Gość co odpowiada za domki to jakaś porażka, mówi ludziom że był strażnikiem więziennym a jak jest jakaś afera to się chowa, taki błazen. A na imię ma Bronek

@Tomek

Powiedz koniecznie o jakiej lokalizacji jest mowa względem czekania na transport. Ja chyba będę jechał na Valsen-Noord na produkcję i nie wiem czy taka opinia dotyczy też mojego wyboru? Poza tym z tym czekaniem to nie można do kogoś się zwrócić żeby ten problem jakoś rozwiązać?

Agencje soluszy nie płaci biorą cie na rezerwy na 5 dni może przepracujesz dzien dwa żeby było na domek i transport z wypłaty dostaniesz 10e za 20godzin ostrzegam

@Soluszyn.bv

Tragedia najgorsza z agencji jakie są Zero logicznej organizacji Wysyłają ci do pracy na dzień dwa w tygodniu a chcą żebyś płacił za domek wyłudzają od ciebie pieniadze mimo że sami nie płacą wysyłają solarisy ale nie wysyłają pieniedzy na konto nawijają makaron na uszy stara baba w biurze w piekarni brakuje jej kwalifikacji i ma problemy z pamięcią jednego dnia dzwoni że masz opuścić lokacje za 3 dni2 dnia że jednak dziś dno totalne nie agencja sprawa powędruje dalej i będzie napewno głośno o tym

Emilyy

Ilona
@Emilyy

czemu twierdzisz, że nie powinni za transport pobierać? Chyba, że gdzieś to zadeklarowali np., na umowie? Są tu jeszcze jakieś tego typu zapewnienia?

Emilly
@Ilona

Banda złodziei inne biura nie pobierają za transport jak oni i (usunięte przez administratora)na każdym kroku ludzi w (usunięte przez administratora) robią z godz mało wypłacalni są

Emilly
@Emilly

Dlaczego usuwacie komentarze jak się o was i waszym biurze prawdę pisze! Jak to się mówi prawda w oczy kole ????????????????????

Ilona
@Emilly

No ale nie odpowiedziałaś mi na pytanie. Transport był omawiany normalnie? To inaczej... Co konkretnie miałaś na umowie odnośnie zasad współpracy i co w praktyce z tego nie zagrało?

@Emilyy

Jeżeli chodzi o prace w firmie Solution to możemy tutaj znaleźć plusy i minusy tej firmy tak jak wszędzie. Jedna, osobiście uważam że brak STABILIZACJI i ogólny bałagan typu planingii powodują dekoncentrację oraz brak możliwości awansu na jaki kolwiek stanowisku. Zabieranie kluczyka i dawanie pracownikowi nadziei poniżanie, lekceważenie, czy tzw.rezerwa czyli ktoś jest chętny i gotowy do pracy a mimo to ma nieobecność jest zupełnie nieuczciwe, dziwne chaotyczne, odwraca uwagę na innych którzy starają się są grzeczni, spokojni, a mimo to traktowani jak zupełnie niepotrzebnych przedmiot to żadna nowość w tak dużej firmie i nocleg malowane ściany powinny być nowością w każdym pomieszczeniu znajduje się nieograniczona ilość wody mając dostęp bezpośrednio do MORZA więc z przyjemnością i plusem jest łowienie ryb z których można nieustannie korzystać....

@Tajemnicza

Moja opinia jest więc neutralna czyniąc mnie zupełnie obojętnym na to co każdy ma do powiedzenia jednak ogólnie nieprzyjemnie za szybkie tempo, bieganie, lepiej mieszkać w aucie kempingowym prywatnie niżeli płacić 140 euro tygodniowo za malutki pokoj , i być narażonym na zniszczenia grupowe typu automat, brak internetu.. ciekawe tylko miejsce parkingowe ile wyniesie za dobę parking czy można I gdzie postawic swoje AUTO KEMPINGOWE czy wynająć garaz murowany

@Tajemnicza

Jeżeli ktoś posiada doświadczenie wieloletnie to sprawy będą się zupełnie inaczej układać miedzy ludźmi. Jeżeli jesteś "dziecko majstra", który się przyzwyczai i spokojnie cie moze wyszkolić o to chodzi z PAMIECIA. Są to podstawowe błędy zakładowe jak tutaj mamy hale, produkcja. Jedno stanowisko jak najbardziej odpowiada pracownikowi, wykonywać czynności regularnie, statystycznie , i spokojnie wejdzie w rytm , obieg i nie trzeba krzyczeć po nim i go niepotrzebnie stresować.. Kiedyś z majstrem pijemy piwo i rozmawiamy o robocie w domu to twój przyjaciel , nie wróg.

@Tajemnicza

Nieuczciwe nieobecności kiedy jesteś chętna do pracy a planista wymyślą dziwne chaotyczne planinngi które powodują dekoncentrację. Jest zupełnie dziwne i chaotyczne

Grzegorz

Witam i od razu odradzam. Straszna (usunięte przez administratora) w biurze. Oni są tylko ładnie tam ubrani a tak naprawdę to (usunięte przez administratora). Przywożą i wywożą ludzi jak (usunięte przez administratora) I tak samo ich traktują. Lokacje to jakieś wąskie meliny. Bądź bungale w starszym stanie. Niestety doświadczenie miałem złe mimo tego że praca była przyjemna to niestety ale ludzie z biura i lokacje to jakiś (usunięte przez administratora).

4 osobowy skład

(usunięte przez administratora) jednym słowem, w takich warunkach jakie dają to nawet świnia by mieszkać nie chciała. Przestrzegam po rozmowie z Panią z biura stwierdziła że nie oglądali to czego ludziom dają na kwaterę. Szybciej wracaliśmy z tamtad niż zajechaliśmy.

Malwa
@4 osobowy skład

Ale to czekaj. Przed samym wyjazdem wiedzieliście, że w sumie to tego nie oglądali? Oni w ogóle są gdzieś tam na miejscu czy właśnie nie? maja innych pracowników, którzy to sprawdzają?

Wiktoria
@Byly pracownik

A czemu już tam nie pracujesz? Chodzi tylko o te osoby zarządzające produkcją, czy w innych kwestiach też jest słabo? Wynagrodzenie itp? :))

Ktoś
@Byly pracownik

Jakie biuro polecasz dla osób które chcą pracować uczciwie bo nie podoba mi się traktowanie pracownika przez osoby z biura może lepiej na nr tel+31616136493 było by super

@Wiktoria

Wynagrodzenie nienajgorsze i zawsze na czas.Niestety ludzie sa tam traktowani jak smieci,jak Polak traktuje rodaka to porazka.Osoby te ,ktore kiedys pracowaly na produkcji a teraz sa operatorami to sa najgorsi .Powininien zaklad sie za to wziac bo tylko karsten przez ta atmosfere ma takie zle opinie.

Tina
@Byly pracownik

Tez robiłam na Karstenie i podobała mi się ta praca polubiłam ja tylko ludzie jacyś nieprzyjemni jak to większość Polaków z nadęta,niezadowolona mina aha i nie ma tam tolerancji praca fajna ale ludzie (usunięte przez administratora).

ola
@Tina

a przy czym tam pracowałas?

Jest ktoś teraz w tym momencie na wyjeździe? Ciekawią mnie te wszystkie komentarze, w większości ostatnio ludzie nie polecają pracy wiec zastanawiam się czy jakieś wyjazdy są jeszcze w ogóle w toku? Jest tu ktoś kto sam sobie mieszkanie ogarniał? Można w ogóle trafić na lepsze warunki przy takich cenach?

Ten duży

Nie polecam agencji zatrudnienia Uitzendbureau Solutions BV. - De Lier Mieszkałem na bungalach w ter aar warunki straszne grzyb na ścianach do tego cieć mieszkaniowy Bronek który współpracuje z agencjią ściąga opłaty mieszkaniowe co tydzień, Pracę dają po 2-3 dni czasem 5 i ściągają opłatę mieszkania i za transport do pracy . UWAŻAĆ NA BRONKA I SOLUTIONS ????????????

A tak dla odmiany macie może jakaś lokalizacje i rzecz jasna robotę która można od nich polecić? Widzę ze ostatnio niektóre odradzono, wiec może wezmę na to poprawkę, ale jak widać na stronie jest na niej sporo ofert. czy jest tu ktoś kto był na robocie w grudniu? Gdzie na zimę najlepiej się wybrać?

Wieszkto

Najgorsze biuro ever. Pan B. Który kolekcjonuje kusze i za jego kadencji pełno śmierci na campie powinien dawno zostać usunięty. Biuro dogaduje się z "cieciem" od mieszkań czy przyjąć osobę. Pan dawno powinien być zamknięty. Do tego praca oraz transport poniżej jakiej kolwiek normy. Do wyrzucenia

NN

Nie polecam (usunięte przez administratora)będąc na 3 fazie biuro jak nie ma dla nas ofert pracy i siedzisz w domu powinno płacić o czym dowiedziałem się po fakcie omijać szerokim łukiem to biuro i czytajcie dobrze co podpisujecie szczególnie jak jest w języku niderlandzkim ????????????????????????????????????

@NN

„powinno płacić”? a skąd masz informacje, która tego właśnie dotyczy? „w szczególności” w tym języku? To ten dokument musi w nim być czy normalnie da rade prosić o tłumaczenie? Pytałeś wtedy?

@kasssa

Biuro solutions nie zapewnia pracy , mają gdzieś ludzi.Na karstenie stali pracownicy ,którzy pracują tam po kilka lat mają po 2-3 dni wolne tzn.niektorzy bo koordynatorzy nie dawaja wolnego pracownikom ,którzy przynoszą im np.obiadki itp.oni chodzą wtedy codziennie do pracy.Nie polecam tego biura ,obiecują pracę a potem siedzisz w domu.Od niedawna pracuję w innej agencji i tam jak narazie nie ma czegoś takiego.

@@kasssa

Może niech się wypowiedzą koordynatorzy tej firmy. Może to jest spowodowane brakiem zamówień ,chociaż co do dni wolnych to trochę niesprawiedliwi.Jak jest mniej pracy to niech sprawiedliwie planują ludzi do pracy i ewentualnie niech o tym powiedzą,a nie tajemnice robią.Ludzie chcą jakoś żyć i zarabiać ,a jak pracują tylko 2-3 dni to zarobki nie starczą na pokrycie kosztów za mieszkanie ,rachunki,jedzenie .Ale jak praca się ruszy to problem ,żeby dostać urlop.

Zostaw merytoryczną opinię o Uitzendbureau Solutions BV. - De Lier

• Jak się pracuje w Uitzendbureau Solutions BV.?

Zobacz opinie na temat firmy Uitzendbureau Solutions BV. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uitzendbureau Solutions BV.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 4 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Uitzendbureau Solutions BV.
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Uitzendbureau Solutions BV.