Opinie o Personal connection w Nürnberg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personal connection. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Personal connection o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personal connection w Nürnberg

Czym w Personal connection zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Bezpiecznie8987 Nowy wpis

Siema Proszę o udzielenie mi rady czy warto zatrudnić się u pani Aleksandry ? Jakie są plusy minusy Ile teraz zarabia się Jak z mieszkaniem Warunki Jaka umowa Itd itd Proszę bo mam jechać na rozmowę nie długo i chce wiedzieć czy warto

Jaki jest okres rozliczeniowy w Personal connection? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Seba80

Witam moze ktos cos powiedziec na temat pracy u pani Aleksandry D jako kierowca autobusu na chwile obecna czy warto czy nie warto sie podejmowac pracy w tej firmie?

Koksu Nowy wpis
@Seba80

Witam mój mąż pracuje od pół roku - polecam ! Fajne zarobki

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Personal connection? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

artik

mozesz napisac więcej, dlaczego omijać? jakie masz dsoświadczenia?

Wanda

A co z pracą w agencji w charakterze rekrutera? Czy potrzebne są osoby z polskim jako językiem ojczystym i niemieckim także? Jakie są zarobki w stosunku do niemieckich rynkowych w branży HR?

Xyz

Panowie czy warto jest przejść do tej firmy do pracyproszę jakiś kontakt bo pani Aleksandra proponuje nam pracę i mówi że tak dobrze tam jest czy ktoś może tutaj napisać na ogóle jak tam dla prawda jest dziękuję pozdrawiam

Czy istnieje możliwość rozwoju w Personal connection?

Artur

A co masz na myśli? Jako kierowca? Jeżeli tak, to jeździsz, zdobywasz doświadczenie, a im większe doświadczenie, ilość wyjechanych kilometrów, im lepsza znajomość języka, tym większe możliwości. Proste.

Witold
@Artur

Pewnie miał na myśli rozwój zawodowy. Wiadomo, że nauka języka albo zdobywanie nowych uprawnień. Są jakieś szkolenia dla pracowników czy raczej nie ma na co liczyć?

Jerzy

Co chcesz przez to powiedzieć? Możesz napisać coś więcej bo niezbyt wiele można wywnioskować z Twojej opinii.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Personal connection?

Koło

Żadnych pytań może trochę po niemiecku i tyle

Andrew

witaj, a jak sprawa z językiem, czy bez znajomości niemieckiego jest szansa czy raczej lipa ? Pozdrawiam

Marcel

(usunięte przez administratora) Dodatki świąteczne są od (usunięte przez administratora)ależy kto ile przepracował jak teraz jest nie wiem. Grafików faktycznie nie ma trzeba dzwonić. Na kilka osób na bazie trzeba uważać. Lepiej szukać czegoś bliżej granicy takie same zarobki co w tej firmie.

Czy w Personal connection występują paczki/bony świąteczne?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Personal connection. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

hahahah

dokładnie ja wróciłem i mam na spokojnie ok(usunięte przez administratora) a nie w Niemczech(usunięte przez administratora)moja pierwsza wypłata a gdzie rodzina i wyżywienie i jeszcze te dojazdy 2 razy dziennie do pracy , i te obiecanki panie XXXX bedzie lepiej i lepiej dużo jest obiecywane a mało robione a już jesteś beee jak zaczynasz się upominać że możesz robić więcej godzin to wtedy zaczyna się straszenie jej ludźmi i cza chodzić i się oglądać

Abad

Alex forum działa. Piar jest ważny ale nie w sposób jak to robisz. Jakie ma mieć zdanie o firmie gość który z tego żyje i jakby to Pani A powiedziała tylko jej wystarczy 2 razy do roku polecieć na urlop.

kierowca 2019

Nie polecam wręcz przestrzegam przed współpracą z tą firmą (usunięte przez administratora)Obieca wszystko przed przyjazdem ocenia ludzi z wyglądu! jeśli ktoś jest ostrożny i kumaty to staje się nie wygodny .(usunięte przez administratora) Wszystko wcześniej obiecane a zastajesz zupełnie co innego. Owszem załatwia mieszkanie, ale kwota za nie zupełnie inna np. (usunięte przez administratora) Wszelkie pytania o ubezpieczenie lub dotyczące płacy zbywa, umowa niejasna, brak gr podatkowej, kwot brutto netto! (usunięte przez administratora)usunięte przez administratora) i zaangażowanie do pracy rozpoznaje po kierowcy który zjechał z trasy nocnej po 1300 km po wyglądzie to (usunięte przez administratora)!Odrazu się mówi, że NIE a nie kombinuje i wymyśla różne nie stworzone zeczy jak jazdy po chodnikach rozmawiałem z kierowcami co pracują w tej firmie i co mnie szkolili twierdzili ze wszystko w porządku nie mają zastrzeżeń do mojej jazdy (usunięte przez administratora) Po prostu zagrała sobie pani moim kosztem oraz kosztem kolegi i obrzydliwie wydzwania i obiecuje koledze że by miał pracę, (usunięte przez administratora) obiecując kierowce i auto pod kwaterę jak ja wyjadę w inne miejsce jakie ??? , specjalnie i (usunięte przez administratora) Żałuję czasu a przede wszystkim pieniędzy, które straciłem na przyjazd

Abad
@kierowca 2019

Potwierdzam, co napisał kolega a epitety zostawcie dla siebie i swoich bliskich. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie a ono musi opierać się na faktach. A fakty są takie jak opisał kolega. (usunięte przez administratora)

Czesław

Czy w tym momencie współpraca z tą firmą prezentuje się na tyle dobrze, że można by rozważyć złożenie swojego CV? Ostatnio nic nie piszecie na ten temat, a przydałaby się aktualna opinia, która mogłaby ułatwić taką decyzję wielu kandydatom.

Alex59

Z firmą Personal connection jestem związany od 2 lat . Firma prowadzona wg mnie profesjonalnie. W razie potrzeby Szefostwo firmy udziela wsparcia i pomocy w każdym problemie. Umowa o pracę na warunkach niemieckich pierwsza na 6 miesięcy próbna następna na czas nieokreślony.W odniesieniu do opini "KIEROWCY2019" .wg mnie ten chłopak ma jakieś poważne problemy z sobą . To co napisał do jedna wielka brednia i jeszcze z tragicznym błędami..

Andrew
@Alex59

witaj. pytanie jeżeli znam słabo niemiecki , jest sens i szansa ruszać tam do pracy ??

Scharnagel dziękuję :)

Andrzeju drogi..... widać pracowałeś ale też w PKSie, bo nie masz szacunku do ludzi, bądź też może masz profity od (usunięte przez administratora) wiem o czym pisał przedmówca bo i pracowałem w tej firmie i sory, ale nikt mnie tak nie potraktował w życiu jak"boss"..... Wiele się pisze o zazdrości polaków za granicą i utopieniu innego polaka w łyżce wody i..... to właśnie jest w tej firmie..... Co z tego że fakt nowe wozy jak ludzie (oczywiście nie wszyscy) ale większość to podkabluje Cię do szefa za coś czego nie zrobiłeś..... Ja wiem jedno..... byłem i dziękuję..... tu gdzie pracuję jest o wiele lepiej i nie daje się nabić w butelkę p.O, ale życzę Ci powodzenia :)

A z pnia Diez spotkałem się raz i jest bardzo miła i pomocna osoba jak również Adrian i napewno nie kłamią.ajezeli Kolega 2019 chce pracować po 7godzin to musisz zmienić branże na prezesa.albo znajdź sobie pracę w państwowej firmie tam będziesz miał tylko 38 godzin tygodniowo .Pozdrawiam chłopaków z Neusitz.jak również jak również cały personel pani Aleksandry

Zostaw merytoryczną opinię o Personal connection - Nürnberg

• Jak się pracuje w Personal connection?

Zobacz opinie na temat firmy Personal connection tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Personal connection