Magda Szczecin Nowy wpis
Klient

Wspaniała obsługa, bardzo życzliwa i cierpliwa, Pan Piotr super fachowiec. Bardzo polecam!

Karol Nowy wpis

Czy później są zniżki na sofy dla pracowników ?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Italmeble? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Beata

dzień dobry chciałabym wyrazić swoją negatywną opinie o sklepie i produktach, które oferuję. Dwie sofy,które zakupiłam nie były tanie i nie spodziewałam się że mogą być tak beznadziejnie niewygodne. Poza tym całkowita ignorancja obsługi sklepu na prośby o reklamację i obejrzenie mebli. NIE POLECAM SKLEPU !!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

JednakTAK

Dzień dobry, chciałem wyrazić opinię pozytywną o obsłudze w sklepie w Poznaniu. Używamy od stycznia kanapy narożnik alizee i jesteśmy bardzo zadowoleni z kanapy jak i obsługi. Meble nie są tanie, ale jak ktoś je porowna to zrozumie dlaczego. Ps, Tarnowo czeka na promocję na stół skorpion z ekspozycji :-) Dziękujemy. Piotr

Italmeble Nowy wpis
@JednakTAK

Panie Piotrze dziękuje za miłe słowa :) Proszę o mail w sprawie skorpio . Pozdrawiamy Zespół Italmeble

Zostaw merytoryczną opinię o Italmeble - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Italmeble