Opinie o Adm Nieruchomości Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Adm Nieruchomości Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Adm Nieruchomości Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adm Nieruchomości Sp. z o.o. w Kielce

Oni mają układ z deweloperami i nie przejmują się nieruchomościami którymi zarządzają, tylko chronią się prawnie przed tym że nic nie robia, totalne dno nie firma

Adm Nieruchomości Nowy wpis
@Monika

Szanowna Pani, napisana przez Panią opinia to oszczerstwo, które jest karalne. Czy myśli Pani, że anonimowość w internecie daje przyzwolenie na naruszanie dobrego imienia firmy ? -Nasza firma nie zgadza się na takie postępowanie i nie będzie go tolerowała. Informujemy również , iż zniesławienie podlega karze zgodnie z art. 212 k.k., a przedmiotowa sprawa zostanie zgłoszona do organów ścigania oraz podjęta zostanie droga prawna.

Zosia

Pani prezes sama nie wie czego chce od pracowników i zmusza do fałszowania dokumentów, radzę być zdałem od tej firmy

ADM Nieruchomości Nowy wpis
@Zosia

Szanowna Pani, nasza firma reprezentowana jest przez Pana , nie Panią Prezes, co już świadczy o tym, że nie wie Pani o czym pisze. Pani komentarz to oszczerstwo, które jest karalne. Oskarżenie o fałszowanie dokumentów to bardzo poważne oskarżenie, oczywiście bezpodstawne. Jeśli myśli Pani, że takie zarzuty może Pani pisać bezkarnie to myli się Pani bardzo. Pani komentarz narusza dobre imię firmy - tego typu działania są karalne. Nasza firma nie zgadza się na takie postępowanie i nie będzie go tolerowała. Informujemy również , iż zniesławienie podlega karze zgodnie z art. 212 k.k., a przedmiotowa sprawa zostanie zgłoszona do organów ścigania oraz podjęta zostanie droga prawna.

Zbych

Do tej pory nie dostałem umowy, a pracuje tu 13 miesięcy i zawsze dostaje pieniądze gotówką

ADM Nieruchomości Nowy wpis
@Zbych

Szanowny Panie, w naszej firmie Pan nie pracuje i nigdy nie pracował - co jest pewne, ponieważ wszyscy nasi pracownicy mają umowy. Pana komentarz to oszczerstwo, które jest karalne. O dziwo - Pana komentarz oraz dwa napisane przed Panem np. przez *Monikę", pojawiły się tego samego dnia, tj. 9.05 o bardzo zbliżonych godzinach (komentarze dzieli kilka minut) co świadczyć może o tym, że jest to zwykły hejt i naruszenie dobrego imienia firmy - tego typu działania są karalne. Nasza firma nie zgadza się na takie postępowanie i nie będzie go tolerowała. Informujemy również , iż zniesławienie podlega karze zgodnie z art. 212 k.k., a przedmiotowa sprawa zostanie zgłoszona do organów ścigania oraz podjęta zostanie droga prawna.

Łukasz Heinich Nowy wpis

Polecam moja firma zawsze z nimi współpracuje

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Adm Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kornela

Witam. chciałabym się zorientować czy zatrudnienie jako asystentka zarządcy nieruchomości byłoby jeszcze możliwe. Szukam pracy w Starym Mieście i taka dawno wygasła już oferta mi się pokazała. W treści napisane było, że można liczyć na stabilna prace po okresie próbnym. Ile on teraz trwa i czy faktycznie od razu będzie umowa o pracę na stałe?

Ewela

Nagana i obwinianie? Tak pisali jeszcze w czerwcu, nie widzę mimo wszystko ofert z tego okresu. Jedyna jaka mi wpadła to taka sprzed roku dla administratora, co z innymi? Gdzie są teraz dodawane? Chcę być na bieżąco, bo mam już doświadczenie, pytanie tylko czy atmosfera się poprawiła? Na jakich zasadach teraz się pracuje? jakie są standardy?

@Ewela

można wiedzieć o co chodzi w tej firmie widziałam ostatnio ogłoszenia do biura? jest tam tak żle?

@Ewela

Witam jakie ma Pani doświadczenia z tą firmą?

Jeżyk

Jedyne co mam do powiedzenia na temat tego pracodawcy to: nie jest wart swoich pracowników ! Pracują albo pracowali tam bardzo fajni i kompetentni ludzie i rzeczywiście praca była wykonana zawsze na najlepszym poziomie ! Nie polecam Wam ! Szkoda czasu i tak zawsze się to kończy jednym.... naganą i obwinianiem za wszystko pracownika !!!

@Jeżyk

Czyżby pracownik który dostał naganę za zaniedbanie ? Za niewykonywanie obowiązków dostaje się nagany !

@Anna

Czyli co, w firmie tak źle nie jest, jak osoba wyżej opisuje? Myślisz, że po złości to napisane jest? Nie chce być ciekawski za bardzo, ale planuje podesłać tu do firmy swoje cv :) Za co te nagany? I jakie sa konsekwencje? Ucinanie wypłat, brak premii czy coś innego?

Renata

Byłam ostatnio tam na rozmowie o pracę na sekretariat , Pan Prezes z którym rozmawiałam jest bardzo przyjemny , warunki też spoko , tylko trochę niw pasowały mi godziny pracy dlatego musiałam zrezygnować

Ja pracuje i niw mogę powiedzieć nic złego. Oczywiście są różne sytuacje , trudno aby zawsze było dobrze, jednak szefostwo zawsze jest chętne do rozmowy i dąży do rozwiązania problemów . A Ci którzy tu już nie pracują to tacy którzy chyba byli z epoki „ cZy się stoi czy się leży 15”” się należy „. Naprawdę fajni ludzie tu pracują , każdy wie co ma robić a przy okazji jest miła atmosfera .

Mich-Ał

Pracuję tu już kilka miesięcy i nie wiem skąd te negatywne opinie. Pensja taka jaką chciałem, nie ma problemu z niczym, pensja na czas, urlopy nie ma problemu, uczciwi ludzie. Niestety na różnych kombinatorów wcześniej trafiałem a tu wszystko ok, należy im się szacun za uczciwość.

Magala

Patrząc na tę firmę od strony klienta wyglada na bardzo profesjonalną. zarządza naszym budynkiem i nie mam żadnych uwag. Wszystko dzięki ludziom którzy tam pracują i ich zaangażowaniu. Świetna ekipa

Reni

Byłam na rozmowie o prace, bardzo miły właściciel , dziewczyny w pokojach przyjemne , wszystko wyglądało na ok, nie zdecydowałam się jednak na zatrudnienie gdyż nie bardzo odpowiadały mi godziny pracy do 18

Audi

Bardzo mili ludzie, a ze jeszcze się taki nie znalazł co wszystkim by dogodził to wiemy ☺️

To prawda
@Audi

To prawda

Łodzi

niestety opinie które były....zniknęły.... z tej strony. Co się stało albo co tak zabolało?

Bożena
@Łodzi

A jakie tu były opinie? Przypomnisz o nich? Bo ja np. ich nie widziałam a chciałabym wiedzieć co tutaj pisano :)

Łodzi
@Bożena

@Bożena ... czy Ty naprawdę nie masz co robić... by 4 minuty po moim poście odpowiadać w taki sposób... Lepiej przemyśl! pozdrawiam Kumatych ;)! PS. Kiedy znikną te posty?

Halina
@Łodzi

nie wiem za bardzo o co z nią Ci chodziło ale widząc, że jesteś były chyba praca Ci tu nie podeszła. Można się dowiedzieć dlaczego? I jak sytuacja wygląda tutaj obecnie?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Adm Nieruchomości ? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kaska

Odchodza

Martynka

Bardzo mili i kompetentni ludzie.

kaja

Rzetelni, pomocni, polecam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Adm Nieruchomości Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Adm Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adm Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adm Nieruchomości Sp. z o.o.?

Adm Nieruchomości Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Klonowa 55 lok. 25
    25-553 Kielce
  • NIP: 9591952322 REGON: 260691735 KRS: 0000466040

Adm Nieruchomości Sp. z o.o.