Opinie o Agencja Pracy Job-Impulse w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Job-Impulse. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja Pracy Job-Impulse na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Job-Impulse w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w Agencja Pracy Job-Impulse jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

były pracownik Nowy wpis

Do agencji zgłaszają się firmy, które same nie potrafią znaleźć pracownika. A skoro nie potrafią to coś jest nie tak: niskie wynagrodzenie, często w systemie czterobrygadowym a sama praca nie należy do łatwych. Nie polecam pracy przez agencje, lepiej szukać gdzieś bezpośrednio.

Sylwia

Zastanawiam się jakie te zarobki miałaś @Ann... Brzmi to trochę jak najniższa krajowa, ale wolę zapytać Ciebie albo kogoś z pracowników agencji.

@Sylwia

Pracowałam w JI kilka lat temu i zarabiałam troszkę więcej niż najniższa krajowa. W wielu firmach wszystko zależy od budżetu albo od umiejętności, oraz doświadczenia kandydata. Trudno było wypracować premie, ponieważ zależała ona od wielu czynników i często przez kilka miesięcy, oddział nie był w stanie jej wypracować. Jak jest teraz nie wiem, ale warto dopytywać jak to wygląda podczas procesu rekrutacyjnego.

Olga

Zarabiałaś więcej niż najniższa już ze samej stawki, tak? Czyli była tylko jedna premia, a od jakich czynników zależała, że tak ciężko z nią było?

@Sylwia

ciut powyżej miniimalnej krajowej wtedy. Najlepsze, że na spotkania z pracownikami w firmach, którymi sie opiekujesz, jezdzilo sie na wlasny koszt i firma juz za to nie zwracala. Za herbate, mleko czy cokolwiek innego tez zreszta nie. W grudniu przez 3 tygonie nie bylo cieplej wody w jedynym zlewie w jedynej lazience w budynku.... no kwiatkow to jest od groma

@Ann

Kurcze to słabo z takimi warunkami. Zgłaszaliście tę całą wodę? A jak temperatura w pomieszczeniach, z tym było w miarę ok? A firma deklarowała, że będzie za takie rzeczy, o których piszesz zwracała pieniądze?

@Olga

Tak zglaszalismy ale trwalo to 3 tyg zanim ktos to ogarnal. Firma nie wyszczegolniala, ze np bedzie placic za mleko czy papier toaletowy no ale bez przesady....nie zdarzylo mi sie ani wczesniej ani pozniej pracowa w firmie gdze takie rzeczy trzeba kupowac z wlasnej kieszeni. To jest oczywiste, ze sa pokrywane przez pracodawce. Tak samo jak powinny byc pokrywane dojazdy na spotkania z pracownikami firm....

@Ann

Serio, za to też nie płacą? Faktycznie to niewygodne w takim razie, a najgorsze że pewnie nie ma co się skarżyć, bo chyba już wcześniej by zauważyli w tym coś złego? A jakieś inne niedogodności jeszcze w firmie występują czy raczej na tym się skończyło?

@Olga

praca w otwartej przestrzeni gdzie nie mozesz niczego zostawic na biurku bo kandydaci z zewnatrz sie połaszczą (biuro przy Tomaszewskiej).... pijane osoby przychodzące na rekrutacje, brak sprzataczki (przynajmniej wtedy - ogarniała to jedna z pracownic...) itd itp. Jeśli chcesz się rozwijać w HR to ta firma nie ma nic z tym wspólnego

@Ann

Faktycznie, praca na open space na Tomaszowskiej to był dramat, ciągły hałas, mało miejsca, dokumenty na widoku, bałagan, zamiast Rekruter skupić się na swoich obowiązkach, musiał swój czas poświęcać na sprzątanie biura (m. in. mycie podłóg) zresztą w oddziale przy ul. Piotrkowskiej było to samo.

Olga

Serio mycie podłóg? W sensie chyba są w tej firmie osoby od sprzątania przecież? Bo tego sprzątania to raczej w umowie nie ma?

Były pracownik Nowy wpis
@Olga

Była Pani i sprzątała ale nie przychodziła każdego dnia. Oczywiście w umowie nie było mowy o takim zakresie obowiązków.

Ann Nowy wpis
@Olga

nie ma tez tego, ze np nie bedziesz miec szkolenia BHP tylko podpisujesz kwitek (co jest nielegalne), albo, ze za dojazdy na dyzury do klientow jezdzisz na wasny koszt, albo, ze jak firma wysle Cie na szkolenie, to za dojazd tez placisz z wlasnej kieszeni plus szkolenie nijak sie ma do realiow pracy w firmie a do tego zap... jest taki, ze konsultanci na szkoleniu siedza z laptopami i ogarniaja prace wiec szkolenie jest tylko z nazwy. Ani tego, ze rekrutacja pracownikow to zadna rekrutacja tylko przepytywanie kandydatow zbiorowo z kartki z lista pytan.... albo, ze firma nie ma niszczarek do CV ... oczywiscie na zadne benefity nie masz co liczyc a premii nie wypracujesz bo sa za wysokie progi

Jaki jest okres rozliczeniowy w Agencja Pracy Job-Impulse? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Przy umowie o pracy tymczasowej wynagrodzenie jest płatne do 10 każdego miesiąca, przy umowie zlecenia do 15 każdego miesiąca. Podczas rekrutacji uzyskasz informacje kiedy jest wypłacane wynagrodzenie, oraz w każdej umowie jest odpowiedni zapis. Wynagrodzenie było wypłacane zawsze na czas.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja Pracy Job-Impulse? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ann

Pracowałam w Job Impulse kilka lat temu jako konsultant ds pracy tymczasowej i opinię już tu dodałam ale widać, że są czyszczone. Odradzam z całych sił pracę tam. Nie ma to z profesjonalnym HR nic wspólnego. Agencja notorycznie łamie prawo (szkolenia bhp nie były prowadzone, nie było niszczarek do cv, czas pracy wyliczały osoby bez żadnych szkoleń itp). Zarobki tragicznie niskie, lokal nie spełniający jakichś ludzkich standardów... Prezes uważający się za Bog wie kogo a bez podstawowej wiedzy o przywództwie, traktujący ostentacyjnie pracowników z góry. Hipokryzja lejąca się od zarządu na kolejne, niższe szczeble. Brak lodówek (notorycznie wywalane mleko), sztuczne światło palace się na okrągło (bo okna zaklejone plakatami) a firma pozuje na super Eko.... Można byłoby wymieniać przykłady bez końca.... PIP powinien ten b... dawno zamknąć

Nie polecam!

Hej! Jestem zarejestrowana od miesiąca na strefie job. Zapisałam się na kilka inwentaryzacji i cholernie tego żałuję. Z 9 inwentaryzacji na jakie się zapisałam, poszłam tylko na jedną. Pozostałe ciągle mi odwolywali. Nie rozumiem tego. Dlatego nie traccie czasu na tą agencje. Bo tyle nerwów się najadłam i tyle dobrych ofert odrzuciła ze względu na umowę z nimi. Dlatego odradzam!!!!

Rzecznik Pracownika JobImpulse
@Nie polecam!

Odwoływanie zleceń może wynikać z kilku przyczyn, na które niestety nie mamy wpływu i których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Bardzo nam przykro, że spotkały Panią takie doświadczenia.

tomo
@Nie polecam!

To u nich norma. Mnie kiedyś odwołali chyba 5 inwentaryzacji pod rząd...

pracownik agencji pracy
@tomo

Biorę udział w zleceniach przez różne agencje i dobrze byłoby pomyśleć, iż w takich sytuacjach to nie agencja ma wpływ na decyzję klienta, który zatrudnia ludzi na inwentaryzację. Łatwo się domyślić, że agencja jest tylko pośrednikiem - jeśli klient zmienia zdanie, albo odwołuje prace, agencja nie może zrobić nic w tym temacie. Najpierw polecam zastanowić się jak wygląda proces zatrudnienia przez agencję, a później zabrać za komentowanie.

Mateusz

Macie może zaplanowane jakieś podwyżki na przyszły rok?

Jak długo trwa proces awansu w Agencja Pracy Job-Impulse?

Bon

Zależy to od wielu czynników ale najistotniejszy czy firma ma kasę i ile chce przeznaczyć w oddziale na podwyżki. Niestety często się zdaża, że są one przyznawane niesprawiedliwie do wkładu w prace danego pracownika. Czasami wolą dac awans komuś bo się boją, że ktoś odejdzie. Takie widzimi się kierownika

tomo

To najbardziej syfiasta agencja ze wszystkich, z jakimi miałem do czynienia. Nie tylko mają bałagan, (usunięte przez administratora) na wypłatach, ale też robią potrącenia za sytuacje, które miały miejsce z ich winy. Jakiś czas temu mieli włamanie do systemu i zostały wysłane fałszywe wiadomości o odwołaniu inwentaryzacji i ludzie na nią nie pojechali. Inwentaryzacja jednak się odbyła, a agencja zrobiła ludziom potrącenia za to, że mają dziurawy system, albo to ich nowa metoda na zarabianie i świadomie wysłali powiadomienia o odwołaniu inwentaryzacji, które miały się odbyć. Współpracowałem z nimi niemal rok i tę współpracę zakończyłem. Nie pojadę już na ani jedną inwentaryzację, ani nie pójdę przez tę agencję do żadnej pracy!!! Są w Łodzi inne agencje, o niebo lepsze, które oferują lepsze warunki i szybsze wypłaty, i nie (usunięte przez administratora) na tych wypłatach!!!

Firma stosujaca nieuczciwe praktyki , jesli nie chca komuś zapłacić za zlecenie to przepisują na inwentaryzację na którą się nie zapisałeś i jak nie pojedziesz bo to np . magazyn wlepiaja kare umowna . Każdemu odradzam prace w tej firmie radze zastanowic sie 100 razy zanim ktoś się tam zapisze . Odbieraja ludziom ciężko zarobione pieniądze swoimi karami umownymi za byle co albo za cos czego nie zrobiles jak w moim przypadku . Powtarzam nieuczciwa firma wykorzystujaca pracownikow nie placaca za zlecenia D N O.

tomek

Agencja, która umiejscowiona jest na zad*piu zaprosiła mnie na dni otwarte w związku z moją aplikacją CV. Po przybyciu na miejsce zostałem potraktowany jak pajac, siedziało tam z 20 ich pracowników i żaden nie mógł mnie obsłużyć. Żenada. Gdy już znalezli kozła ofiarnego nie mógł on znaleźć mojego CV i musiałem pisać swoje dane jeszcze nie raz, a DWA razy. Po skierowaniu na rozmowę kwalifikacyjną pojechałem na kolejną wieś na obrzeżach Łodzi, po której nawet mnie nie przyjęli do pracy. Oczywiście powiadomenia żadnego z agencji nie dostałem, bo po co. Nie polecam tej agencji nikomu. Jeden wielki cyrk.

Maciek
@tomek

@tomek skoro pojechałeś na kolejną wieś na obrzeżach Łodzi, po której nie przyjęli Cię do pracy to po co pracownik APT miał do Ciebie dzwonić skoro otrzymałeś informację zwrotną od klienta... A ja polecam firmę. Rekrutacja była z Konsultantem bardzo profesjonalna. Otrzymałem wszystkie informacje na temat firmy (pracodawcy użytkownika tak to się mówi) i wykonywanej pracy, stawki itp. Pani pytała się mnie czy nie będę miał kłopotu z dojazdem do pracy. W zakładzie odbywają się dyżury pracownika Job Impulse gdzie mogę odebrać umowę, pasek czy też inne niezbędne dokumenty.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Job-Impulse - Łódź

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Job-Impulse?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Job-Impulse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Job-Impulse?

Agencja Pracy Job-Impulse