Rozsady Krasoń

Opinie o Rozsady Krasoń

GGG

Szef oszust na papierze najniższa krajowa będziesz tyrał od poniedzialku do piątku może zarobisz jeśli na koniec miesiąca nie trafi ci się chorobowe tracisz wszystko nadgodziny nie są płatne jak kodeks pracy mówi czyli 50% i 100%. Ogólnie kodeks pracy to on ma ale swój cywilnego nie zna. Jesli jeszcze będa jakieś pytania chętnie odpowiem zgodnie z prawda nie jak pan krasoń

Zostaw opinię o Rozsady Krasoń - Piaski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rozsady Krasoń