SQUAD Sp z o. o.

Łódź

Opinie o SQUAD Sp z o. o.

Bart

Super atmosfera i uczciwe zarobki. POLECAM

Look

Młoda firma w związku z czym atmosfera panuje raczej rodzinna. Wszyscy pozytywnie nastawieni, plany realne do wykonania, szef również bardzo w porządku, rzekłabym że potrafiący zrozumieć drugiego człowieka. Żona szefa, która również tam pracuje budzi grozę, ale tylko w pierwszej chwili. Generalnie polecam osobom chcącym rozwijać się i zrobić w życiu coś nieschematycznego i ambitnego.

Look

dimikoo

Organizowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym jest do obsadzenia

Zostaw opinię o SQUAD Sp z o. o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SQUAD Sp z o. o.