Przedszkole nr 88 Wrocław

Wrocław

Opinie o Przedszkole nr 88 Wrocław

Wojt

Paniom opiekunkom jest wiecznie gorąco wiec otwierają okna, nawet jak jest grubo poniżej 0*C. Później dzieci siedzą w przeciągu i co chwilę chorują. Dziecko chodzi do przedszkola przez tydzień, a później 2 tygodnie kuruje się w domu. W miesiącu jest średnio 2 tygodnie w przedszkolu i 2 tygodnie w domu, i tak juz 3ci miesiąc. Nie pamiętam, żeby od grudnia (a mamy połowę lutego) była obecna więcej jak połowa grupy.

Czekamy na nowe informacje o firmie Przedszkole nr 88 Wrocław! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o Przedszkole nr 88 Wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole nr 88 Wrocław