Pasta&Basta
4 6 9 5 1
Administrator Nowy wpis

Jeżeli jesteś pracownikiem firmy Pasta&Basta lub z nią współpracowałeś kiedyś, to może mógłbyś napisać coś temat swojej pracy w niej?

Księżniczka z kuchni :) Nowy wpis

Witam. Pracuję w Pasta & Basta od czerwca 2016 roku. Moja opinia będzie krótka i zwięzła. Praca w lokalu jest ok. Współpraca z ludźmi także ok. Wypłata jest zawsze na czas! Uwagę mam tylko do stawki godzinowej, jest moim zdaniem za niska w szczególności latem, w sezonie gdy jest bardzo dużo gości. Pozdrawiam i polecam

:) Nowy wpis

Wielkim plusem jest przemiła atmosfera w pracy. Zarówno kelnerzy, pracownicy kuchni i kierownictwo to bardzo fajna zgrana ekipa. Kierownicy są bardzo wyrozumiali, w każdej kwestii można się dogadać. Nowe osoby mogą liczyć na pomoc kucharzy i kelnerów, nikt nie jest pozostawiony sam sobie. Podsumowując polecam pracę w Paście :)

Jakub97 Nowy wpis

Witam ,moją opinie na temat restauracji zacznę pozytywnym aspektem ,a mianowicie pieniądze są wypłacane zawsze na czas, można pochwalić również się tym, że jest bardzo elastyczny grafik ,a zarazem bardzo wyrozumiali kierownicy którzy często wysłuchują Ciebie ,a co zarazem idzie można dogadać się z nimi jak z ludzmi. Pozostała kadra pracowników też jest bardzo pozytywnie nastawiona na nowych ludzi i zawsze starają się pomóc każdemu jak mogą, ale niestety jest tylko jeden negatywny aspekt ,a mianowicie chodzi tutaj o nałóg nikotynowy ,w porze pracy niemożna wyjść zapalić, poza tym wszystko jest naprawdę w porządku i wiele można się tu nauczyć ,a także rozwijać się na kilku stanowsikach (kelner ,barman ,kucharz). Śmiało mogę polecić tę restauracje każdej osobie która po prostu chce pracować z ciekawymi ludzmi i nauczyc się czegoś nowego.

Ranking

Pracownik kuchni: Świetna atmosfera, ekipa która wciąż się rozwija bo korzysta z różnych szkoleń, elastyczny grafik, pieniądze zawsze na czas. Potwierdzają to byli pracownicy powracający tam gdzie najlepiej. Jestem kilkuletnim pracownikiem, POLECAM!!!

Tak2Nie

Klaudia

Praca w dobrej atmosferze, elastyczny grafik który można ustalać pod siebie np. jeśli ktoś się uczy. Możliwość rozwoju, brak doświadczenia nie jest problemem, szkoli zarówno kadra kierownicza jak i normalni pracownicy. Do pracy wracają również byli pracownicy co zapewne świadczy na korzyść tego miejsca. Dla chcących się czegoś nauczyć, wyszkolić i zarobić na pewno jest to odpowiednia firma.

WOTUŚ

Pracuję tu już prawie półtora roku!! W kilku miejscach już pracowałem i to dzieje się w tej Firmie jest nie do opisania. Coś fantastycznego. Ludzie wspaniali, atmosfera ultra super. Praca, bywają ciężkie momenty, ale to jak wszędzie. Kasa. Hm??? Jeśli jesteś turbo zaangażowany to i turbo zarabiasz. Ogólnie: super ekstra bardzo fajnie:) POLECAM w 1000000%

kelnerka

Praca w Paście jest w porządku, zarobki są na % czyli dostaniesz tyle ile sam się przyłożysz do sprzedaży, napiwki bardzo fajne - druga pensja. Ludzie zarówno w kuchni jak i na sali są naprawdę w porządku. Atmosfera jest bardzo fajna zdarzają się nerwowe momenty - ale to jak wszędzie. Wypłata zawsze w terminie, słyszałam o takich co twierdzą inaczej - są to niekompetentni i niepoważni byli pracownicy, którzy chcieli pracować grafik został ułożony i odchodzili w połowie miesiąca mając w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] resztę uczciwych pracowników, którzy wtedy muszą pracować w osłabionym składzie. A kto pracował w gastronomii wie jakie to męczące. Ogólnie podsumowując polecam pracę w Paście :)

azsx

Super jedzonko, przemiła obsługa, mega klimat! GORĄCO POLECAM!!!

Zostaw opinię o Pasta&Basta - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie