Opinie o Hkscan polska w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hkscan polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hkscan polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hkscan polska w Polska

Artur

Niedawno była praca na produkcji. Szukali serwisanta. Teraz też jest szansa na zatrudnienie? To praca zmianowa? W nocy też jest robota czy tylko rano i po południu? Grafik do dogadania? Napiszcie jak jest.

Ada
@Tymek

A warto starać się o tę premię w ogóle? Napisz, w jakiej wysokości ona jest, tak orientacyjnie. I czy coś oprócz norm trzeba robić, aby móc ją dostać?

@Artur

Na dziale Krojenia i Pakowania są trzy zmiany. Firma chętnie przyjęłaby pracownika z uprawnieniami na wózki widłowe. Grafik jest z góry ustalony chyba, że chciałbyś pracować w nocy.

Artur

A bez uprawnień? Firma nie wysyła na szkolenie pracowników żeby zrobić takie uprawnienia? W nocy zmiany są od której do której?

@Artur

Firma wysyła na szkolenie ale zależy to od kierownika zmiany i jego aktualnego zapotrzebowania.

Jakie zapotrzebowanie masz na myśli, bo nie rozumiem? Jest jakiś limit miejsc na szkolenia? Nie ma tak że jak ktoś chce zyskac nowe uprawnienia, to może je zrobić?

Nadija
@Artur

Pracował ja terochu czasu ale niewytrzymala ja bo pracu morze i lekka ale kierownik zly ciągle mało i mało i wolno inne kture hodza z nim i gadaja maja lekko. W tej firmie to jak na rusi donosisz lub (usunięte przez administratora)to jest lekko i praemi nie zabiera. Na nocka ja nie mogla bo dziecko mam a u adreja w zmianie miejsca nie ma. Nie polecam.

maryska Nowy wpis
@Nadija

Kiedyś pracowałam w HK Scan i mogę powiedzieć ze to trudna praca i to za małe pieniądze. Ciągle gonisz i to za małe pieniądze. Mój partner też tam bardzo dawno temu pracował ale jak masz jakieś ambicje a nie tylko tyrać i to na zmianie popołudniowej i nocnej radzę coś innego poszukać.

Mała Nowy wpis
@maryska

Ile za czasów gdy tu pracowałaś płacili? Były jakieś podwyżki/premie za wyrabianie normy? Co do tej zmiany nocje, mi też by średnio pasowała, ale jak jest rozliczana? Może coś więcej jest do wypłaty za nią? Na start dostajesz umowę o pracę, czy jest okres próbny?

Tymek Nowy wpis
@maryska

Bo to prawda. Ciągle biegiem i duży stres. Wciąż gonią żeby robić więcej bo norma .Jak za mało to coś ujmą z premii.

Ada Nowy wpis
@Tymek

Co jaki czas w Hkscan polska można ubiegać się o podwyżkę?

Monty

Nie można się starać o podwyżkę. Związki zawodowe co dwa lata starają się dla wszystkich

@Monty

I z reguły co dwa lata macie te podwyżki czy to już osobny temat czy je przyznają? Jeśli już uda się coś wynegocjować to jakie to są kwoty?

Nkwa

Czy mozna korzystac z telefonu w czasie pracy? Musze miec kontakt z dziecmi, to bardzo wazne.

Marysia

Jeżeli ktoś zastanawia się czy złożyć CV do tej firmy, radzę się zastanowić bardzo dobrze. Pracuje tutaj x czasu przeżyłam wiele. Ale to co teraz się dzieje to przerasta wszystko. Opindalanie du.. za plecami stoją rozmawiają uśmiechają się z kimś a później tej osobie reputację prują. Sama słyszałam wiele razy. Z kobiet robią łatwe a z mężczyzn robią wieśniaków i brudasów. Teraz to nawet kierownik potrafi powiedzieć do innego pracownika na innego współpracownika że jest paproch wieśniak brudas bądź na inne pracownice jakie to nie są łatwe i które to nie zaliczył. Ciągle groźby zabraniem PREMI bądź straszenie zwolnieniem za nie wykonanie obowiązków za kierownika. Ogólny szantaż i poniżanie i presja presja presja! Więc naprawdę zastanowić się nad tym radzę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hkscan polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Joasia

Chciałem sie zapytać czy potrzeba jakichkolwiek pracownikow na dzial jakosci poniewaz ukonczylem studia biologiczne i jak to by było ze zmianami poniewaz moja koleżanka pracowala tam dosyc długo i wspominała o 3 zmianach. Wiem tylko ze faktycznie jest ciezko na produkcji o czym mowila i ze w wiekszosci pracujacy to ukraincy

Dejv
@Joasia

Są trzy zmiany ale nie na dziale jakości. Dział jakości rzadko jest na popołudnie. Ogólnie to nawet działem jakości nie można nazwać, chodzą tylko i szukają za co premie zabrać, a jeżeli zgłasza się że coś jest nie tak to sami nie wiedzą co zrobić.

Novi
@Joasia

Siemka poszukaj czegoś innego bo nic z tej pracy po studiach nie wyniesiesz jeśli oczywiście masz zamiar się dalej rozwijać.. Myślę że dla ciebie to będzie strata czasu i nerwów.

MichaEk

Pracowałem na produkcji 3 lata temu było dobrze w sumie zależy gdzie z kim się pracowało. Ja się trafiło na gang Agi i Sandry to było ciężko darły się jak głupie chyba im płacili za (usunięte przez administratora)nie nowych i zniechęcanie. Rok wytrzymałem. P.s nie pozdrawiam dziewczyn złamały mi serce.

Zuzanna

No cóż. Życie prywatne, życiem prywatnym teoretycznie to nic Ci do tego. No chyba, że coś zaczyna przekraczać pewne granice? Na bazie czego snujesz takie własne podejrzenia? Bo dowodów niestety brak?

ANNA

NIE DA SIE TAM PRACOWAC KLAMCY (usunięte przez administratora) WYZYSKIWACZE STRASZA ZABRANIEM PREMI JAK TYLKO STANIE SIE NA CHWILE POROZMAWIA.

Firma upada wyzysk dno hipokryzja i poniżanie.

Max

Współpracownice i kierownik to hamy i stronnicze świnie dziewczyny w tej firmie są łatwe a hlopacy to idioci. Kierownik jest fajny i idzie na renke.

Jajek

Jakie opinie w dziale inżynierów? Jesli jest taki. Jakie zarobki?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Hkscan polska?

Tak , tylko dla pracowników biura

Czy pracodawca Hkscan polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Adek

nie

Nie nie nie nie nie nie i nie licz na więcej.

Nelia

pracuje tam zaledwie tydzień a już czuje ze będę (usunięte przez administratora)

Nie dziwi mnie to... Pracowałam tam, ludzie pracujący tam są też dość specyficzni, a takie 'żarty' to niestety codzienność :/

Pracownik działu KiP

Witam obecnie pracuje w HK Scan Poland od około 3 lat to co teraz się wyrabia jest śmieszne stworzyli trzy zmiany od 6,45-15,15-23,15 i nockę która zaczyna się w niedziele od 21,45 do 6,45 poniedziałek ,wtorek od 23,15 do 6,45 środa wolne czwartek od 23,15-6,45 i piątek od 23,15 do 8,45 i tak tydzień rano tydzień popołudnie i tydzień nocki .Mają ogromny problem z pracownikami choć tragicznie(usunięte przez administratora) bo są stawki na początek od 15 do 23 zł za godzinę + premia (Uznaniowa ) + premia za punkty - liczy się na nią wydajność maszyny ,wyrobiona norma , odpady ,strata folii i bilans z całej produkcji . Jeśli będą jakieś pytania piszcie z chęcią podzielę się swoją opinia na ten zakład .

Thanos
@Pracownik działu KiP

I co zmieniłeś w swoim życiu poza narzekaniem?

Fat hog
@Pracownik działu KiP

Jaki management?Jakie traktowanie ?Czy jest obecny micromenagement ?Jakie brygady ?Jakieś przestoje z produkcją ?Czy produkcja wytrzymuje tempo ?Jakie planowanie ?Jaki rozwój osobisty ?Jaki rozwoj portfolio firmy w skali rocznej?

Kip
@Fat hog

Zarządzanie Aspekt -strukturalny, traktowanie -dziś jestes jutro cie nie ma, kontrola każdej części przedsiębiorstwa -zmienia sie zwykle co pół roku ,brygady są trzy po około 30 osób.

Fat hog
@Kip

Dzieki za potwierdzenie.Czy firma uzywa KPI ,OTIF i kaizen czy jest system umpa lumpa jak sie managerowi podoba ?

Baca
@Pracownik działu KiP

Witam,mam pytanie.co to za pracą, chodzi mi o to co wy tam produkujecie?,i ile można tam zarobić?

Pracownik działu KiP
@Baca

Witam na samym początku zarobki od 2300 zł netto do 3300 zł netto ( senior lider ) produkcja bekonu

Fifik

Nie polecam pracodawcy stanowczo ! Syf,cwaniactwo, oraz praca mało płatna na obecne warunki Ogólnie tragedia firmą zarządzają sami DEBILE aby przypucować (usunięte przez administratora) dyrektorowi zakładu.

Smerfetka

Ludzie czy Wy nie macie większych ambicji? Waszym marzeniem jest stanie przez 8h w jednym miejscu i ruszanie rękami jak robot? Chcecie codziennie patrzeć się na niezadowolone kierownictwo i wysłuchiwać jak Was wyzywają? Chcecie pracować z Ukraińcami, którzy nic nie potrafią i nie chcą się uczyć? Czy nie możecie chociaż trochę czasu poświęcić na poszukanie pracy godnej Was? Naprawdę pomyślcie o sobie. Jeżeli chcecie utknąć w (usunięte przez administratora) to firma zaprasza :) P.S: Nie zawsze pieniądze są najważniejsze...a na pewno nie w tym przypadku.

Ilona

Bardzo ciężko znaleźć opinie na temat Hkscan polska, czy jest tu ktoś kto zechciałby podzielić się swoim doświadczeniem? Kogo obecnie szukają, jaka panuje atmosfera? Każda opinia się przyda.

Smerfetka
@Ilona

Poczytaj opinie na gowork o firmie KREATINA. To ta sama firma tylko po zmianie nazwy :)

Ilona

@samantha nie obrażaj innych użytkowników tylko dlatego, że żywisz urazę do firmy Hkscan Polska. Taka wypowiedź, jak Twoja łamie regulamin forum. Każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hkscan polska - Polska

• Jak się pracuje w Hkscan polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hkscan polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hkscan polska?

Hkscan polska