Opinie o Ziflow Limited w Mazowieckie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ziflow Limited . Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ziflow Limited o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziflow Limited w Mazowieckie

nie wiecie czasem czy nie będą jeszcze prowadzić naborów dla młodszego asystenta finansowego? Mam ofertę z zeszłego roku, bo której wpisano widełki do 8 500 zł. spełniam jej wymogi więc jestem zainteresowany pracą. ciekawe czy były jeszcze podwyżki?

DD Nowy wpis

Ziflow zaproponowało mi poprzez linkedin rozmowę rekrutacyjną na którą się zgodziłem. Nie szukałem pracy od ponad 8 lat bo nie było takiej potrzeby więc musiałem zaktualizować moje portfolio i zainwestowałem trochę czasu. Rozmowa przebiegła sensownie - dowiedziałem się na niej że to jest pierwsza rozmowa z czterech, każda z nich ma trwać od 20min do 1h. Rekruterka po rozmowie nigdy się już nie skontaktowała ze mną z informacją czy przechodzę dalej czy nie choć dostałem takie zapewnienie. Pozdrowienia dla Pani Igi - bardzo profesjonalne podejście HR.

Programista FE Nowy wpis
@DD

Mnie Pani Iga pytała ile zarabiam w obecnej firmie podczas rekrutacji. Po wyrażeniu mojego oburzenia i zwróceniu uwagi, że to nie na miejscu wysłała maila w którym udowadniała, że to spoko praktyka i w USA np. można o to zapytać.

TakiO Nowy wpis
@Programista FE

Tak ogólnie to nie ma nigdzie zapisanego prawa, że nie można zapytać o to. Jest to kwestia osobista, czy kandydat chce rozmawiać o kwestii finansowej. Głównie u nas się utarło, że to "Nie w porządku" "Niesmaczne itp.", bo jesteśmy nauczeni, że każdy powinien mieć gorzej od nas, o pieniądzach się nie rozmawia itp. ot (usunięte przez administratora) zwyczaj pozostały po PRLowskim Januszowaniu na wszystkim. "nie rozmawiaj, bo wyjdzie, że masz gorzej niż kolega".

reiojf

Jakiś czas temu jeszcze widziałem oferty do pracy w tej firmie, teraz już nie za bardzo, ale wtedy w IT dawali umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną z dodatków

Zostaw merytoryczną opinię o Ziflow Limited - Mazowieckie

• Jak się pracuje w Ziflow Limited ?

Zobacz opinie na temat firmy Ziflow Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ziflow Limited