euroinstal

Łysomice

Opinie o euroinstal

Franek

No ja myślę, że warto. Nie dość, że można zarobić dobre pieniądze, bo wypłata składa się z podstawy i prowizji to jeszcze nie jest to wcale taka ciężka robota. Polega głównie na współpracy z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych, realizacji strategii sprzedażowej firmy a także analizie lokalnego rynku branżowego.

okradziony

Właściciel tej firmy obecnie przebywa w Londynie w dzielnicy Stratham. Jeśli ktoś,szczególnie wymiar sprawiedliwości, potrzebuje konkretnych danych postaram się pomóc.

ktos

Obecny adres firmy to ul. Chrzanowskiego 23a, Toruń. Mam nadzieję, że przyda się to wszystkim oszukanym!!!

oszukany

bardzo byłbym zainteresowany danymi dotyczącymi tego oszusta. jak możesz to podaj adres i namiary

oszukany

firmy,bo o ile wiem,to mieszka w Zakrzewku ,ale tam się dostać,to graniczy z cudem

ktos

adres firmy czy domowy podac?

oszukany

więc nic od dwóch lat się nie zmieniło,z doświadczenia wiem,że sprawa nic nie da ten manipulant ma tyle długów u komornika,że głowo boli,a komornik nie ma z czego ściągać ,bo wszystko jest na jego [usunięte przez moderatora],ale nowy adres bym poprosił jesli to możliwe,bo mi też ten oszust jest winien około 3000zł

jeden z wielu

prosze wszystkich ktorych pan [usunięte przez moderatora] o kontakt .trzeba ukrocic jego oszukanski proceder .traktuje ludzi jak zwykle szmaty ,wykorzystuje i oszukuje.

jeden z wielu

jesli to sie komus przyda to jego terazniejszy nr tel to [usunięte przez moderatora]

jeden z wielu

ten gosc przegina .ostatnio obwozil sie jeepem ktorego podobno pozyczyl.ja tak czy siak zaloze mu sprawe w sadzie.jesli chcecie to mam nowy adres jego firmy ,nr tel do firmy i do pracy .wisi mi ok.5000 zl.pracowalem tam na umowe i napewno mu nie odpuszcze.

murawka

nie wiem,ale postaram się dowiadzieć,może komuś uda się odzyskać kasę od tego [usunięte przez moderatora]

oszukany

Wiesz może jakie to Volvo? Pytam, bo wiem,kto mógłby chcieć je zająć za długi. O ile nie jest jak cała reszta samochodem w kredycie lub lisingu. A taki samochód jest potrzebny ,żeby łatwiej było naciągać i oszukiwać. Sam znam ludzi,którzy zostali oszukani na setki,tysiące,a nawet dziesiątki tysięcy. Ci co mają kasę idą do sądu,reszta pracuje za obiecanki cacanki.

murawka

z tego co wiem to, o wiele więcej ludzi zostało przez niego naciągniętych na darmową pracę,ale to jest jak wojna z wiatrakami,do tego manipulanta nic nie dociera,jak pracowałem u niego to złote góry obiecywał,a nie dostałem nic,pracowałem tam jakieś pótora roku temu tam,a do dziś mi wisi 2000,,najgorsze jest to,że na swoje i żony zachcianki to kaskę ma i samochody też co jakiś czas nabywa,ostatnio kupił sobie WOLWO,adla ludzi na wypłaty nie ma.

Murawski

tak,też tam pracowaliśmy z kumplem,do dzis od około roku nie mogę odzyskac kasy od [usunięte przez moderatora],moze wiecej osób się znajdzie ,którzy zostali wyrolowani przez niego.

oszukani

WŁAŚCICIEL DANEJ FIRMY NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z PŁATNOŚCIAMI WOBEC SWOICH PRACOWNIKÓW,LUDZIE PRACUJĄCY U PANA [usunięte przez moderatora] NIE OTRZYMUJĄ WYNAGRODZEŃ OD SIERPNIA,A REKORDZIŚCI OD DWÓCH LAT,POMIJAJĄC FAKT NIE PŁACENIA PAN ,,PREZES,,,BO ZA TAKIEGO SIĘ UWAŻA,ZMUSZA LUDZI DO PRACY U SIEBIE,SZCZUJĄC ICH 50ZŁ.NA CHLEB,GDY DANEMU PRACOWNIKOWI ZALEGA BAGATELA-2000ZŁ.,ALE W DOBIE KRYZYSU Z PRACĄ SĄ TACY,KTÓRZY JESZCZE TAM PRACUJĄ.JEŻELI TĄ OPINIĄ PRZYCZYNIĘ SIĘ ,ŻEBY JUŻ ŻADEN NAIWNIAK ŻĄDNY DOBREJ PRACY I PŁACY NIE DAŁ SIĘ NABRAĆ TEMU PANU,BĘDĘ USZCZĘŚLIWIONY,BO PIENIĘDZY Z TEJ FIRMY JUŻ I TAK NIE ODZYSKAM-{

Zostaw opinię o euroinstal - Łysomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euroinstal