TBS TRANSPORT

Płock

TBS TRANSPORT
4 14

Opinie o TBS TRANSPORT

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w TBS TRANSPORT? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Jak ktos chce pracowac jako wolontarjusz to idz do jakies instytucji. Tam sie narobisz a nie zarobisz a szefa masz po rekach calowac ze daje Ci prace.

Janek

Traktuja ludzi jak niewolnikow za smieszne pieniadze.

Szukasz pracy?

lobo

Firma dla ludzi bez życia prywatnego, praca najlepiej po 12h dziennie na papierze minimalna krajowa, urlop też płacony z minimalnej krajowej.

bolo

Omijajcie to szerokim łukiem......

Zostaw opinię o TBS TRANSPORT - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBS TRANSPORT