TBS TRANSPORT

Opinie o TBS TRANSPORT

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w TBS TRANSPORT? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous

Jak ktos chce pracowac jako wolontarjusz to idz do jakies instytucji. Tam sie narobisz a nie zarobisz a szefa masz po rekach calowac ze daje Ci prace.

Janek

Traktuja ludzi jak niewolnikow za smieszne pieniadze.

lobo

Firma dla ludzi bez życia prywatnego, praca najlepiej po 12h dziennie na papierze minimalna krajowa, urlop też płacony z minimalnej krajowej.

bolo

Omijajcie to szerokim łukiem......

Zostaw opinię o TBS TRANSPORT - Płock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBS TRANSPORT