Agencja Deutsche Bank PBC S.A. - PBS Polska Sp.zo.o.

Poznań

Opinie o Agencja Deutsche Bank PBC S.A. - PBS Polska Sp.zo.o.

gusia

brak slow na ta firme... powiem jedno-BEDZIECIE MIEC PROBLEMY za to jak traktujecie pracownikow, za wylaty obiecane jak widmo i za wiele innych rzeczy... zycze powodzenia lecz juz nie dlugi wasz zywot - sprawe o wniesione pozwy w spr Waszej "Firmy" zajmie sie teraz instytucja powolana do likwidacji takich instytucja jak ta z trybem natychmiastowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Agencja Deutsche Bank PBC S.A. - PBS Polska Sp.zo.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Deutsche Bank PBC S.A. - PBS Polska Sp.zo.o.