Zoom Łukasz Lorenz

Oława

Zoom Łukasz Lorenz

Opinie o Zoom Łukasz Lorenz

Jak wyglądają zarobki w Lorenz? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Lekarz

Czy w Baby Ono na smoczkach pracuje taka fajna Jolka blondynka? Wszyscy za nią szaleli w Baby Ono

Wyrwilik
@Lekarz 29.01.2018 07:03

Tak, nadal pracuje i nadal trzyma się super. Niezła jest

ByłyPracownik

Raz było lepiej raz gorzej w Baby ono

Szukasz pracy?

ByłyPracownik

Baby Ono to kiedyś była super firma, to co się dzieje teraz jest bez porównania. Jest cpraz gorzej o coraz więcej pracy. Nie polecam pracy w baby pno, jest wiele lepszuch firm moim zdaniem

Barbara

Ja mam odmienne zdanie odnośnie Baby ono, nie czułam się tam dobrze

@Barbara 21.10.2017 20:03

W jakim czasie pracowałeś w BabyOno? Na jakim wydziale?

Paskuda

Oboz! Na kazdym kroku podzial miedzy robolami a panstwem z biura, smieszne reguly przebierania sie aby wyjsc na papierosa lub godziny przebywania na stolowce. Premia? No coz, jest ale jeszcze nigdy cala nie byla przez smieszne warunki ktore trzeba spelnic, no bo co wspolnego ma pan z paletowania z wydajnoscia smazalnika lub iloscia odpadow? Social? Nedzne paczki na swieta BN i kasa uwarunkowana od zarobkow, pracownicy ktorzy pracuja przez posrednika dostaja guzik z petelka, zreszta sa traktowani jak podludzie, chyba niemiecka firma to juz ma w tradycji z dziada pradziada po wujku (usunięte przez administratora)pewnie. Dyrektor? O to dopiero temat, najgorszy jak do tej pory, kiedy przyszedl to na twarzy mial pizze! Chyba byl bity w dziecinstwie bo teraz poniewiera ludzi zapominajac przy tym ze to nie politycy wygrywaja wojny tylko zolnierze. Powinien zrozumiec ze na jego Audi pracuja robole bo chyba mu sie wydaje ze dostal je w spadku po niemcu. Nadgodziny? Zapomnij,obiecuja 100 a pozniej sobie odbierz dzien, kolejna sprawa urlop. W zwiazku z postojem zakladu(brak zamowien) ludzie sa zmuszani przez liderow do wypisywania swoich urlopow, ktos powinien poruszyc to w prasie! Zero zwiazkow zawodowych, przewodniczacy siedzi w kieszeni panow z biura.Sporo tego sie nazbieralo, system cztero brygadowy, piatek swiatek i niedziela, zarobki nedza, od paru lat a wlasciwie od nastania nowego dyrektora zero jakiekolwiek.Natomiast co rusz powstaja nowe stanowiska panow z biura w celu wlasnie przyznania sobie podwyzki. Reasumujac jesli nie pracujesz w tym zakladzie to sie tam nie pchaj a jesli juz pracujesz? No coz wspulczuje z calego serca, ale trwaj bo robol zawsze bedzie potrzebny a dyrektor juz w krotce bedzie pewno kolejny, no chyba ze awansuje ktorys kolega z podworka pana obecnego dyrektor.

Wiers
@Paskuda 04.04.2016 03:41

Ja już nie pracuje w BabyOno, ale mi się podobało

Zostaw opinię o Zoom Łukasz Lorenz - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zoom Łukasz Lorenz