Opinie o KARDAM w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KARDAM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KARDAM o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KARDAM w Kielce

Marcel

Szacun dla wlascicieli. Nie ma problemu jezeli chodzi o dzien wolny w pracy. Bez problemu moge zalatwic sobie wszystkie sprawy w domu lub urzedach itd... Logistyk bez problemu pouklada prace na I lub II zmianie. Chce zjechac wczesniej autem na baze tez z tym nie ma problemu. Polecam ta firme bo rozumieja ludzi.

Byly
@Marcel

Nom i wyplata w 4 ratach,samochody zlomy. Naczepy dwuletnie( cztery fligle) wyglądają jak 10 letnie,schmity nie lepiej. Warsztat szkoda gadac. Taka firma super,a tylu kierowców co pracowali tam po kilka lat ucieklo i dlaczego uciekli skoro jest tak super. Byłoby tam moze dobrze gdyby sam (usunięte przez administratora)tam dowodzil bez wspolnika (usunięte przez administratora) co pojęcia nie ma o tej robocie i to glownie dzieki (usunięte przez administratora)kierowcy pouciekali i dalej uciekaja. Teraz chyba 4 kierowcow odchodzi,a pracowali tam 3 lata to minimum,a jeden troche wiecej

BARY Nowy wpis
@Byly

Kolego chyba się pogubiles pisząc takie (usunięte przez administratora) Szkoda słów na takich jak ty. Widać jak bardzo pracowity byłeś w firmie i solidny pracownik pewnie pracowałeś 4 dni w tygodniu jak ta twoja płaca.

@BARY

Mozna wiedziec gdzie jest siedziba firmy albo jakis namiar?(usunięte przez administratora)

Witam, gdzie obecnie znajduje się siedziba firmy? Jak wyglada praca?

Mario1992

Jedyna firma w woj.Swietokrzyskim co prace gwarantuje cały rok. Damian ma się czym pochwalić w końcu zapracować z Michałem na to. Pracownicy w tej firmie mają prace poukładana. Logistyka maja spoko tylko ciezko z nim się współpracuje jak się podpadnie. Polecam firma jest ok

Były
@Mario1992

Dobrze ze na wolice jeżdżą i szarbkow robia,ale gdyby nie Wolica to by zimą roboty nie mieli. Na Łódźi też im dyckerhoff został. Kiedyś to i polbruka robili w łodzi

Olga Nowy wpis
@Były

Tak nie do końca załapałam, o co Ci chodzi. Wnioskuję jednak, że pracujesz w firmie KARDAM, a więc będziesz potrafił mi pomóc. Szukam właśnie rzetelnych i oczywiście aktualnych informacji o tym pracodawcy. I tak się zastanawiam, czy wymaga on od kandydatów dużego doświadczenia zawodowego? Możesz powiedzieć coś w tej kwestii?

Miki

Te dobre opinie to chyba sobie sami właściciele piszą. (usunięte przez administratora) Trzeba znać Michała, żeby wiedzieć... Mydlic oczy to potrafi...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie KARDAM? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@Merkury Wystarczy popatrzeć na ten wątek żeby przekonać się, że faktycznie jest dobrze!

Merkury

Firma godna polecenia. Kierowcy co w kwietniu odeszli wrócili do firmy na nowo w tym ja też. Pozdrawiam

Waldi

Bardzo młoda firma a już zdobyła dobre opinie, polecam pracę.

kacperm91

Slyszalem ze w tej firmie mozna dobrze zarobic. Jak mozna sie tam dostac? Kazde auto jezdzi na II zmiany?

taktuś
@kacperm91

Wszystko kwestia rozmowy i dogadania się, kto chce to jeździ na zmiany, kto chce jeździ w pojedynkę swoim tempem i rytmem. Nie ma problemu.

Kierowca 4321

Kardam Romano Alftrans wszyscy siebie warci chcesz zarobić to kombinować musisz a jak nie ma jazdy to ić do domu

Krzysztof

Panowie firma bardzo w porządku. 9 godz jazdy dziennie .Praca poukładana na I i II zmiane. PRACA CALY Rok. STABILIZACJA w firmie nie trzeba się martwić że pracodawca pozegna Cię na koniec Grudnia jak w innych firmach oferują po 5500 zł co miesiac od Maja do Grudnia a potem redukcja etatów i do widzenia bo roboty nie ma jak nie to oferuje podstawę na konto że byś się nie zwolnił. Auta ok naczepy nowe. Teraz tabor podobno powiększa się o nowe Volva i nowe naczepy. Polecam

przedsiębiorczy :)

Panom kierowcom polecam założenie własnej działalności , auta w leasing , 4-5 godzin dziennie pojeździcie, ( po co więcej) kredyt się spłaci i zarobki będą większe. Macie nowy zestaw co się nie psuje, pełny ZUS i ubezpieczenie dodatkowe można sobie opłacać, a i Vat od paliwa sobie odliczycie.

@przedsiębiorczy :)

Zapewne są osoby, które skorzystają z takiej propozycji. Jednak otworzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się także z ryzykiem, które nie każdy chce ponosić. Niemniej jednak, rozmawiamy tu o pracy w KARDAMie. To ważne, abyśmy skupili się na warunkach zatrudnienia właśnie w tym miejscu, ponieważ tylko tak możemy pomóc użytkownikom forum. Czy jesteś byłym pracownikiem firmy?

Louis Vuitton
@Olga

Taki przemial ludzi jak jest w KARDAMIE to chyba nigdzie nie ma. Czyli gdzies jest problem???!!! Wszyscy w okolicy znaja tą firme i nikt nie wypowiada sie pozytywnie. DLACZEGO??????? Prosze o konkretne argumenty...

@Louis Vuitton

Nie jestem niestety osobą, która powinna odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie pracuję w firmie. Zauważ jednak, że nie wszyscy wiedzą, że istnieje takie forum, jak GoWork.pl. Niektórzy także nie chcą wypowiadać się o pracodawcy w internecie. Inni z kolei wiedzą, że nikt w Internecie nie jest anonimowy i może to powstrzymuje ich przed dodaniem jakiejkolwiek opinii. Nie ma zatem znaczenia, czy opinia jest pozytywna, czy negatywna - nie wszyscy po prostu chcą się nią z nami dzielić.

Dziad trans
@przedsiębiorczy :)

Ale jestes żenujący. Wy i wlasna działalność hahahaha

Vinci
@przedsiębiorczy :)

Co mnie to obchodzi, jak masz firmę to płać ludziom godne wynagrodzenie a nie patrzysz ,żeby tylko sobie i swojej rodzinie żołądek napełnić.

Max Mara

Krotko i na temat dla zainteresowanych. Niesprawiedliwy system rozliczania, dniowka/kurs. Wyplaty sa w dwoch ratach, czesc na konto a czesc do reki. Ogolnie z kasa nie ma problemu. Odniose sie teraz do kolegi MACIEJA bo irytuje mnie Twoja wypowiedz!!! Mianowicie, czy nie uwazasz ze nadmiar pracy ktore daje Ci szef nie jest w pewnym sensie wyzyskiem? A co za tym idzie MUSISZ lamac PRAWO za ktorym idzie szereg konsekwencji finansowych a nawet pozbawienia wolnosci.

@Max Mara

Jeśli według Ciebie w firmie zostało złamane prawo to powinieneś wyjaśniać te kwestie za pośrednictwem odpowiednich instytucji. To zbyt poważne sprawy, by rozstrzygać je na forum, nie znając rzeczywistej sytuacji. Jeśli jednak czułaś, że traktowano Cię źle jako pracownika i masz na to świadków, zapoznaj się z funkcją nową funkcją na forum GoWork.pl. Wszelkie informacje znajdziesz w zakładce Opinie o Pracodawcach na stronie głównej serwisu.

Maciej

@Don Pedro, skąd takie opinie? Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Obrażanie innych użytkowników jest niezgodne z regulaminem forum. Oskarżenia o wyzysk to także poważne zarzuty. Czy na pewno miałeś na myśli właśnie to słowo? Z definicji wyzysk to występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym. @cyku, czy w firmie ostatnimi czasy zaszły jakieś zmiany?

Zyga
@Maciej

Don Pedro napisał prawdę tak jak jest w rzeczywistości.

Don Pedro

FIRMA ZERO.... MAGNES , OBIECANKI O ZAROBKACH , PRACA WYZYSK 15 GODZIN STANDARD ZA 190 ZŁOTYCH CHYBA ŻE POD..DALASZ KOLEGÓW .. TO CI DADZĄ - CWANIAK-CWANIAKOWI. SPRZĘT TRUPY..... NAJLEPIEJ NA TRYTKI I DALEJ JAZDA .. WYPŁATA HAHAHAHA ... NORMALNI LUDZIE OMIJAJCIE Z DALEKA!!! ITD DO DZIEŁA WYNIK GWARANTOWANY NOCĄ ......... HAHAHA " wujek ITD " (usunięte przez administratora) pomoże jak ktoś konkretny czyta to forum.?!?

cyku

Szanujący się kierowca ominie tą firmę szerokim łukiem .Nikt normalny tam nie jeździ. Koledzy szanujmy się i nie pozwólmy takiemu barachłu się szerzyć i rozwijać, bo cierpimy na tym my i nasze rodziny.Powiedzmy wreszcie zdecydowane "NIE" przy podpisywaniu umowy o pracę za najniższą krajową jak wykonujemy pracę za co najmniej średnią krajową .Oni się bogacą naszym kosztem i naszych rodzin a nasze rodziny klepią biedę.Zastanówmy się ,jak dożyjemy emerytury czy nam wystarczy na leki, albo złamiesz nogę ile dostaniesz z ZUS chorobowego? Powiem jedno : Takie firmy jak KARDAM powinny być skreślone z ewidencji

Fahrer

Zgodze sie z kolega Maciejem gdyż takie benefity motywacyjne wystepuja w firmie i to jest bardzo korzystne dla pracownikow i kazdy jest z tego zadowolony. W firmie nikt nie czepia sie czy zrobisz duzo czy malo to jest plus dla nich ale nie oszukujmy sie, chca zeby kazdy zapier.... i to jest przykre ze chca z Ciebie wycisnac ile sie da. Idziesz do pracy po to aby pracowac i chcesz byc zadowolony, a nie przyjsc do pracy i zapier..... bo konsekwencje tego moga byc oplakane, chwila nie uwagi i mozesz zabic siebie albo kogos, bo????? Bo Ci sie spieszylo, czy warto sobie niszczyc zycie przez prace? Chyba nie! Podsumujmy to wszystko. Ludzie sie zwalniaja bo nie odpowiada im praca w nocy, kazda doba jest zarwana, czy to 1 czy 2 zmiana czy tez kierowcy ktorzy jezdza sami, wszystko w nocy. Presja czasu i NADMIAR pracy, z duzym naciskiem na NADMIAR!!! Ale z drugiej strony, kierowcy ktorzy pracują w firmie to duza część zadłużonych dlugami albo dzieciorobow ale takich ktorzy pracowali za 1500zl a teraz zarabiaja duzo wiecej i nachapac sie nie moga i przez co tacy ludzie CHCA BYC GANIANI, oni po prostu CHCA (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Oczywiście dyrekcja to wykorzystuje i wcale im sie nie dziwie, ale czemu wszyscy musza na tym cierpiec? A co do magnesu, to oczywiście jest ale czy tak duzo sie tego uzywa, raczej sporadycznie. Oczywiście jak ktos jest w miare inteligentny ale to garstka ludzi.

Maciej

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w Kardam to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Czy wiecie jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Czekamy na opinie byłych bądź aktualnych pracowników. Na pewno wasze rady będą bardzo cenne.

trucker

Firma idzie na dno ,kierowcy uciekają .Rejestrują od najniższej krajowej a resztę płacą pod stołem,ale jak zrezygnujesz to dostaniesz tylko to co na umowie 1740zł za cały miesiąc ,czyli za około 22 dni po 12 godzin pracy .Szanujący się kierowcy omijajcie to dziadostwo z daleka. Pozatym magnes ,magnes ,magnes.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jak się tu pracuje??

Zyga
@Zainteresowany

Stanowczo odradzam. Wszystko co tu piszą na forum to prawda

Grześ
@Zainteresowany

Kierowców szukaja,rotacja ogromna. Firma porazk

adas

nie pracujcie u tego goscia stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o KARDAM - Kielce

KARDAM
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Spółdzielcza 3 lok. 14
    28-305 Kielce