Opinie o TBX Sp. z o.o. w Ożarów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TBX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TBX Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBX Sp. z o.o. w Ożarów Mazowiecki

Łukasz Nowy wpis

Szef jawnie faworyzuje niektórych pracowników. Gdy masz jakiś problem i chcesz go z nim rozwiązać-wszystko bagatelizuje i próbuje udowodnić ze on wie najlepiej. Pracownik czuje się niedoceniony, wręcz za dobre wyniki zostaną ci zabrani klienci bez konsultacji z toba. Ciagle zmiany w organizacji pracy nawet po grupowych ustaleniach. Szef potrafi na forum przy wszystkich drzec się na pracowników za popełniony blad który wynika z braku szkoleń nowych pracowników. Odradzam

Tbx Nowy wpis

Wśród współpracowników kompletny brak szacunku wobec siebie, wyzywanie i obrażanie jest na porzadku dziennym. Szef zero reakcji!! Pracownicy zamiast żyć swoim życiem, ciągle tylko obgadują siebie nawzajem i krytykują innych. Podsycane przez narzuconą przez przełożonych rywalizację zamiast współpracy. Toksyczna atmosfera

uczciwy człowiek

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą!!

Uczuciowy człowiek Nowy wpis
@uczciwy człowiek

A jeszcze bardziej stanowczo polecam

JeszczeBardziejUczciwyCzlowiek Nowy wpis
@uczciwy człowiek

Odradzam, atmosfera grobowa, Zła organizacja pracy, Każdy robi to co chce robić, Chaos, niedomówienie, Słabe wynagrodzenie, ciężko się doliczyć premii co za co i z czego wynika. Przyszłym pracownikom życzę powodzenia!

Kazimierz

Dobrze, że tu zajrzałem przed wysłaniem aplikacji. Opinie mocno rozbieżne o tej firmie, wielka szkoda. Nie wiem, kto ma rację, ale same te przepychanki słowne wiele mówią o panujących w firmie relacjach. Z ciekawości spytam o warunki zatrudnienia. Liczę na konkretną odpowiedź, ile wynosi pensja nowego pracownika w dziale operacyjnym? Czy ścieżka wzrostu wynagrodzenia jest jasno opisana w umowie? Czy to samo dotyczy premii?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TBX Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Lakiernik samochodów osobowych
Ożarów Mazowiecki
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Misiu

Swój czas w TBX wspominam bardzo dobrze. Świetna atmosfera pracy, mega pozytywni ludzie, łącznie z szefem (Pozdrawiam!). Ogólnie miejsce godne polecenia :)

Krystyna
@Misiu

Cześć, bardzo nam miło :) W ostatnim czasie przyjęliśmy wiele nowych osób oraz realizowaliśmy praktyki dla studentów i uczniów technikum. Każdą osobę wspominamy bardzo miło i cieszymy się, że stworzyliśmy miejsce przyjazne zarówno dla doświadczonych jak również stawiających swoje pierwsze kroki w zawodzie. Pozdrawiam.

Firma bez doświadczenia i wiedzy. Wypowiada się na wiele tematów, a ma doświadczenie tylko w transporcie bananów. Jak ktoś chce poznać sekrety transportu to nie w tej firmie. Robią wszystko na zasadzie "niech jedzie, a potem się zobaczy".

Krystyna

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. W naszej działalności dominującą część transportu obejmują towary świeże oraz mrożone. Poza owocami i warzywami również mięso, nabiał, leki i inne towary wymagające transportu w temperaturze kontrolowanej bądź sztywnej zabudowie. Nasza flota została w ostatnim czasie powiększona zarówno o chłodnie jak i plandeki. W przypadku zainteresowania naszą aktualną ofertą lub specyfiką pracy i aktualnymi rekrutacjami zapraszam do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej www.tbxlogistics.com lub do kontaktu mailowego: info@tbxlogistics.com. Pozdrawiam.

Arek

Cześć, zatrudniają osoby z niepełnosprawnością? Pozdrawiam ;)

Krystyna.
@Arek

Cześć, niepełnosprawność nigdy nie była dla nas główną determinantą ani punktem decyzyjnym podczas rekrutacji. W zależności od stanowiska bierzemy pod uwagę doświadczenie, wykształcenie, umiejętności bądź chęć do pracy i nauki nowych zagadnień. Myślę, że punktem głównym w tej kwestii może być jedynie dostosowanie przestrzeni biurowej do potrzeb konkretnej osoby z niepełnosprawnością. Mimo wszystko zachęcamy do składania aplikacji. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska Spedytor Międzynarodowy oraz Pracownik Recepcji. Pozdrawiam.

Roman

Bardzo dobra firma i jednocześnie bardzo wymagająca. Ja myślę, że pewne osoby mają problem z brakiem chęci do pracy i pozostało, nartzekanie?

ByłyPracownik

Najgorszy czas jaki miałem w życiu to właśnie praca w tej firmie.... Brak lidera. Współpraca niby na warunkach koleżeńskich ale później okazuje się, ze jednak to zwykła manipulacja. Brak pomocy merytorycznej od kogokolwiek z firmy. Liczy się wynik wynik wynik i niezdrowa rywalizacja, którą generuje wśród pracowników Pan OD WSZYSTKIEGO. System premiowy przyznawany tylko z dobrej woli prezesa. Kontakty z przewoźnikiem bardzo chaotyczne, na zasadzie wyjedziemy na jedno kółko a dalej zobaczymy jak będzie. W tej firmie twoje sprawy i propozycje są zawsze odkładane na później. Atmosfera tez pozostawia wiele do życzenia. Gość którym prezes się wysługuje obgaduje nowych pracowników w ich obecności, zero klasy i kultury. Nie pomagają w rozwoju i nie dążą do satysfakcji pracownika. Ludzkie sprawy nie są dla nich ważne. Brak odpowiedniego zarządzania. Jeśli chcesz pracować w nerwowej atmosferze próbuj swoich sił, jeśli cenisz sobie szacunek brnij w coś innego

Student
@ByłyPracownik

Z tego co piszesz to praca pelna wyzwan, cos dla mnie. Byłam na rozmowie o pracę, mam nadzieje ze mnie przyjmą. Tam gdzie jeden nie daje rady, dla kogoś innego pojawia się szansa.

Student
@Student

Jeśli nazywasz to szansą to najwidoczniej nie wiele wiesz o pracodawcach w tej branży. Życzę powodzenia.

Ola

W dobrej firmie wiadomo ze nie kazdy się utrzyma? W dobrej firmie WLASNIE pracownik utrzyma siebie i rodzine i nie odchodzi ani nikt go nie zwalnia bo ma perspektywy. Trzeba doceniać małe rzeczy i dążyć do dużych jeśli chodzi o ludzi i pracowników. Nie w tej firmie

Jasiek

W dobrej firmie jest pewne, że nie każdy się utrzyma szczególnie osoby którym nie po drodze z pracą.

Janek

Sami nieudolni frustracji się tu wypowiadają. W większości ludzie, którzy zostali zwolnieni. W tym miejscu praktycznie nie można znaleźć obiektywnych, wartościowych informacji. Jedynie pomyje wylewane przez ludzi, którzy co 3 miesiące zmieniaja pracę. Natomiast nie dziwię się, że takie miejsce jak gowork istnieje. Ofermy mają się gdzie skarżyć...

Pipek
@Janek

Dobre panie (usunięte przez administratora)lub prawa ręko pana (usunięte przez administratora)od spraw nie tylko służbowych. Tak właśnie traktujecie ludzi w firmie. Gratulacje. Ha ha ha Ludzie piszcie swoje opinie tutaj, oni w końcu muszą ponieść odpowiedzialność za to jak pracowników traktują. Już dawna w Tbx nikt nie został zwolniony. Udaje wam się manipulować właścicielem Tbx ale ludzie i tak widzą i wiedzą co się dzieje.

Nieudolny

Nie polecam. Prezes powinien mieć zakaz zarządzania ludźmi, nie szanuje pracowników, to już prawie mobbing a może już mobbing. Ludzie się zwalniają. Czy właściciel firmy w końcu zrobi z tym porządek. Odkąd jest prawa ręka prezesa "a" ludzie są mieszani z błotem, kpiny z pracowników, manipulację a wyzwiska też się zdarzają. Nim zjawiła się "a" było często kiepsko, a teraz to już jest beznadziejnie. Więc jeśli masz szacunek do siebie to poszukaj innej pracy. Ci którzy pracowali i pracują wiedza o co chodzi.

X

nie polecam

Bronisław
@X

Czego konkretnie nie polecasz? Usług, które oferuje firma TBX, czy może pracy w tej firmie? Obecnie Twoja wypowiedź jest mało zrozumiała, dlatego bardzo proszę, abyś bardziej precyzyjnie przedstawił, czego dotyczy. Zachęcam do sprecyzowania wpisu na ten temat.

Polecam
@Bronisław

A ja napiszę wręcz przeciwnie. POLECAM!

Bronisław
@Polecam

W Twoim przypadku również trudno zrozumieć to, co napisałeś w swoim komentarzu. Tak samo, jak u poprzednika również chciałbym wiedzieć, co konkretnie polecasz? Pracę, czy usługi oferowane przez firmę TBX? Bardzo wszystkich proszę o bardziej precyzyjne wpisy.

Jasio
@Bronisław

Wynagrodzenie wprawdzie średniej wielkości, ale na czas.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w TBX Sp. z o.o.?

Warki

Ciągła presja ze strony Prezesa. Jeszcze gdyby prezes tej firmy dotrzymywał danego słowa to dało by się wytrzymać presje. Jeżeli ktoś lubi prace o bardzo nie stabilnych podstawach to zapraszam zapoznać się z oferą tej firmy. Atmosfera i motywacja budowana przej kierownika transportu jest niszczona w jednej sekundzie. Wynagrodzenie przeciętne. ale jesli chodzi o premie sam prezes gubi się w swoich wyliczeniach, nic dziwnego tule zmian zasad premiowania że aktualizacja androida nie ma tylu wersji. Pracowałam-łem a może jeszcze pracuje w TBX. Prezesie doceniaj ludzi a nie traktujesz ich jak przedmioty.

mała

NIE POLECAM

Moniś

Szukają (usunięte przez administratora) Zanim się zatrudnisz odpowiedz sobie na pytanie - czy jesteś (usunięte przez administratora) Jeśli odpowiedziałeś tak to praca dla ciebie. Szczęśliwa napisała prawdę

Zakochana

Bardzo przystojnego prezesa mają!:)

SZCZĘŚLIWA

Witam, poprzednie dwa komentarze pisał chyba sam wlaściciel tej firmy. Miałam przyjemność pracować tam około 3 miesiecy. Na szczęście trafiła sie inna praca. Zasady które wprowadza prezes tej firmy są po prostu chore. Gdy pracownicy wykonają wszystkie swoje obowiazki, zmuszani są do odgrywania scenek niczym w cyrku. Muszą udawać rozmowy z klientami i spedytorami. Kabaret. Z tego co wiem w chwili obecnej zrobiono tam kierownika transportu, który za przeproszeniem " (usunięte przez administratora) quot; wie o transporcie. Nie pozwala on pracować spedytorom, usuwa im przewoźników jak mu nie odpowiadają, bądź jak za dużo współpracują z nimi. Zwykły pupilek prezesa. Żadnej hierarchii stażu pracy bądź doświadczenia w przypadku awansów. W sumie to brak jakichkolwiek możliwości awansu. Podstawa jak na Warszawę bardzo niska. Obiecują Ci comiesięczną premie w wysokości 10 % od uzyskanych zysków z marży. Kolejne kłamstwo. Premie wypłacają co 4 miesiace za 3 ostatnie miesiace. Nie jest to praktycznie nigdy 10 % ponieważ wyznaczono limity, które trzeba osiągnąć by otrzymać tą marżę. DOdatkowo to nie są procenty z marży wypracowanej przez Ciebie a przez cały zespół. Dla przykładu chłopaki robią marże po 30-40 tysiecy miesiecznie na glowe, a dostaja za to 300-400 zł... i to jest obiecane 10 %? No własnie. Mogłabym pisać i pisać o tym wszystkim. Jedyny plus to ludzie którzy jeszcze tam zostali. Bardzo mili, ale i ich juz wielu nie pozostało, ponieważ odchodzi jeden za drugim. Dla wszystkich szukających pracy w transporcie. Zastanówcie się dwa razy czy oby na pewno chcecie tam pracować. Z mojej strony wielkie NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o TBX Sp. z o.o. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w TBX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TBX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TBX Sp. z o.o.?

TBX Sp. z o.o.