TBX Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o TBX Sp. z o.o.

Moniś

Szukają (usunięte przez administratora) Zanim się zatrudnisz odpowiedz sobie na pytanie - czy jesteś (usunięte przez administratora) Jeśli odpowiedziałeś tak to praca dla ciebie. Szczęśliwa napisała prawdę

Zakochana

Bardzo przystojnego prezesa mają!:)

SZCZĘŚLIWA

Witam, poprzednie dwa komentarze pisał chyba sam wlaściciel tej firmy. Miałam przyjemność pracować tam około 3 miesiecy. Na szczęście trafiła sie inna praca. Zasady które wprowadza prezes tej firmy są po prostu chore. Gdy pracownicy wykonają wszystkie swoje obowiazki, zmuszani są do odgrywania scenek niczym w cyrku. Muszą udawać rozmowy z klientami i spedytorami. Kabaret. Z tego co wiem w chwili obecnej zrobiono tam kierownika transportu, który za przeproszeniem &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; wie o transporcie. Nie pozwala on pracować spedytorom, usuwa im przewoźników jak mu nie odpowiadają, bądź jak za dużo współpracują z nimi. Zwykły pupilek prezesa. Żadnej hierarchii stażu pracy bądź doświadczenia w przypadku awansów. W sumie to brak jakichkolwiek możliwości awansu. Podstawa jak na Warszawę bardzo niska. Obiecują Ci comiesięczną premie w wysokości 10 % od uzyskanych zysków z marży. Kolejne kłamstwo. Premie wypłacają co 4 miesiace za 3 ostatnie miesiace. Nie jest to praktycznie nigdy 10 % ponieważ wyznaczono limity, które trzeba osiągnąć by otrzymać tą marżę. DOdatkowo to nie są procenty z marży wypracowanej przez Ciebie a przez cały zespół. Dla przykładu chłopaki robią marże po 30-40 tysiecy miesiecznie na glowe, a dostaja za to 300-400 zł... i to jest obiecane 10 %? No własnie. Mogłabym pisać i pisać o tym wszystkim. Jedyny plus to ludzie którzy jeszcze tam zostali. Bardzo mili, ale i ich juz wielu nie pozostało, ponieważ odchodzi jeden za drugim. Dla wszystkich szukających pracy w transporcie. Zastanówcie się dwa razy czy oby na pewno chcecie tam pracować. Z mojej strony wielkie NIE POLECAM.

Zostaw opinię o TBX Sp. z o.o. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBX Sp. z o.o.