Seriusz Chefs Culinar Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Seriusz Chefs Culinar Sp. z o.o.

Marta

Obecnie poszukują Przedstawiciela Handlowego w Kielcach. Z ich oferty wynika, że gwarantują umowę o pracę, w tym stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie. Ktoś zastanawia się czy aplikować na takie stanowisko?

ba

a czemu pytasz? pewnie wybierasz się na aktualną rekrutację na specjalistę ds. administracji i obsługi klienta;)

marta

Czy ktoś wie jak u nich wygląda praca w biurze? Mam rozmowę i jestem ciekawa.

Zostaw opinię o Seriusz Chefs Culinar Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seriusz Chefs Culinar Sp. z o.o.