Opinie o Riverwood Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Riverwood Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Riverwood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Riverwood Sp. z o.o. w Poznań

Pracownik Nowy wpis

Jest elastyczność co do pracy hybrydowej czy nawet zdalnej, dobra atmosfera, fajni ludzie. Pracy faktycznie bywa dużo, ale projekty planowane są z tygodniowym wyprzedzeniem i na statusach raczej dba się o to, żeby na każdy dzień przypadała odpowiednia ilość zadań.

Kandydat Nowy wpis

Czy ktoś może napisać coś więcej? Nie chce mi się wierzyć w te opinie, przecież gdyby było tak źle a ludzie nie mogli dogadać się co do stawki to by tam nie pracowali. Byłam na ich stronie i oferują warunki do posiadanych kompetencji i umowę o prace co jest dla mnie istotne.

Były pracownik Nowy wpis

Jedyny plus jaki można wymienić w tej firmie to ludzie jacy tam pracują. Fajna, zgrana ekipa w większości przypadków bezproblemowa i pomocna. Niestety samo zatrudnienie nie należy do TOP1 gdziekolwiek. Szefostwo ucina gdzie tylko może. Brak premii, czasami zdarzy się dobre słowo czy czyiś awans, ale zazwyczaj są to osoby blisko związane z szefostwem albo o bardzo mocnym charakterze. O podwyżkę trzeba wręcz walczyć. Ludzie raczej odchodzą bez skrupułów. Rotacja jest bo w porównaniu do innych agencji, firma nie oferuje absolutnie żadnych benefitów. Brak budżetu na szkolenia dla niższych rangom pracowników, nadgodziny wypłacane tylko po długim i nerwowym negocjowaniu.

O.M

Nie polecam tej firmy .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Riverwood Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
zawiedziona

Pracowałam w tej firmie kawał czasu. Dawałam z siebie 200%, niestety finalnie zostałam potraktowana jak nic nie znacząca stażystka (bez urazy - chodzi o poziom wdzięczności za lata pracy). Darmowe nadgodziny, chamskie odzywki, brak szacunku, niestety. Ale druga strona medalu to super klienci, zgrana ekipa.

@zawiedziona

Brak szacunku na linii pracodawca - pracownik (i oczywiście odwrotnie), to naprawdę spory problem. Ale to fajnie, że - mimo wszystko - potrafiłaś jednak znaleźć i te dobre strony pracy w firmie Riverwood. A powiedz mi jeszcze, jak długo konkretnie i na jakim stanowisku byłaś tam zatrudniona?

Zuzanna
@zawiedziona

Czy te chamskie odzywki i darmowe nadgodziny to jakoś chwilę przed Twoim zwolnieniem się pojawiły? Czy przez te wszystkie lata tego doświadczać i zaciskałaś zęby?

Norbert

Nic dziwnego, że tak dobrze ludzie się wyrażają o firmie bo to dobry pracodawca!!

Dziwi mnie bardzo, że na forum jest tylko jedna negatywna opinia dotycząca pracy w tej firmie. Może ludzie nie chcą tracić swojego cennego czasu na poświęcanie uwagi temu kołchozowi. Ja jednak podzielę się swoimi wrażeniami bo praca w tej firmie odcisnęła na mojej psychice piętno. Wszyscy Ci którzy mówią, że w firmie jest świetna atmosfera i warunki mają oznaki syndromu sztokholmskiego. To nie jest żart, odnoszę silne wrażenie że tak jest. Praca po godzinach to zupełna norma, oczywiście nadgodziny nie są płatne, pomijając już fakt samej płacy podstawowej, która jest śmieszna. Ale najważniejsze o czym warto wspomnieć to wysoce niekompetentna kadra zarządzająca, która wprowadza atmosferę muśniętą mobbingiem. Powtarzam muśniętą bo nikt na nikogo nie krzyczy, wszystko odbywa się po cichu. O kadrze zarządzającej można byłoby jeszcze dużo pisać ale szkoda już mi mojego czasu. Powiem tak, po przyjściu do nowej firmy ciężko mi było przyjąć że można pracować za godne pieniądze i w normalnej atmosferze.

Yagoda

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników i na jakich stanowiskach? Jak wyglądają relacje?

Student marketingu

Wiadomość na studentów ... nie dawajcie się okradać! 500 zł wynagarodzenia za pełen etat pracy?! To żart. Jeszcze rozumiem, za praktyki w technikum, ale nie za pracę... Takie coś powinno być karalne...

Czarek

Dobra firma jest dla dobrych pracowników a byli pracownicy już nimi nie będą !

Była pracownica

Wyzysk (zwłaszcza studentów), bo 500 zł "pensją" nazwać nie można. Rotacja ludzi. Szefostwo bardzo chamskie odzywki do pracowników, wstyd. Jak przychodziłam pracowało 40 osób, jak odchodziłam po kilku miesiącach bo tego nie dało się znieść to pracowała już tylko połowa. To chyba o czymś świadczy :)

pracowałam i nie polecam
@Była pracownica

Zgadzam się! Atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia, pracownicy notorycznie robią nadgodziny a szefostwo totalnie tego nie docenia. Wynagrodzenie-jak wyżej. Pracowałam tam niecały rok i to ile stresu mnie to kosztowało... Tam każdego miesiąca zwalnia się po kilka osób. Odchodząc, dosłownie kilka osób miało dłuższy staż pracy niz ja... Nie polecam.

Weronika

Riverwood to połączenie wieloletnich kompetencji z niezależnością i partnerskim podejściem do współpracy. Jeśli zatem chcielibyście dołączyć do ich zespołu, to jest to odpowiedni moment. Firma poszukuje między innymi Copywritera/Senior Copywritera i Graphic Designera: http://www.riverwood.pl/kariera Może ktoś poczuł się zachęcony tymi propozycjami?

Weronika

@rfg Fajnie, iż dobrze wspominasz swoją współpracę z Riverwood. W jakim charakterze byłeś zatrudniony przez tę firmę? Jak przedstawiały się tam warunki pracy? Proszę, żebyś jeszcze wzbogacił swoją poprzednią wypowiedź o te aspekty, bowiem na pewno są osoby, którym w szczególności okażą się pomocne.

fajne biuro, płacą zawsze na czas, super ekipa i zadania

Były pracowniik
@anonymous

Riverwood to ArtFlash a ten opinie ma smutne https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,414211

rfg
@Były pracowniik

teraz to różne agencje z rożnym szefostwem. też tam pracowałem, i AF i RW są bardzo spoko, gdybym sie nie wyprowadził z Poznania, pracowałbym nadal

Zostaw merytoryczną opinię o Riverwood Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Riverwood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Riverwood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Riverwood Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Saperska 42 C lok. 14
    61-493 Poznań