zawiedziona Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie kawał czasu. Dawałam z siebie 200%, niestety finalnie zostałam potraktowana jak nic nie znacząca stażystka (bez urazy - chodzi o poziom wdzięczności za lata pracy). Darmowe nadgodziny, chamskie odzywki, brak szacunku, niestety. Ale druga strona medalu to super klienci, zgrana ekipa.

Weronika Nowy wpis
@zawiedziona

Brak szacunku na linii pracodawca - pracownik (i oczywiście odwrotnie), to naprawdę spory problem. Ale to fajnie, że - mimo wszystko - potrafiłaś jednak znaleźć i te dobre strony pracy w firmie Riverwood. A powiedz mi jeszcze, jak długo konkretnie i na jakim stanowisku byłaś tam zatrudniona?

Maja Nowy wpis

@zawiedziona ile lat tu pracowałaś?

Norbert Nowy wpis

Nic dziwnego, że tak dobrze ludzie się wyrażają o firmie bo to dobry pracodawca!!

Anonim
 Problem

Dziwi mnie bardzo, że na forum jest tylko jedna negatywna opinia dotycząca pracy w tej firmie. Może ludzie nie chcą tracić swojego cennego czasu na poświęcanie uwagi temu kołchozowi. Ja jednak podzielę się swoimi wrażeniami bo praca w tej firmie odcisnęła na mojej psychice piętno. Wszyscy Ci którzy mówią, że w firmie jest świetna atmosfera i warunki mają oznaki syndromu sztokholmskiego. To nie jest żart, odnoszę silne wrażenie że tak jest. Praca po godzinach to zupełna norma, oczywiście nadgodziny nie są płatne, pomijając już fakt samej płacy podstawowej, która jest śmieszna. Ale najważniejsze o czym warto wspomnieć to wysoce niekompetentna kadra zarządzająca, która wprowadza atmosferę muśniętą mobbingiem. Powtarzam muśniętą bo nikt na nikogo nie krzyczy, wszystko odbywa się po cichu. O kadrze zarządzającej można byłoby jeszcze dużo pisać ale szkoda już mi mojego czasu. Powiem tak, po przyjściu do nowej firmy ciężko mi było przyjąć że można pracować za godne pieniądze i w normalnej atmosferze.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Yagoda

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników i na jakich stanowiskach? Jak wyglądają relacje?

Student marketingu

Wiadomość na studentów ... nie dawajcie się okradać! 500 zł wynagarodzenia za pełen etat pracy?! To żart. Jeszcze rozumiem, za praktyki w technikum, ale nie za pracę... Takie coś powinno być karalne...

Czarek

Dobra firma jest dla dobrych pracowników a byli pracownicy już nimi nie będą !

Była pracownica

Wyzysk (zwłaszcza studentów), bo 500 zł "pensją" nazwać nie można. Rotacja ludzi. Szefostwo bardzo chamskie odzywki do pracowników, wstyd. Jak przychodziłam pracowało 40 osób, jak odchodziłam po kilku miesiącach bo tego nie dało się znieść to pracowała już tylko połowa. To chyba o czymś świadczy :)

pracowałam i nie polecam
@Była pracownica

Zgadzam się! Atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia, pracownicy notorycznie robią nadgodziny a szefostwo totalnie tego nie docenia. Wynagrodzenie-jak wyżej. Pracowałam tam niecały rok i to ile stresu mnie to kosztowało... Tam każdego miesiąca zwalnia się po kilka osób. Odchodząc, dosłownie kilka osób miało dłuższy staż pracy niz ja... Nie polecam.

Weronika

Riverwood to połączenie wieloletnich kompetencji z niezależnością i partnerskim podejściem do współpracy. Jeśli zatem chcielibyście dołączyć do ich zespołu, to jest to odpowiedni moment. Firma poszukuje między innymi Copywritera/Senior Copywritera i Graphic Designera: http://www.riverwood.pl/kariera Może ktoś poczuł się zachęcony tymi propozycjami?

Weronika

@rfg Fajnie, iż dobrze wspominasz swoją współpracę z Riverwood. W jakim charakterze byłeś zatrudniony przez tę firmę? Jak przedstawiały się tam warunki pracy? Proszę, żebyś jeszcze wzbogacił swoją poprzednią wypowiedź o te aspekty, bowiem na pewno są osoby, którym w szczególności okażą się pomocne.

anonymous

fajne biuro, płacą zawsze na czas, super ekipa i zadania

Były pracowniik
@anonymous

Riverwood to ArtFlash a ten opinie ma smutne https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,414211

rfg
@Były pracowniik

teraz to różne agencje z rożnym szefostwem. też tam pracowałem, i AF i RW są bardzo spoko, gdybym sie nie wyprowadził z Poznania, pracowałbym nadal

Zostaw merytoryczną opinię o Riverwood Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Riverwood Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Saperska 42 C lok. 14