MULTI PHARM

Bielsko-Biała

Opinie o MULTI PHARM

Jerzy

Czy firma w dalszym ciągu działa? Taka cisza na forum, że mam wrażenie iż nikogo nie ma. Chciałbym sądzić, że to efekt dobrej atmosfery i dlatego nikomu nie chce się pisać.

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w MULTI PHARM? Co więcej napiszecie o jej przebiegu? Jakie pytania usłyszeliście? Jakie macie rady dla przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu? Jak uważacie, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?

ala09

a ja mimo wszystko uważam że sprzedają wysokiej jakości produkty @dlanichnie, a szczególnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju splementy, poza tym, ich solidność zachęca mnie aby postarać się u nich o zatrudnienie jako Przedstawiciel farmaceutyczny nawet

dla nich nie

Witam. Firma Multi-Pharm Wałbrzych - czyli lizaki i rurki dla dzieci to jakaś kabała. Przedstawiciele sprzedają Suplementy złej jakości a dermokosmetyki to drogie kosmetyki dla dzieci jakościowo może lepsze ale szału jak za taka cenę nie robią. Przestrzegam przed firmą. Właścicielki myślą, że jak odkupią produkt od producenta i dołożą swoja marżę to już mają swój produkt i zwojują nim świat ale tak nie jest bo jak produkt jest bardzo słaby to szanse też są słabe.

oni

Firma w ofercie o pracę pisze w swoim opisie stanowiska: Działanie zgodnie z najwyższymi standardami pracy! A przedstawiciele zmuszeni są do sprzedaży złej jakości suplementów, co na pewno nijak się ma do działania zgodnego z najwyższymi standardami. Przestrzegam przed firma lepiej się dwa razy zastanowić nim się podejmie decyzję o współpracy...

Wiesz coś nowego o rekrutacji i zatrudnianiu do firmy Multi Pharme S.A. ? Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o MULTI PHARM - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTI PHARM