Kagmetal

Borne

Opinie o Kagmetal

znam

Katastrofalna firma. Nie polecam. Możecie sprawdzić - katastrofa!!! Nie wypłacalni. Warunki pracy parszywe!! Prezes - Kris?! Oszukuje!!!

gość

Jak z kasą tam wygląda? Wyplacalni są?

Krissss

Firma KAGMETAL z Pyskowic i firma KAGMETAL CONSTRUCTION SP. Z O.O. z siedziba w Toszku sa zarzadzane przez jedna osobe, wczesniej K z Pyskowic zajmowal sie montazem konstrukcji i uslugami spawalniczymi, ale po latach pracy i nawiazaniu kontaktow zagranicznych powstala fabryka K w Toszku . Wciaz sie dynamicznie rozwijaja i poszukuja spawaczy, jak ktos nie umi a chce to go naucza.

janek

z tego, co wiem to mają kilku spawaczy i szukają kolejnych, bo mają dużo zleceń. i na umowę o pracę.

Zostaw opinię o Kagmetal - Borne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kagmetal