Mako Pharma Sp. z o.o.

Łomianki

Mako Pharma Sp. z o.o.

Opinie o Mako Pharma Sp. z o.o.

Osoba postronna.

Praca jak praca. Jeśli brygadzistce lub szefowi/żone szefa oddziału na ulicy Kolejowej 231A nie odwali, to praca jest całkiem przyjemna. Pracownicy są dość przyjaźnie nastawieni. Obecna Brygadzistka, która kiedyś dostała awans, uważa się teraz za nie wiadomo kogo i rozkazuje ludziom. Najpierw każe iść np. na pakowanie, a potem ma pretensje, że dane osoby są na pakowaniu... Gdzie tu logika? To samo szef+szefowa. Ma nie być biżuterii na wierzchu, ponieważ to sterylne pomieszczenia, ale na naszyjnik pod koszulką i pod ubraniem roboczym, który jest waży dla niego, szef kazał mu zdjąć. Mało tego, bywa tak, że szef czasem przychodzi i również zajmuje się sypaniem tabletek/pakowaniem itp, ale ZA NIC ma rygorystyczne przepisy, które panują w tym oddziale. Jakiegokolwiek pracownika zaraz by wylał, ale sam świadomie łamie regulamin. Podsumowując: Praca w ciągłym stresie, czy szefunio, czy brygadzistka się nie przyczepią do czegokolwiek. Psychicznie wyczerpujące. Pensja jest za mała, jak na takie warunki.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Mako Pharma Sp. z o.o. - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mako Pharma Sp. z o.o.