Mako Pharma Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mako Pharma Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Mako Pharma Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

R

W tej firmie nie ma pakietu medycznego dla pracowników, więc o dopisaniu rodziny można pomarzyć. W ogóle tam nie ma żadnego socjalu, ubezpieczenia grupowego, gruszy, podwyżek inflacyjnych itp. Goła pensja nic poza tym

@R

Mako Pharma oferuje: premię miesięczna związaną z realizacją celów oraz premie okolicznościowe. Raz w roku przeprowadzana jest ewaluacja wynagrodzeń pracowniczych. Dodatkowo po zakończeniu roku wypłacana jest premia frekwencyjna związana z 100% obecnością w pracy.

RRRR
@Mako Pharma Sp. z o.o.

1. Premia miesięczna, która zdarza się co drugi, trzeci, a nawet pół roku, bo takie są przerwy w jej przyznawaniu, w wysokości ktora ciężko zauważyć na koncie. 2. Ewaluacja? To, że każdy pracodawca jest zobowiązany podpisać nowe aneksy, w momencie podniesienia płacy minimalnej, podnoszące wynagrodzenia do jej poziomu to nie jest socjal, to jest jego obowiązek.

JJ
@RRRR

Potwierdzam i nie polecam tam pracy. Na żadnym z działów

Kandydatka

A wyjaśnicie szerzej zasady tej premii? określenie „miesięczna” nie odnosi się w takim razie do terminu wypłaty lecz samej w sobie oceny z pracy? jeśli przychodzi co kwartał to każdy miesiąc jest osobno podsumowany i otrzymuje się sumę trzech wcześniejszych kwot? Możecie się później co do nich ustosunkować?

@RRRR

Co za bzdury piszesz. To nieprawda. Premie są przyznawane. Są uzależnione od wysokości pensji oraz absencji (urlopy na żądanie) Pracodawca płaci dobrze. Wypłaca 13 pensje w sytuacji gdy jest 100% frekwencja. Daje dodatki za ukończone pomyślnie projekty (dodatkowo oprócz miesięcznych premii) Robią wszystko aby zmobilizować. Dają prezenty na swięta. Obecnie zachęcają do przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia za które pracownik płaci tylko podatek a cała opłatę ponosi pracodawca. Niestety chętnych jest mało a dziwne bo z tego co tu napisane wszyscy bardzo żałują że nie ma....

@RRRR

Zastanawiam się co to są te premie które ciężko jest zauważyć na koncie, zdradź proszę ile to jest tak dokładnie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Mako Pharma Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Na Technika Utrzymania Ruchu można jeszcze wysyłać CV? Byłbym chętny, ale jak próbuję wejść w ogłoszenie ze stycznia, to mnie przekierowuje tylko na stronę główną. Jeśli teraz nie ma faktycznie naboru, to można chociaż wiedzieć, co jaki czas one się zdarzają?

Nowy wpis

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszym ogłoszeniem rekrutacyjnym. Niestety proces rekrutacji na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu został zakończony. W tej chwili prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska: Operator Produkcji oraz Specjalista Analityk w Dziale Kontroli Jakości. Oferty pracy można wysyłać na adres e-mail biuro@makopharma.pl

Oluś

Oferowane są może staże? Zaciekawił mnie ten komentarz, w którym ktoś stwierdził, że po co komu taki pracownik, który jeszcze nie ma doświadczenia. zastanawiam się przy tym czy Pracodawca w najbliższym czasie będzie skłonny do przyjmowania osób na przeszkolenie? W jakich działach wystąpi taka możliwość?

W ostatnich wątkach przewija się wzmianka o dużej ilości doświadczenia i tego, że to od niego właśnie zależą dalsze warunki zatrudnienia, a co w przypadku osób bez niego? Jakie są dawane szanse na start oraz dalszy rozwój? czy w nowym roku będą może jakieś przyjęcia dla „świeżaków”?

Cześć, powie ktoś jak ta robota na technika utrzymania ruchu wygląda? Bo ogłoszenie klikam i nie działa już jakieś tam ze stycznia. A teraz nie ma nowych przyjęć? Jakby co to potrzebują dużo doświadczenia czy nie zwracają uwagi tak bardzo, ile ktoś lat przepracował?

Konieczne jest wykształcenie techniczne (mechanik, elektro-mechanik). Kilkuletnie doświadczenie w branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem. Najważniejsza jest jednak chęć poznawania nowych urządzeń i zaangażowanie.

Jako technik musisz zajmować się maszynami, przeglądy, jakieś naprawy, czasem przezbrojenie maszyny. Firma się rozrasta i mocno rozwija więc przyjęcia są do pracy w utrzymaniu ruchu i na produkcję. Jeśli chodzi o utrzymanie ruchu to dobrze mieć jakieś pojęcie bo jak nie masz doświadczenia to po co taki pracownik? Jednak najważniejsze są chęci do pracy, bo nauczyć się można wszystkiego.

Też jestem zdania, że nauczyć się można wszystkiego. Do tej pory naprawiałem maszyny, ale rolnicze i to dla siebie oraz znajomych, a nie w żadnej firmie. Z wykształcenia zaś jestem rolnikiem. To nie wiem, czy by przyjęto? I jaki jest tu sposób przekazywania wiedzy, jeden od drugiego podczas codziennej pracy, czy coś na kształt zorganizowanych szkoleń? Ludzie nie stronią od pomagania sobie, gdy to potrzebne?

Macie jakieś szersze odniesienie do tej sugestii co do masowych odejść? parę miesięcy temu ktoś o nie pytał lecz nikt się nie odniósł… pytam bo ukazała mi się oferta na magazyn od spółki, od trzech dni dopiero wisi. Piszą o kasie dostosowanej do kwalifikacji. Czyli?

WI

Idź spróbuj zobaczysz ;) Wszystko zależy jakie masz doświadczenie na magazynie i jeździe wózkiem widłowym, jeśli je posiadasz to Cię wezmą ;)

Nie wiem, jak kolega, który pytał wcześniej ale z wysyłką CV się nie śpieszę. Co nagle to po diable, jak to ludziska mówią. A mówią lub raczej piszą tu nieciekawie o samej robocie, choć bez detali. Jedno, co wyłowiłem, że ludzi, którzy zarządzają tym interesem ocenił niedawno jakiś gość, jako takich, co nie mają pojęcia o tym, co robią. A jak według Ciebie radzi sobie kadra kierownicza z organizowaniem pracy i jak traktują pracowników?

Koko

Ludzie stad masowo odchodzą. W czym jest problem??

Najgorsza praca jaką miałem w życiu. Każdemu kto chciałby się zatrudnić stanowczo odradzam (nieistotne czy magazyn czy produkcja). Szkoda waszego czasu i nerwów. Ludzie którzy zarządzają tym interesem nie mają pojęcia co robią. Czysta amatorka. Firma istnieje nadal tylko dlatego, że zarząd ma "znajomości" w innych firmach farmaceutycznych dla których produkuje pod ich nazwą.

kolezanka z produkcji

Nic nie robiłeś tylko paliłeś pety za garażem wiec dziwne że tak Ci się źle pracowało. Cała produkcja przez ciebie stała bo zamiast wydawać to wolałeś palić.

Xxx
@kolezanka z produkcji

Ok, a czy takie przerwy na papierosa to są wliczane w przerwę. jaką przysługuje pracownikowi na UoP. Czy fajki to jest jeszcze dodatkowy czas przerwy??

Laura

Nie magazyn, nie produkcja, a co z biurem? W pracy biurowej jest jakoś lepiej? A jest wgl opcja awansu np. z magazynu do biura?

Na szczęście BYŁA

Po czasie, pisząc to na chłodno wcale się nie dziwię że taka rotacja... Nie było jakoś bardzo kolorowo a popsuło się jeszcze bardziej od kiedy jest nowa brygadzistka. Jeśli nie "wchodzisz" w cztery litery i nie donosisz to nie masz tam czego szukać. Do chwili obecnej wątpię czy prezesostwo wie co się dzieje na produkcji. Wszystko jest zamiatane pod dywan. Natomiast jest godzisz się na takie traktowanie i będziesz tańczyć jak Ci zagra jest spora szansa że nawet bez doświadczenia dostaniesz na start większą podstawę niż osoba która pracuje już dłuższy czas i linię produkcyjną ma "w małym palcu". Podsumowując: jeśli chcesz zaoszczędzić sobie nerwów i żyć we względnym spokoju stanowczo odradzam.

@Na szczęście BYŁA

Mnie ta rotacja zainteresowała. To jaką umowę dają pracownikom? Jest tam okres wypowiedzenia jakiś? Pytam o to w kontekście rotacji. Umowy pozwalają szybko stąd odchodzić?

@Na szczęście BYŁA

W punkt napisane. Nie liczy się wiedza tylko donosy.

@Na szczęście BYŁA

Zaskakujące jest że prezesostwo zna inną prawdę o produkcji. Jednym słowem delikatnie mówiąc nie wiedzą co się dzieje.

A jaka potrzebna jest wiedza na stanowisku pakowacza? Trzeba stać i pakować

Na szczęście BYŁA
@:)

@:) produkcja to nie tylko pakowanie towaru... I tu nie chodzi o to co się dzieje na procesach produkcyjnych tylko o to jak są traktowani ludzie.

Beata

Cześć, znowu szukają na produkcję, z tego co widzę. Już myślałam, że nic nie będzie, bo tutaj tylko stara oferta sprzed lat. Wiadomo, ile jest zmian i jaki system?

@Beata

Jedna zmiana od 7:00 do 15:00 od pon do pt.

Natalia

Jakieś nadgodziny czasem wchodzą w grę czy to rzadkość u was? Jak są w ogóle rozliczane, jest kasa czy wolne do odbioru?

Non
@Beata

Praca pon-pt. 7-15. Co chwilę szukają a na produkcję jakoś nikt nowy nie trafia.

Były
@Beata

Rekrutacja jest nadal. Spora rotacja pracowników. Można negocjować wynagrodzenie jeżeli ma się coś do zaoferowania, wiedzę, doświadczenie, umiejętności, chęć do pracy ale na serio, nie na próbę.

@Były

Rotacja, to słowo się tutaj przewija. Ale jeśli faktycznie ktoś odchodzi z pracy, to firma jakoś stara się zatrzymać takiego pracownika, szczególnie właśnie jeśli ma wiedzę lub doświadczenie? Firma próbuje negocjować i rozwiązać powód odejścia?? Jak to wygląda?

@Były

I jeszcze co do rekrutacji, tu była mowa, że szukają nowych na produkcję. A czy też jest rotacja i rekrutacja trwa do posad biurowych, administracyjnych? Jak to wygląda właśnie w biurach?

Alan

Widziałem na FB że poszukują ludzi na produkcję, do magazynu i do kontroli jakości. Ktoś się wypowie jak jest na produkcji lub magazynie? Fajnie, że praca od 7-15 i na jedną zmianę ale czy bez doświadczenia na podobnym stanowisku mam szansę się dostać?

Maja
@Alan

Ja też s obie cenię pracę w takich godzinach. Planujesz ogólnie wysyłac w najbliższych dniach cv? Jeśli tak, to dasz znać jak wyglądała rozmowa jeśli Cię zaproszą?

Zoe
@Maja

Jak wyglądają rozmowy masz opisane przeciez na forum, i to nie jedną.

Alan
@Maja

Wysłałem CV i byłem w piątek na rozmowie. Rozmawiałem z kierownikiem od działu produkcji. Wytłumaczył na czym praca polega, że mogą przyuczyć każdego nawet kogoś kto nie ma doświadczenia. Pytał ogólnie o moje doświadczenie zawodowe, czym się wcześniej zamowałem co umiem, jaką szkołę skonczyłem. Tak ogólnie rozmawialiśmy. Z tego co powiedział to może być fajna praca bo mysle że to jest coś innego niż innego rodzaju produkcje. Tu sie robi suplementy diety (jakies tabletki, kapsułki, jakies psikacze do gardła). Powiedział że jak jest czas pracy to sie pracuje i tego wymagają. Pytałem tez o pracę na magazynie ale na magazyn się nie nadaję bo wogóle o tym nie mam pojęcia a oni szukają ludzi z uprawnieniami na wózek widłowy. Dostane ta pracę tylko muszę złożyc wypowiedzenie w swojej obecnej pracy i uzgodnić od kiedy mogę zacząc. nie wiem czy w mojej pracy dostanę krótsze wypowiedzenie. chcialbym zaczac od stycznia w mako. no i to prawda że praca od 7 do 15 bez sobót.

Hanna
@Alan

No to fajnie, że praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne. A nadgodziny w tym czasie można robić? Bo wiadomo, że może wtedy trochę więcej wpaść.

***
@Hanna

Nadgodziny są wtedy kiedy kiedy jest to potrzebne. Bardzo rzadko. Pytają kto chce. Nie jest to obowiązkowe.

Bożena
@***

A to dobrze że to mówisz, bo czasami krzywo patrzą jak nie bierzesz nadgodzin. A czy są jakieś premie wypłacane u was? bo w sumie jak nie ma nadgodzin to dobrze byłoby jakby coś jeszcze wypłacali oprócz pensji.

@Bożena

Premie są co miesiąc jeśli się osiągnie założony cel i nie chodzi non stop na zwolnienia

A czy osiąga się założony cel?

Iwona

A w jakich kwotach te premie? Piszesz, że są jak się osiągnie cel, idzie realnie wypracować założenia firmy co do planu?

@Iwona

Cel się osiąga. Premie są zazwyczaj w wysokości 10% podstawy co miesiąc.

Byłam tam

Mialam rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Specjalisty ds Zapewnienia Jakości. Osoba, która przeprowadzała rekrutacje, na samym wejściu pozostawiła nieprzyjemne wrażenie. Od razu było czuć wyniosłość, przedmiotowe traktowanie i brak empatii. Pani przyszła na rozmowę kompletnie nieprzygotowana, i zaczęła marnować czas - poprosiła mnie wyrecytować wszystko co zawarłam w CV - począwszy od kierunku studiów i kończywszy obecną praca. Przy okazji bazgrała po wydruku mojego CV jak po brudnopisie. Pytała mnie o powody odejścia od byłych pracodawców, a gdy zapytałam skąd wynika rotacja w Mako, to odparła, że to nie moja sprawa xD. Poradziła mi równiez "nie wypowiadać się źle o byłych pracodawcach"xD. Serio? Pomijając fakt że byłam pytana o powody zmian pracodawcy, to co złego jest w tym, że w byłych firmach miał miejsce brak rozwoju, kiepska atmosfera albo słabe zarobki? Inaczej bym może nie szukała innej pracy?? Pani rekrutującą sama nie wiedziała czego chciała i przeczyła sama sobie niemal w każdym zdaniu. "No wie pani, dział kontroli i dział zapewnienia jakosci troszkę malo ze sobą są powiązani, a, nie, jednak są w bardzo dużym stopniu" xD i tego typu inne kwiatki. W mojej ocenie rozmowa nieprofesjonalna. Gdybym miała dzisiejsza wiedzę, oszczędziłabym sobie aplikowania.

Betty
@Byłam tam

To się nie popisałaś! Nagadywać na obecnego pracodawcę do przyszłego pracodawcy to trzeba nie myśleć wcale. Nic dziwnego, że nie chcieli z tobą gadać.

Nemo
@Betty

Kobieto, czy ty uważnie przeczytałaś, co poprzedniczka napisała? Rekruterka ją PYTAŁA O POWÓD ODEJŚCIA. Co niby dziewczyna miała odpowiedzieć? Że fajnie, kolorowo, dlatego szuka zatrudnienia w Mako Pharma? Podobno mówienie prawdy się opłaca, więc dostali co chcieli.

Ona
@Betty

Dobrze, że Ty się tutaj popisałaś i potrafisz myśleć (taki typ myślącej inaczej), szkoda tylko, ze twoje zdanie jest sprzeczne z logiką i jest zwyczajnie nie na temat. Udzielenie odpowiedzi na pytanie :"Dlaczego chce/chcial Pan/Pani zmienić pracę?" nie równa się obgadywaniu obecnego pracodawcy. Wnioskując z ww tekstu, kandydatką udzielila stosowne odpowiedzi. Trudno, żeby pracownik firmy, która zapewnia godne zarobki, podnoszenie kwalifikacji i dobra atmosferę w pracy, szukał sobie innej.

Mu
@Byłam tam

Krystyna, widzisz teraz sama co to zbyt wysokie ego przełożonych robi?

@Byłam tam

Również miałam nieszczęście uczestniczyc w rozmowie z tą kierowniczką:) na rozmowie padło pytanie czy urodziłam się w Polsce xD jakie to niby ma znaczenie na stanowisku specialisty? Może tam jeszcze po województwach zatrudniają, jak urodziłeś się w mazowieckim to biorą a jak w małopolskim to nie. Szczyt chamstwa i głupoty.

Julia
@Karolina

Nietypowe pytanie na rekrutacji, to fakt. Mówiła czemu zadaje takie pytania w ogóle? No i co dalej, wiesz może czy rekrutacja jest jednoetapowa czy potem się przechodzi na kolejne etapy?

@Julia

Tak, odpowiedź była taka, że mają w firmie duży problem z Ukraincami i stąd te pytania xD No i ze za często im ludzie rotują na tym stanowisku, a ona bidna ma dość uczenia każdego od nowa. Żenada była po całości, z grzeczności jedynie musiałam wysłuchiwać jej bolączki.

@Karolina

duży problem z Ukraińcami? zabrzmiało to dwuznacznie... Czyli na pewno o rotację tylko chodziło czy coś jeszcze? Zresztą zdziwiona jestem, serio Polaka podczas rozmowy tak trudno rozróżnić?

@Beata

Nie wiem, o co tam chodziło, nie wnikałam, nie mój problem. No widać że taka inteligentna inaczej rekrutowala, co Polaka od Ukrainca odróżnić nie potrafiła.

@Karolina

tzn to by chyba z cv wynikało przecież, raczej wystarczy przeczytać, chyba, że tylko je przejrzeli Fajnie jakby ktoś kto zna temat się do tego odniósł i wyjaśnił .

Mi się tam super pracowało. Ale poszlam na macierzyński. Jeśli ktoś, mysli ze na produkcji można siedziec i pic kawe to sie myli. Trzeba pracować. Ale dostaje się dobra wypłatę. I dobre słowo jesli ktoś jest zaangazowany. A to też ważne.

Beata

Jakby czytać to głębiej nie napisała wprost, że na produkcji robiła. ;p A ogólnie ktokolwiek poszedł?

@Beata

Beata, ależ Ty jesteś szybką. Codziennie przychodząc do firmy Mako, zasiadasz do biurka odpalasz kompa i w trybie natychmiastowym odpowiadasz na opinie

Jestem tu
@Marek

No, to dobre Na produkcji juz pojawiły się spekulacje i domysły, że tak może być. I wstyd bo przecież czytają to starzy pracownicy jak i nowi.

@Jestem tu

Ale co, to źle że ktoś z firmy tu pisze? To forum o miejscu pracy więc co z tym dziwnego? jakieś nieprawdziwe informacje ktoś pisze czy o co chodzi?

Mar

a za badania każą płacić z własnej kieszeni takie cuda odstraszają potencjalnych pracowników

@Mar

No ale chyba nie wszystkich? Przecież nie o badania tylko w tej pracy chodzi, co nie?

@Beata

Beata, długo tam pracujesz?

@6

Jako były pracownik czemu o to pytasz tak właściwie? To coś zmienia?

@Beata

Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie. Długo tam pracujesz?

@Beata

Bo jako były pracownik za badania nie płaciłaś. Teraz by Cię to zadowoliło gdybys musiała za nie zapłacić?

Marina
@6

Słuchajcie Zgodnie z przepisami KP za wszystkie badania lekarskie pracowników koszty ponosi pracodawca. Nie ma znaczenia, czy są to badania wstępne, kontrolne czy okresowe. Więc Nie dajcie się naciągnąć

Joanna
@Mar

nie zwracają później pieniędzy? bo często tak jest, że każą zapłacić wziąć fakturę i potem zwracają pieniądze.

@Joanna

Oczywiście, że zwracają.

Miknik
@Joanna

Ja tak zrobiłam... Pieniędzy nie zobaczyłam do tej pory. Prawie rok po badaniach.

Jaga
@Miknik

To nie możesz się upomnieć?

@Jaga

Poważnie sądzisz, że tego jeszcze nie zrobiła? Kto normalny by tyle bezczynnie czekał?

Miknik
@Jaga

Już tam nie pracuje i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. A nie chce znowu szargać nerwów za 150zl.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Mako Pharma Sp. z o.o.?

Beata

Aż tak imprezowy nastrój na nich jest?xd Opowiesz coś więcej? ;p

@Beata

Jako były pracownik powinnaś wiedzieć. Nie organizują

Beata

Pewnie masz rację, ale problem w tym, że nie jestem, stąd pytania. :( A brak organizacji z czego wynika? Przyzwyczajenie jakieś po covidzie jeszcze?

Maniek
@Beata

Przed covidem tez nie było żadnych spotkań ani tym bardziej imprez integracyjnych

@Maniek

:( A w sumie to czemu? Ludzie tak za sobą nie przepadają tutaj?

Maniek

Tutaj?

@Maniek

No ogólnie, że w firmie

O pracę w mieście Dziekanów Polski k/ Łomianek nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Mako Pharma Sp. z o.o.?

Petelka

Witam. Niby mówią że jest rynek pracownika.... Mąż szuka pracy w okolicy od dłuższego czasu. Zadzwonił bezpośrednio, poprosili o przysłanie CV. Później czekał na odpowiedzi zero odzewu. Aż sam zadzwonił, to później łaskawie odpisali że kierownikowi nie pasuje kandydatura☹️To potrzebują ludzi czy nie? To pytanie...po co wtedy pisać podwójnie na bramie że potrzebują do pracy????

@Petelka

Mądrzejszych od siebie nie potrzebują

@Petelka

A powiedzieli Pani mężowi chociaż jakieś szczegóły odnośnie pensji i obowiązków czy w ogóle nic podczas tych telefonów?

@6

Dokładnie. ;p Może się bali, że przejmie firmę? A tak serio to ciekawa jestem jakie kwalifikacje ten Pan przedstawił na swoim CV, bo może jednak nie były dopasowane do profilu firmy?

@Beata

To nie widzę sensu zapraszania na rozmowę

@6

Może bada "potencjalną konkurencje na rynku", albo poluje na ten idealny, wymarzony przez siebie charakter u innego człowieka, który będzie mógł wykorzystać w biznesie? Powodów może być wiele, no ale niestety pozostaje nam tylko chyba spekulować. ;p

mnk_f

Na rozmowie rekrutacyjnej pani kierownik nie wzbudzała zaufania, przyszła spóźniona, wkurzona i niezadowolona, że musi poświęcić czas na kandydata. Jak się później okazało, pani również nie przygotowała się na rozmowę i wskutek czego pomyliła mnie z innym kandydatem. Po wyjaśnieniu miałem klasyczne pytania związane z wykonywanymi obowiazkami, dostępnością i warunkami finansowymi. W międzyczasie pani się wyżaliła iż mają dość ciągłej rotacji w firmie, i czy ja na pewno nie mam zamiaru uciec im po roku. Już miałem ochotę być chamski i odpowiedzieć że z dobrych firm ludzie nie odchodzą. Na szczęście, wystarczył mój zażenowany tym wszystkim wyraz twarzy - pani zamilkła i zmieniła temat. Finalnie jak zadzwonili z propozycją współpracy to stwierdzili, że dadzą mi mniej kasy niż wynegocjowaliśmy na rozmowie (co i tak było poniżej oczekiwań). Dzięki temu jak to wszystko wyglądalo, uchroniłem się od zatrudnienia w tej firmie, odmawiając na telefoniczną propozycję zatrudnienia. Patrząc po opiniach widzę, że była to dobra decyzja.

Kontrola Jakości

Tak od wielu już lat zaglądam na tę stronę i czytam... Dlaczego mnie ta firma interesuje i intryguje - co 3 do 6 mcy pojawia się ogłoszenie, które kiedyś mnie interesowało. Czy oni tak ludzi za próg wywalają czy sami odchodzą?

X
@Kontrola Jakości

Pewnie potrzebują nowych osób bo się rozwijają i jest więcej pracy. Proste.

Ona
@Kontrola Jakości

Sami uciekają

MZ

Oj, źle się dzieje... nie ma obsady. Teraz dopiero zaczęły się debaty czemu tak się dzieje.

Wojciech
@MZ

Masz na myśli, że brakuje pracowników? Napiszesz czym to jest spowodowane?

Mu
@Wojciech

Zbyt wysokim ego przełożonych

Krystyna
@Mu

Jakiś ogólnikowy ten argument. Co te ego robi? Krzyczy na Was, przechwala się i zadziera nosa, premii nie daje, czy coś jeszcze innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Mako Pharma Sp. z o.o. - Kiełpin

• Jak się pracuje w Mako Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mako Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mako Pharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mako Pharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mako Pharma Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mako Pharma Sp. z o.o.