EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Opinie o EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Cześć wszystkim Takie komentarze na start nie wróżą nic dobrego jednak zapytam ; ) Jak wygląda forma zatrudnienia w firmie , atmosfera , przełożeni , widełki podstawy, flota , ilosc wizyt , realność planów, premii . Dzięki za wiarygodne info

Do zainteresowany

Podbijam pytanie

Do zorient
@Zainteresowany

Flota? Hehehe autka najniższej klasy jak w spożywce i cała reszta

Piesek
@Zainteresowany

Dostajesz umowę o prace i umowę lojalnościowa, która obejmuje cię nawet po ustaniu stosunku pracy Atmosfera pomiędzy pracownikami ok, cała reszta to zakłamane towarzystwo czytaj szef i wszyscy którzy pracują w biurze Kasę dostaniesz taka jaka wynegocjujesz, plany premiowe układane są w ten sposób zeby ich nie zrealizować. Ilość wizyt, zapieprzasz z jęzorem na wierzchu tutaj liczy się ilosc a nie jakość. Pranie głowy handlowcom to chleb powszedni, musisz to samo robić swoim klientom. Samochody nie są najgorsze, zależy na jaki trafisz.

użytkownik
@Piesek

Nie wiem skąd takie informacje, ale są one błędne.

do piesek
@Piesek

Lojalka ? hahaha , lojalke to ja moge podpisac przy 20 tys podstawy a nie przy 3 tys Z takimi oczekiwaniami życzę powodzenia w poszukiwaniu oddanych ludzi

Lilly
@do piesek

Do @Piesek Żeby zarabiać 20 tys trzeba mieć wykształcenie uzyskane na renomowanych uczelniach, bogate doświadczenie zawodowe oraz ponadprzeciętne kompetencje!!! Po charakterze wypowiedzi wnioskuję, że brakuje każdego elementu. Ale zawsze warto marzyć!

Roman
@Lilly

Czy mogłabyś wypowiedzieć się o realnych warunkach zatrudnienia w EMPIRE Pharma? Obecnie jest zapotrzebowanie na stanowisko przedstawiciel/handlowiec. Co mogłabyś powiedzieć o tej rekrutacji? Każda opinia zostawiona przez Was jest mile widziana i ważna, i nie ma znaczenia czy jest pozytywna, czy negatywna. Najważniejsze jest, by wnosiła coś do wątku i pozwalała innym osobom poszukującym pracy wyrobić sobie opinię o pracodawcy.

Robert
@Roman

Dostajesz w miarę dobry samochód, telefon laptop, kasa nie jest zła do tego baza klientów i jesli znajdziesz nowych to na plus, target do zrobienia jesli się postarasz.

Norbert
@Roman

Z tego co słyszałem to atmosfera nie za dobra, PH normy wyśrubowane, nie do zrobienia. Piszcie czy tak jest?

Roman
@Robert

Znasz dobrze warunki zatrudnienia, więc wnioskuję, że też pracujesz na stanowisku przedstawiciela handlowego. Dodaj więcej informacji o wynikach, które wpływają na premię. Można ją uzyskać co miesiąc, a baza klientów jest ustalona wcześniej, czy musisz sam zdobywać nowych? Czekam na Twoją wypowiedź.

OLA
@Norbert

Źle słyszałeś. Atmosfera jest bardzo dobra. Jeżeli pracuje się uczciwie 8 godzin dziennie to ma się zrealizowany target w każdym miesiącu. A rekrutacje, które pojawiają się na PH najczęściej związane są z powstawaniem nowych wakatów.

OLA
@Roman

Jeżeli chodzi o bazę to zależy do którego działu się trafi. Gotowa baza klientów jest w zespole, w którym nie ma żadnych rotacji i są nikłe szanse na dostanie się do niego.

Oficjalny komunikat

Dla wszystkich zainteresowanych: Radzymin al. Jana Pawła II 59. Tam znajduje się zakład produkcyjny. Przy al. Jana Pawła II 54C znajduje się siedziba firmy. Każdy kosmetyk jest przebadany w zewnętrznym laboratorium, zarejestrowany i dopuszczony do obrotu. Kosmetyki, których wytwórcą jest EMPIRE Pharma stosowane są w ponad 4000 salonów kosmetycznych w Polsce. Jesteśmy Producentem wpisanym na listę producentów kosmetycznych Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Wołominie, posiadamy ISO 22716 dla producentów kosmetycznych, przechodzimy regularne audyty. Firma działa transparentnie i zgodnie z prawem, płaci podatki w POLSCE i tworzy miejsca pracy w POLSCE. EMPIRE Pharma jest producentem POLSKICH kosmetyków z czego jesteśmy dumni !!! W tej chwili stworzyliśmy 45 nowych miejsc pracy i wszystkich uczciwych pracowników, których cechuje zaanagażowanie zapraszamy do kontaktu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania niejasności lepiej przyjść na rozmowę rekrutacyjną i zapytać bezpośrednio właściciela firmy lub Managerów Zarządzających poszczególnymi jednostkami. Wszystkim HEJTEROM dziękujemy za zainteresowanie...

PRAWDA

Na podstawie przepisów Kodeksu karnego (art. 212) dowiadujemy się, że sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem środków masowego komunikowania się, do których należy między innymi Internet. Dlatego właśnie, wbrew temu, co czasem nam się wydaje, w Internecie nie jesteśmy zupełnie bezkarni. Za to, co wypisujemy na forach lub portalach społecznościowych możemy zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Dlatego proponuje, aby od tej pory każda osoba, ktorej nazwisko pojawia się w tych wpisach, zgłaszała to na policję. Wytaczamy działa przeciwko hejterom!!!!

PRAWDA

Do OLGA A może podpisz się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem??? Jak jesteś taka sprytna i rezolutna to zrób sobie autoreklamę!!! Na pewno każdy pracodawca chciałby mieć tak błyskotliwego pracownika!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EMPIRE Pharma Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Djp

To chyba zly krs kobieto przeczytalas bo w krs wyraznie pisze przedmiot dzialalnosci 20.42.Z produkcja wyrobow kosmetycznych i toaletowych. Zanim kobieto zaczniesz siać hejt wszechobecny i pisac klamstwa to sprawdz ... FAKTY Produkcja kosmetykow znajduje sie w Radzyminie zapytaj sanepidzie. Zaczyam powoli tracic cierpliwosc do Pani jesli nie przestanie pani klamac na publicznym portalu.

Zadowolona

Do Gwóźdź Ja jakos pracuje juz kilkanascie miesiecy i nikt zadnych warunkow mi nie zmienil ??? Normalna firma, uczciwe przejzyste warunki. Mam wrazenie jak juz ktos pisal na tym portalu jacys desperaci wypisuja bzdury zeby zniechecic ludzi ... absurd i same bzdury i oszczerstwa.

Zuza
@Zadowolona

Dzień dobry Mogę prosić o odpowiedź na kilka pytań? 1.Czy Marka jest rozpoznawalna na rynku kosmetycznym? 2. Czy ph rozpoczynający pracę dostają bazę klientów czy rozpoczynają od zera? 3. Jaki samochód służbowy? 4. Czy egzamin po miesiącu próbnym bardzo trudny? Z góry dziękuję za odpowiedź

Pytam

Jakie wrażenia po rekrutacji/pracy na call center?

Inka

Szukają księgowych i marketingowa. Jaka jest atmosfera w biurze i czy ludzie się raczej lubią życia kopia pod sobą dołki? Nie pytam o przedstawicieli handlowych.czy duży stres w biurze i mega wysokie oczekiwania? Duża rotacja?

Dont worry
@Inka

Rotacja jak w młynku do kawy:)

Bibi
@Inka

W biurze nie ma wogole rotacji pracownikow !!!! W terenie rotacja prawie tez nie ma chyba ze ktos nie pracuje albo olewa prace. Same bzdury pisza na tym portalu dla zdesperowanych. Jak ktos soe chce dowiedziec prawdy niech przyjdzie na rozmowe kwalifikacyjna bo tu na pewno nikt nie znajdzie wiarygodnych informacji.

Gwóźdź
@Bibi

Na rozmowie nawijają ludziom makaron na uszy. Obiecują gruszki na wierzbie. Pracowałam kilka miesięcy i sama odeszłam. Warunki zmieniają się z miesiąca na miesiąc.

Play

Na goworku wylewaja zale tylko zwolnieni albo zdesperowani. Portal powinen sie nazywac godesperacja !ktos kto szuka pracy nie szuka na goworku bo nie znajdzi tu zadnych wiarygodnych informacji.

Gwóźdź

Są firmy które maja także pozytywne opinie:) a na goworku nie szuka się pracy.

Cykada

W tej firmie nie szanuje się ludzi. Szef stwarza wrazenie miłego gościa, a jest zupełnie odwrotnie. Wyzysk. Menadżer to jakas porażka. Wszystko podszyte kłamstwem. Tgt rosną z miesiąca na miesiąc, są niewykonalne chyba że pracujesz po 12 godzin, ustawiane celowo zeby nie wypłacać premii. Atmosfera w firmie fatalna, omijać szerokim łukiem.

AK
@Cykada

Cykada jak sie nie lubi swojej pracy to się z niej odchodzi. Czasami warto zachować się honorowo, a nie robić ładną minę do złej gry. W dzisiejszych czasach firmy nie działają na zasadzie obozów koncentracyjnych. Umowy o pracę podpisuje się DOBROWOLNIE!!!!

Cykada
@AK

Wbrew pozorom, nie odeszlam. Mam umowę lojalnościową, która jest gorsza od obozów koncentracyjnych:) Agnieszko nie stać mnie na to aby odejść z firmy.

Bibi
@Cykada

Wspolczuje pracodawcy miec takiego pracownika

Lubię atmosferę w EMPIRE Pharma Sp. z o.o. za: Jasne zasady pracy, konkretne cele, pracodawca wywiazuje sie ze swoich zobowiazan

Gigi

Do CYKADA, nie stac mnie na to aby odejsc z firmy ???? Ciekawe to znaczy ze dobrze zarabisz !!!! No coz chcac zarabiac trzeba pracowac ... a moze podejdz do szefa i pogadaj ze chcesz odejsc, przeciez jak nie pojdziesz do bezposredniej konkurencji to dlaczego ma ci szef utrzymac lojalke. Moze taka rozmowa jest lepsza i wazniejsza niz wylewanie żalów na portalu dla frustratow !!!

Kika

Ja tez pracowalam prawie 2 lata w Empire Pharma jako handlowiec duzo sie nauczylam, zdobylam doswiadczenie, fajne pieniadze, ciezko znalezc takie wynagrodzenia w branzy kosmetycznej poprostu nie ma takich... polecam, ja jeszcze raz z checia wrocilabym do tej firmy.

Zaskoczony

Prawie same negatywne opinie, ktoś może napisać jak aktualnie wygląda praca w tej firmie? Może są osoby zadowolone?

@Zaskoczony

Uciekać jak najdalej! Dziś po 12 dniach zwolnili moją koleżankę, bo niby egzaminu nie zdała. A laska po latach pracy w korpo. I niby nie zdała. Porażka firmy to pani szkoleniowiec niemająca pojęcia o szkoleniach pracowników.

@Ewa

Szkolenia są na wszystkie stanowiska? Rozumiem, że to był okres próbny na zlecenie skoro koleżanka pracowała 12 dni?

Inteligentna
@Ewa

Moze po prostu była mało inteligentna skoro nie zdołała w ciągu 12 dni nauczyć się??? Innym osobom najwyraźniej się udaje zdać egzamin i maja duzo dłuższe okresy zatrudnienia niż 12 dni :) hejt w dzisiejszych czasach jest wszędzie, ale za nim najczęściej stoją osoby słabe i sfrustrowane.

Ann
@Zaskoczony

Ja jestem bardzo zadowolona. Pracuję już 1,5 roku i nie wyobrażam sobie innego miejsca do pracy. Mam wrażenie, że te negatywy umieszczają osoby, które np. Nie nadają sie kompletnie do pracy na stanowiskach przedstawicielskich i nieudolnie próbują przerzucić odpowiedzialność za swoje niekompetencje na pracodawcę.

Paeudo

Ja jestem zadowolona, trzeba oczywiscie pracowac ale dla mnie to normalka, zasady sa jasne i klarowne, pensja wplywa co miesiac, premie mam co miesiac nie ma co narzekac... polecam

Zaskoczony

W takim razie to (usunięte przez administratora) czy szanująca się, prężnie rozwijającą się firma... Dziwna polityka firmy...

Pink

CYKADA skoro ci tak źle to czemu nie zrezygnujesz z tej pracy??? Jak mi gdzies jest zle to ide gdzie indziej ...

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIRE Pharma Sp. z o.o. - Radzymin

• Jak się pracuje w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EMPIRE Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.?

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.