counter
3 47 138 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czym EMPIRE Pharma Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

EMPIRE Pharma

W odpowiedzi na Pani wpis informujemy, że Spółka EMPIRE Pharma jest wytwórcą wszystkich produktów, wszystkich marek należących do spółki. Jesteśmy autorem wszystkich receptur i procedur technologicznych. Posiadamy Zakład Produkcji i własne Magazyny oraz wdrożony system ISO 22716. Jesteśmy zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem wpisani na listę producentów kosmetycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, i jesteśmy pod stałym profesjonalnym nadzorem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej. Jeśli ma Pani jakieś wątpliwości głównym adresatem jest GIS, zapraszamy do kontaktu z tą instytucją. Drodzy Państwo w obliczu mocnego hejtu jaki się odbywa na portalu GOWORK w stosunku do spółki EMPIRE Pharma informujemy, że jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, zapytania zawsze może skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta gdzie uzyska szczegółowe, rzetelne i prawdziwe informacje zarówno o firmie jak i o produktach firmy. ZARZĄD SPÓŁKI Daniel Jan Palonek

Tak13Nie3
EMPIRE Pharma

Drodzy Państwo Ja nazywam się Daniel Jan Palonek, mój nr tel i adres mailowy podany jest na stronach Empire Pharma. Nigdy nikogo nie hejtowałem dlatego nie boję się podpisać pod swoją wypowiedzią. Jestem MEGA przeciwnikiem hejtu. Jestem zażenowany postawą ludzi, którzy wypisują na GOWORKu te informacje. Jest mi po prostu WSTYD. Drodzy HEJTERZY jak rzeczywiście byliście tacy wspaniali, mocni i rewelacyjni jak można wywnioskować z waszych wypowiedzi PODPISZCIE SIĘ pod postami, UJAWNIJCIE SIĘ !!! Jeśli kogoś obrażacie to się PODPISZCIE IMIENIEM I NAZWISKIEM. Bo łatwo takie rzeczy wypisywać i ukrywać się !!! W historii Polski mamy dużo przypadków takich postaw !!! Jeśli nie macie odwagi, przestańcie !!! bo ja zrobię WSZYSTKO by chronić dobre imię WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW EMPIRE PHARMA. Poruszę NIEBO I ZIEMIĘ ... Ja się podpiszę DANIEL JAN PALONEK WŁAŚCICIEL EMPIRE PHARMA

Tak14Nie5
Zaciekawiona
@EMPIRE Pharma

I znowu właściciel szczyci się biurem obsługi klienta ???? Co tam za genialni ankieterzy pracują, naganiacze klienta typu kup trzy koce, to pierzynę dostaniesz gratis ???? Tylko dziwne, że nie idzie tam się dodzwonić!

Tak13Nie
Dana Nowy wpis
@Zaciekawiona

Ale co Ty piszesz??? Ja z Empire Pharma współpracuje juz jakiś czas i nigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem sie. Pomagają jak mogą, w razie "W" wrzucają 7 bieg, Czasami na początku mowia, ze sie nie da, a za chwile jest ok. Ja jestem bardzo zadowolona z jakości produktów , bo to jest dla mnie ważne. Klientki sa bardzo zadowolone, pomimo dosc wysokich cen, wiec jest dobrze. W końcu zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. I dodam, ze wole pracować i promować polskie produkty, niż korzystać z innych. Czasami w PL mamy naprawdę dobre firmy ( mowie tu o jakości produktów ), które warto promować poza Polska. A praca? Nie wiem, nie chce oceniać i krytykować . Wiem tylko, na podstawie własnych doświadczeń, ze te osoby z którymi miałam kontakt, bardzo nie staraja. I nigdy nie spotkałam nie z niemiłym zachowaniem, z lekceważeniem , tak wiec motywacja musi tam byc dosc mocna. No, ale tak to juz jest w prywatnych firmach

TakNie4
Beata S Nowy wpis
@EMPIRE Pharma

Bardzo chętnie wstąpię w szeregi Państwa firmy. Właśnie wysłałam swoje CV. Uprzejmie proszę o weryfikacje oraz kontakt. Z poważaniem Beata M Schneider

Joanna
Nazwa działu: Handlowy

Witam serdecznie. Dla wszystkich osób poszukujących opinii na temat firmy Empire Pharma Sp. z o.o., moje wnioski poniżej. Zachęcam do zapoznania się. Po pierwsze życie zawodowe nauczyło mnie tego, że pierwsi do wystawiania opinii są pracownicy niezadowoleni z pracy. Bardzo rzadko pracownicy zadowoleni pamiętają o tym, a szkoda…… Kieruję się zasadą, że u każdego pracodawcy u którego pracuję wystawiam zawsze 2 opinie ( pierwszą po kilku miesiącach, oraz drugą po ustaniu stosunku pracy). W nawiązaniu do mojej opinii z lipca 2019, podtrzymuje swoje zdanie i zachęcam do podejmowania zatrudnienia w tej firmie. Jak w każdej pracy, są obszary do rozwoju i tu zapewne też takie się znajdą. Natomiast w mojej opinii nie wpływały one na moje nastawienie do pracy. Widzę natomiast wiele obszarów bardzo dobrze działających i podzielę się z Wami moimi wnioskami. Przyszli kandydaci polecam Wam sprawdzić na własnej skórze, a nie sugerować opiniami innych. Zasada, którą się kieruje to „oceniaj na podstawie własnych doświadczeń.” Wyprzedając komentarze typu: „ jesteś wynajęta do tego, aby tak pisać, lub, że jestem czyjąś tam żoną..” Informuje, że „NIE!!” nikt nie nakłania mnie to tego wpisu. To moje szczere wyznania na podstawie moich doświadczeń, już po zakończeniu współpracy z firmą. • Wdrożenie do pracy: bardzo wysoki poziom. Wiedza podzielona na etapy, bardzo dobrze zaplanowane. Widać, że struktury są dobrze zarządzane i zorganizowane. Po tych dniach czułam komfort przed rozpoczęciem pracy • Współpraca z przełożonym: jasna i klarowna, w sytuacjach trudnych ZAWSZE mogłam liczyć na wsparcie • Kosmetyki- wysoka jakość produktów ,bardzo doceniana przez klientów. Nawet w przypadku nowej marki. • Pozycja firmy na rynku- zadowolenie klientów • Cele sprzedaży: ambitne. Przy dobrej organizacji pracy do zrealizowania • Rozwój zawodowy : jasno określona ścieżka rozwoju, przyjazne warunki do zdobywania nowych doświadczeń, • Otwartość przełożonego na proponowane zmiany i realny wpływ na biznes firmy- za co daje duży + • Samodzielność w działaniu/ zaufanie • Motywacja do pracy • Narzędzia do pracy w tym samochód, który można również wykorzystać prywatnie ( opcja płatna dodatkowo, ale nie są to duże koszty) • Współpraca z innymi działami ( biuro/ HR/ Księgowość / Magazyn)- bardzo dobra komunikacja, ułatwiająca codzienną pracę. • Stali pracownicy, oczywiście nie wszyscy, ale duża grupa osób pracuje tu od lat. • Rozwiązanie umowy/ zdanie narzędzi. Nie są to łatwe chwilę….Natomiast cała procedura, począwszy od poinformowania, do zadania narzędzi, na wysokim poziomie i ludzkim podejściu. Jeśli jesteś ambitny, masz chęci do pracy, angażujesz się w nią, chcesz, aby Twoje doświadczenie i pomysły były brane pod uwagę w rozwoju firmy, to polecam to miejsce. Bo tu rozwiniesz skrzydła!!! Jeśli natomiast szukasz pracy,w której nie chcesz się narobić, ale zarobić, to nie jest to miejsce dla Ciebie.

Tak10Nie17
Unikać
@Joanna

Ciesz się, że Ciebie nie policzyli za każdą rysę na samochodzie lub też nie wmawiali, że paliłaś w samochodzie. Wymieniają pracowników jak rękawiczki a na koniec obciążają zestresowanych sytuacją potężnymi kwotami za szkody EKSPOATACYJNE!!

Tak15Nie1
Rena Nowy wpis
@Joanna

Proszę, bardzo, jaki wpis... super, że Asentra działa -:)))))

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Jak firma funkcjonuje w czasie epidemii? Praca zdalna, postojowe, ograniczenie wynagrodzenia? Jakie wytyczne dla przedstawicieli? Jaka forma rekrutacji, bo nowe ogłoszenie widzę.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jakie narzędzia pracy zapewnia EMPIRE Pharma Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

lexus
@Pytanie

owszem, można korzystać, ala po 20ej i w weekendy tankujesz za swoje i pobierają opłaty za użytkowanie (GPS prawdę ci powie)- zatem ni jak się nie opłaca...

Tak8Nie
XXX
Nazwa działu: Handlowy

Witam widzę że dużo negatywnych jest wpisów a zarazem nadal brak konkretnych informacji otrzymałam zapraszenie na rozmowę ale nie ukrywam że daleko trzeba na nią jechać nie ukrywam że pracowałam w dobrych firmach i zastanawiam się czy w ogóle warto tam iść na tą rozmowę ktoś pisze o flocie słabe auto inni że zależy jak trafisz a jeszcze inni że fajne jakie to są te auta? i jak jest z premia od czego zależy od obrotu od dobrej gesti Kierownika czy od marży za każdą odpowiedź będę wdzięczna

Job
@XXX

Warto sprawdzić myślę że się Pani nie zawiedzie.

Tak1Nie13
Dzikidzik
@XXX

Nie jedź, szkoda czasu i energii. Ten pracodawca dawno przekroczył reguły gry fair play. Oszukiwanie kontrahentów (z czego jako przedstawiciel będziesz musiała tlumaczyć), zwalnianie całych ekip, słaba flota, nadgodziny to drugie imię tej potęgi. Oczywiscie marketing na poziomie zero. System premiowy móglby nie istniec bo i tak nie wyrobisz premii. Nie polecam :)

Tak20Nie3
Miki
@Job

Od aneksu co dwa miesiące innego . Nie masz pracy to startuj. Masz i chcesz z niej zrezygnować to skacz tu na główkę, Twój wybór... Pytanie czy trafisz do pięknej rzeki czy studni metrowej, hłe hłe, hłe. Każdy decyduje po swojemu. Weź ze sobą kask.

Tak13Nie
Zawiedziony
Nazwa działu: Marketing
@Job

Co sprawdzić? Tą smutną rozmowę kwalifikacyjną na zasadzie testu percepcji "słońce świeci, to gdzie jutro będzie tęcza"? No ludzie Steve Jobs, to nie na takie 'salony'. To nie ta klasa. I jeszcze zapraszają Cię na pierwsze piętro, gdzie wali jakimś spleśniałym mchem. To trzeba mieć pomyślunek żeby takie coś "zamontować" do pseudo biura. A potem lataj człowieku po kolejnych piętrach...

Tak10Nie1
Szukam pracy w Radzyminie
Nazwa działu: Produkcja

Słuchajcie, prezes rekrutuje na dyrektora sprzedaży (saleas managere), ale ja nie wiem, czy to tak można, czy to jest zgodne z prawem, że jak ktoś jeszcze pracuje, to się za niego już rekrutuje?? To jest małe miasteczko i ludzie wszystko wiedzą :( Pracowałam w Wołominie i kierowniczka została zwolniona, bo miałyśmy dziewczynę niepełnosprawną , a ona zamienila ja na bratanice. Jezu straszne! Ja nie wiem, ale dla mnie to wzbudziło strach, bo czytam te komentarze, ale i nie tylko tu, tylko na forach i strasznie mnie to wszystko przeraziło. Co myślicie, wypowiedzcie się. Nie mam jak dojerzdzać do Warszawy, dlatego tu szukałam pracy, ale teraz to się boję strasznie iść na rozmowę :( Podpowiecie proszę.

Szukam pracy w Radzyminie
@Szukam pracy w Radzyminie

Muj maż też szuka pracy, budowlanka, tynki, pomoc na wsi. Proszę pomózcie, czy mam tu jakas szanse w firmie empire? Jestem bardzo pracowita. na linii produkcyjnej od 16 lat. Nie kradne, ale tez nie chce zeby ktos o mnie tak pisal jak na tym portalu. Brat mi pokazal i żaluję ze sa takie rzeczy bo czasem lepiej nie wiedziec. Ale jak pisalam potrezbuje z mezem prazy za kazde pieniadze. Prosimy.

klient

Chcę ostrzec wszystkich chcących korzystać z usług tej firmy, szybko darzą do podpisania umowy tak aby kasę sciągnąć z Was a nie z dłużnika.... uciekajcie od nich jak najdalej, nie robią nic, to wielka ściema odczekują czas aby udowodnić że windykacja jest bez skuteczna a potem wystawiają faktury za usługę w moim przypadku to 3650zł koszt windykacji z kwoty dłużnej 11300zł to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie dajcie się naciągnąć......

XXX
Użytkownicy czekają na odpowiedź 149 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Jazdy pisze słaba flota to jaka ona jest? Jakich dokładnie klientów się obsluguje

Xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 150 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Powiedz proszę coś więcej.... Będę naprawdę wdzięczna

Tak1Nie1
Anonim
Nazwa działu: Handlowy

Pracuję w firmie Empire Pharma od jakiegoś czasu i nie mogę potwierdzić opinie. Jestem bardzo zadowolona z obecnej pracy i nie mam zamiarów zmienić:)

Tak18Nie27
zainteresowany
@Anonim

Witaj, jaka podstawa dla przedstawiciela aptecznego? Jaka flota w Empire Pharma (jest możliwość użytkowanie prywatnie?)? Jakie narzędzia pracy daje firma? Targety możliwe do realizacji? Jaka ogólnie atmosfera w firmie i jak postrzegane są produkty?

Ala
Nazwa działu: Marketing
@Anonim

Dzięki za opinię!!!

Tak9Nie1

Ola
Nazwa działu: Handlowy

Skąd nagle tyle trolli hejterskich?? Ja jestem mega zadowolona i nie zamieniłabym tej pracy na inną.

Tak9Nie9
Jaja jak berety

Kolejna manager wyleciała, bo odmówiła pracy po 14h na dobę! Ludzie stłamszeni! No tylko nasłać sanepid, inspekcję pracy, UOKiK i całą resztę. Szok! Hurtownie - partnerzy biznesowi dojone. Dwulicowa firma z dwulicowym zarządzaniem. Ale jak już się sprzedasz, to będziesz brylowała! Jak tania dziw... pod Mariotem. Powodzenia ???? Ekstra firma dla osób bez ambicji.

Tak7Nie6
Magdalena
Nazwa działu: Handlowy

Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie zasługuje na negatywny komentarz, z tego wzgledu, że Panstwo, którzy przeprowadzali rozmowę nie wiedzą co to szacunek dla rozmówcy. Rozglądali się po sali, Pan klikał w telefonie, trochę w tablecie( zauwazylam to samo zachowanie względem dwoch poprzednich kandydatow, dlatego nie odbieram tego personalnie)Pani rysowala domki i drzewka na czyimś CV. Poza tym pytania zupełnie bez sensu. Dla wszystkich najwyraźniej te same. Coś w stylu: pytanie do niewidomego co widzi na obrazku. Nie przygotowani , nie wiedzą z kim rozmawiają. Do tego bardzo prostackie , ponizajace zachowania względem kandydata , ale daruję sobie konkrety. Moim zdaniem , bardzo się obnażyli ze swoich braków w kulturze osobistej i nie tylko. I wyprzedzę komentarze...pracy nie dostałam, ale w połowie trwania spotkania stwierdziłam, że nie chciałabym obracać się wśród takich ludzi. Dlatego nie spodziewałam się innego wyniku rekrutacji.

Tak28Nie2
@Magdalena

Mogłaś oczywiście poczuć się zdegustowana takim zachowaniem osób rekrutujących. Każdy z nas oczekuje na takiej rozmowie pełnego zaangażowania z drugiej strony. Widziałam, iż EMPIRE Pharma w chwili obecnej chce zatrudnić Przedstawiciela Handlowego. Czy właśnie o to stanowisko się ubiegałaś?

Tak3Nie1
emolient
@Magdalena

na jakie stanowisko aplikowałaś? Kto Cie rekrutował?

Joanna

Witam serdecznie. Pracuje w firmie Empire Pharma dopiero kilka miesięcy. Może to nie jest zbyt duże dowiadczenie ale jak czytam te wpisy to poprostu nie wierze! Przykro mi to czytac. W mojej opinii to jest praca w której odnajduje się doskonale. Długi szukałam „ swojego miejsca na ziemi”i w Empire to znalazłam. Jestem tu szczęśliwa. Nie powiem bo rzeczywiście pracy jest dużo, ale jeśli jesteś zaangażowanym i oddanym pracownikiem to czujesz się tutaj doceniany i dowartościowany. Jeśli mogę coś doradzić to : nie sugeruj się opiniami innych ludzi. Sam zadecyduj!!! Sam ocen!!! Ludzie są różni, jedni bardziej zaangażowani, inni mniej.... trzeba samemu wypracować sobie opinie. Dla mnie współpraca z przełożonym jest super, wszystko jest jasno i konkretnie przekazane, nie ma chaosu. Wiele razy otrzymałam bardzo duże wsparcie i pomoc. Czuje się częścią wspaniałego zespołu. Kompetnie nie potrafię zrozumieć tych negatywnych wpisów. Ja w 100% polecam!!!

Tak9Nie30
Mimoza
@Joanna

yyyyyy... Joanno? A konkretnie? Czym zajmujesz się w firmie, że tak Cie urzekła? Jakie zarobki, benefity, flota? Targety jakieś normalne? I jak interpretować "swoje miejsce na ziemi"- znalazłaś tam miłość swego życia czy wymarzoną pracę/ludzi etc?

Tak16Nie1
Tom
@Mimoza

Mimoza tak na poważnie Twoje pytania? O ile pytanie o zarobkach mogę zrozumieć, to o benefity i flotę nie bardzo.... Aplikując takie tematy Cię interesują? O kiedy pracodawca musi zapewniać jakieś dodatkowe benefity czy inne wygody dla pracowników? Pytanie o takie rzeczy przed ew. próbą podjęcia pracy jest śmieszne. To samo tyczy się floty. Rozumiem, że jeśli flota słaba to nie dla Ciebie ta robota??Chcesz pracować, czy mieć samochód dla lansu w weekend na mieście? Jeśli kręcą Cie szybkie fury po proponuje spróbować Swoich sił w tej firmie i zarobić na takie auto:) Kasa jak najbardziej spoko, ale nie za free. Trzeba spiąć poślady i działać! Nic tylko tyle i aż tyle:) Dla Twojej informacji dodam, że nie każde stanowisko ma do zrobienia targety. Są też stanowiska wyżej, ale to chyba nie dla Ciebie

Tak1Nie14
Mimoza
@Tom

myślę , że jak pytałam o benefity (tj. np. szkolenie dodatkowe, kursy lub nawet multisport) to nie powinno to dziwić, tym bardziej jak sądzę sam właściciel albo kierownik mi odpowiada? :) Flota również jest istotna bo mój komfort i bezpieczeństwo pracy to podstawa, w końcu auto to narzędzie pracy... więc albo ktoś udaje że jest najmądrzejszy albo nim jest? A lans służbówką na mieście to co najmniej śmieszne. Szybkie fury mogą kręcić mojego faceta , mnie kręci stabilność finansowa, komfort psychiczny i bezpieczeństwo w pracy (czyt. flota i narzędzia pracy). Stanowiska wyżej- nie dla mnie? Kim jesteś by oceniać wszystkich z góry? Jeśli jakimś managerem bądź szefem owej firmy to już nie mam pytań...

Tak20Nie
Dominika

EMPIRE Pharma twierdzi, że firmę tworzą ludzie. Obecnie do swojego grona poszukuje przedstawicieli/ handlowców. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie promocja i sprzedaż produktów specjalistycznych na rynku kosmetyki profesjonalnej: http://www.empire.org.pl/pl/index.php

TakNie1
Była pracownik

@Roman 26.05.2019 21:56 Chcesz opinii panie właścicielu, to proszę... Mała, polska firma, z dużymi ambicjami i przyziemnym poszanowaniem pracownika. Praca po 14 godzin, przez 7 dni w tygodniu. Kto chce wyrobić premię musi się zaprzyjaźnić z szefową call center, bo tylko ona wie, jak robić premie 200%, szef udaje że nie wie o co chodzi, ona bierze drugą pensję, reszta się wkurza i cyrk trwa... Dlaczego, nie wnikam. Nie rodzina, ale układ (usunięte przez administratora)! Wyszła afera namawiania do tworzenia lewych zamówień przez call center, kto miał wylecieć wyleciał (kwoka się oczywiście uchowała) i bogini dalej wiedzie prym za przyzwoleniem szefa, zadziwiające i niepojęte... W biurze, a w szczególności wśród PH fluktuacja nieziemska. Ludzie nie wytrzymują miesiąca pracy i odchodzą, bo targety kosmiczne, narzędzia słabe, marketing się posypał i nawet o byle ulotki, czy katalogi ciężko się doprosić. Samochody słabe, silniki 1l, traktor ledwo wyprzedzisz, albo z odzysku po x-przedstawicielalach co hektolitry kawy, hot dogów i innych 'smakołyków' w nie wlali. Szukasz rozwoju, jesteś ambitna/-y, chcesz coś osiągnąć, liczy się dla Ciebie szczerość i szacunek? ZAPOMNIJ O TEJ FIRMIE. (usunięte przez administratora)!

Tak40Nie7
@Była pracownik

W sposób dosyć wyczerpujący opisałaś nam specyfikę pracy w EMPIRE Pharma. Wyraźnie przy tym widać, że masz całkiem sporo zarzutów wobec wspomnianego pracodawcy. Jedno mnie jednak szczególnie zmartwiło, a mianowicie czas Waszej pracy. Czternaście godzin dziennie to zdecydowanie za dużo - nie jest to zgodne z Kodeksem Pracy. Należałoby to wobec tego zgłosić wyżej usytuowanym instytucjom. Czy kiedykolwiek rozważałeś takie rozwiązanie?

@Dominika

Ktoś mądry kiedyś powiedział "nie ruszaj (usunięte przez administratora) nie będzie śmierdziało", dlatego nie rozważam zgłoszenia do Sądu łamania Kodeksu Pracy. Skórka niewarta wyprawki. Każdy w tej firmie haruje po godzinach, niezależnie czy jest pracownikiem terenowym, czy biurowym. Każdy jest WYROBNIKIEM, czytaj pionkiem w rękach właściciela. Zero empatii. Firma niewarta strzału.

Tak19Nie4
Łąkiłan
@Była pracownik

Święta prawda. Popieram w 100%. Inwigilują do tego stopnia, ze jak w domu pod kołdra puścisz bąka to wiedzą o nim za 5 minut w samym biurze „prezesa”.

Tak16Nie3
Obecny pracownik

Witam, Miałam się nie odnosić do tego wpisu ,ale niestety nie mogłam przejść obok tego obojętnie. Pracuje w tej firmie i wiem że jeżeli oddajesz siebie a przede wszystkim lojalność to osiągasz dużo. Jeżeli ktoś ma szacunek i szczerość wobec firmy dostaje dokładnie to samo !!! Jeżeli masz tupet żeby pisać o rodzinie prezesa firmy tj. o mamie to miej odwagę się podpisać. Anonimowość i sposób w jaki się wypowiadasz o innych świadczy tylko o tym że zamiast szukać błędów wychowawczych u innych zacznij od siebie. Pisząc takie rzeczy tak naprawdę pokazuje tylko twoją "inteligencję" oraz brak wychowania. Przykre jest to że osoby, które mają ambicję i chcą do czegoś w życiu dojść są bezpodstawne obrażane publicznie przez mało ambitną anonimowa osoba.

Tak5Nie19
@Obecny pracownik

Ten portal z założenia został stworzony po to żeby móc zachować anonimowość. Żeby ludzie nie bali się pisać o (usunięte przez administratora) dyskryminacji czy wykorzystywaniu pracownika. Jeżeli "inteligencie" tego nie rozumiesz, to zapoznaj się z Regulaminem portalu! Nie obrażam Rodziny prezesa, a wręcz przeciwnie. Przeczytaj jeszcze raz mój post, bądź kup poradnik "Jak czytać ze zrozumieniem". Imputując mi błędy wychowawcze sam obrażasz moją Rodzinę, więc się opanuj. Jak było wspomniane, dla mnie firma DNO! Prezes z przerostem ambicji traktujący ludzi jak cytryny. Wycisnąć i wymienić. Każdy ma prawo do swojego zdania, takie jest moje. Nie wiesz z kim piszesz, więc nie oceniaj mojej ambicji, bo nie masz ku temu żadnych podstaw. Pozdrawiam

Tak30Nie6
@Była pracownik

Na szczęście w internecie nikt nie jest anonimowy. Dotyczy to również tego portalu. Dzięki skutecznym działaniom policji, pracodawcy otrzymują informację kto jest autorem wpisów. Dlatego lepiej 10 razy się zastanowić, co się pisze.

Tak3Nie1
Była Pracownik
@OLA

Prawdę Pani Olu, prawdę.

Tak2Nie2
@Była Pracownik

Wygląda to na osobistą frustrację. Bo w końcu byłym pracownikiem zostaje się nie bez powodu.

Tak5Nie3
Cieply
@OLA

Ta od razu z imienia i nazwiska????buhah

PRACOWNIK

Dnem to jesteś Ty pisząc takie rzeczy... Pamiętaj, że nie jesteś ANONIMOWA :) Ja pracuje w tej firmie i jestem zadowolona, a prezes jest bardzo w porządku człowiekiem. Osobiste żale wylewaj sobie gdzie indziej...

Tak6Nie8
Obecny pracownik
@PRACOWNIK

Idealnie w punkt:) Współczuję nowemu pracodawcy jak zatrudni takiego pracownika.

Tak4Nie2
Trelemorele
@PRACOWNIK

Nie będziesz mi mówić, co mam robić. Nie podoba ci się, to nie czytaj. I nie strasz mnie tu brakiem anonimowości, bo w nosie mam, czy ktoś będzie mi hakował komputer żeby sprawdzić, co akurat ja myślę o byłym pracodawcy. Dla ciebie "prezes" jest w porządku, dla mnie nie jest i tyle w temacie.

Tak9Nie4
PRACOWNIK
@Trelemorele

To już nie było wyrażenie opinii o byłym pracodawcy, to było przegięcie i przekroczenie pewnych granic. Ja nikogo nie muszę straszyć bo od straszenia to są duchy, po prostu już mi Ciebie szkoda dziewczyno, a że masz w nosie coś to też nie moja sprawa, bo taka postawa jest u Ciebie pewnie nie od dziś ;) Pozdrawiam

Tak3Nie
Zainteresowany

Cześć wszystkim Takie komentarze na start nie wróżą nic dobrego jednak zapytam ; ) Jak wygląda forma zatrudnienia w firmie , atmosfera , przełożeni , widełki podstawy, flota , ilosc wizyt , realność planów, premii . Dzięki za wiarygodne info

Tak16Nie2
Do zainteresowany

Podbijam pytanie

Tak7Nie1

Do zorient
@Zainteresowany

Flota? Hehehe autka najniższej klasy jak w spożywce i cała reszta

Tak6Nie2

Piesek
@Zainteresowany

Dostajesz umowę o prace i umowę lojalnościowa, która obejmuje cię nawet po ustaniu stosunku pracy Atmosfera pomiędzy pracownikami ok, cała reszta to zakłamane towarzystwo czytaj szef i wszyscy którzy pracują w biurze Kasę dostaniesz taka jaka wynegocjujesz, plany premiowe układane są w ten sposób zeby ich nie zrealizować. Ilość wizyt, zapieprzasz z jęzorem na wierzchu tutaj liczy się ilosc a nie jakość. Pranie głowy handlowcom to chleb powszedni, musisz to samo robić swoim klientom. Samochody nie są najgorsze, zależy na jaki trafisz.

Tak10Nie2
użytkownik
@Piesek

Nie wiem skąd takie informacje, ale są one błędne.

Tak2Nie12
do piesek
@Piesek

Lojalka ? hahaha , lojalke to ja moge podpisac przy 20 tys podstawy a nie przy 3 tys Z takimi oczekiwaniami życzę powodzenia w poszukiwaniu oddanych ludzi

Tak14Nie2
Lilly
@do piesek

Do @Piesek Żeby zarabiać 20 tys trzeba mieć wykształcenie uzyskane na renomowanych uczelniach, bogate doświadczenie zawodowe oraz ponadprzeciętne kompetencje!!! Po charakterze wypowiedzi wnioskuję, że brakuje każdego elementu. Ale zawsze warto marzyć!

Tak7Nie1
Roman
@Lilly

Czy mogłabyś wypowiedzieć się o realnych warunkach zatrudnienia w EMPIRE Pharma? Obecnie jest zapotrzebowanie na stanowisko przedstawiciel/handlowiec. Co mogłabyś powiedzieć o tej rekrutacji? Każda opinia zostawiona przez Was jest mile widziana i ważna, i nie ma znaczenia czy jest pozytywna, czy negatywna. Najważniejsze jest, by wnosiła coś do wątku i pozwalała innym osobom poszukującym pracy wyrobić sobie opinię o pracodawcy.

Robert
@Roman

Dostajesz w miarę dobry samochód, telefon laptop, kasa nie jest zła do tego baza klientów i jesli znajdziesz nowych to na plus, target do zrobienia jesli się postarasz.

Tak2Nie1
Norbert
@Roman

Z tego co słyszałem to atmosfera nie za dobra, PH normy wyśrubowane, nie do zrobienia. Piszcie czy tak jest?

Roman
@Robert

Znasz dobrze warunki zatrudnienia, więc wnioskuję, że też pracujesz na stanowisku przedstawiciela handlowego. Dodaj więcej informacji o wynikach, które wpływają na premię. Można ją uzyskać co miesiąc, a baza klientów jest ustalona wcześniej, czy musisz sam zdobywać nowych? Czekam na Twoją wypowiedź.

@Roman

Chcesz opinii panie właścicielu, to proszę... Mała, polska firma, z dużymi ambicjami i przyziemnym poszanowaniem pracownika. Praca po 14 godzin, przez 7 dni w tygodniu. Kto chce wyrobić premię musi się zaprzyjaźnić z szefową call center, bo tylko ona wie, jak robić premie 200%, szef udaje że nie wie o co chodzi, ona bierze drugą pensję, reszta się wkurza i cyrk trwa... Dlaczego, nie wnikam. Nie rodzina, ale układ (usunięte przez administratora)! Wyszła afera namawiania do tworzenia lewych zamówień przez call center, kto miał wylecieć wyleciał (kwoka się oczywiście uchowała) i bogini dalej wiedzie prym za przyzwoleniem szefa, zadziwiające i niepojęte... W biurze, a w szczególności wśród PH fluktuacja nieziemska. Ludzie nie wytrzymują miesiąca pracy i odchodzą, bo targety kosmiczne, narzędzia słabe, marketing się posypał i nawet o byle ulotki, czy katalogi ciężko się doprosić. Samochody słabe, silniki 1l, traktor ledwo wyprzedzisz, albo z odzysku po x-przedstawicielalach co hektolitry kawy, hot dogów i innych 'smakołyków' w nie wlali. Szukasz rozwoju, jesteś ambitna/-y, chcesz coś osiągnąć, liczy się dla Ciebie szczerość i szacunek? ZAPOMNIJ O TEJ FIRMIE. DNO!

Tak15Nie1
@Norbert

Źle słyszałeś. Atmosfera jest bardzo dobra. Jeżeli pracuje się uczciwie 8 godzin dziennie to ma się zrealizowany target w każdym miesiącu. A rekrutacje, które pojawiają się na PH najczęściej związane są z powstawaniem nowych wakatów.

TakNie15
@Roman

Jeżeli chodzi o bazę to zależy do którego działu się trafi. Gotowa baza klientów jest w zespole, w którym nie ma żadnych rotacji i są nikłe szanse na dostanie się do niego.

Zorientowana

Zalezy w jakim dziale rozpoczynasz prace. Jesli rozpoczynasz w dziale Specjalistycznym otrzymujesz gotowa baze klientow. Jesli rozpoczynasz w dziale Trade to baze budujesz. Analogiczniemkosmetyki z dzialu Specjalistycznego sa rozpoznawalne a kosmetyki dzialu Trade buduja swoja rozpoznawalnosc. Samochody dla Ph to opel corsa lub toyota yaris, skoda fabia. Egzamin jest prosty ale trzeba sie pouczyc.... jak masz wiecej pytan to pisz...

Tak6Nie1
Ciemnooka
@Zorientowana

Hmm nie wiem co zrobić trochę mnie to przeraża co piszecie ... aż taka chu.nia? Nie warto zawracać sobie głowy?

Tak9Nie1
????
@Ciemnooka

Dokładnie, jak czytam duskusje to się za głowę łapie. Jeśli handlowcy piszą to w biurze jest nie lepiej.

AGP
@????

Jeśli ktoś umieszcza tu treści jako niezweryfikowane to znaczy, że kłamie. Bo jak się coś pisze i mówi, to trzeba mieć na to dowody!!!

Maja
@Zorientowana

Sporo wiesz o pracy w EMPIRE Pharma. Jesteś obecnie zatrudniona w tej firmie, czy byłaś w przeszłości? Napisałaś wiele konkretnych informacji, ale może mogłabyś dodać jeszcze na przykład coś o benefitach socjalnych dla pracowników, czy też targetach do wyrobienia.

Tak1Nie1
X
@Zorientowana

Doradca handlowy : Podstawa ? System prowizyjny przy zrobieniu 100%? Umowa o prace ?

zainteresowany
@Zorientowana

Dział specjalistyczny to??? Jaka atmosfera w firmie? Auta oklejone czy nie, jest możliwość użytkowania prywatnie? Jakie zarobki i czy premie możliwe do realizacji?

Do zorient
@Zorientowana

Co za dziadostwo , takimi dziadowskimi autami niech sobie wlasciciel sam jezdzi Buduj takim firme za nic bo pieniadze też kiepskie . Ludzie zacznijcie sie szanowac

Tak6Nie2
do piesek
@Zorientowana

Proponuje Astry , Aurisy i Octavie oczywiście NOWE , wtedy może ktoś poważny sie zainteresuje jeśli w ogóle.

Tak3Nie

Leszek
Nazwa działu: Produkcja

Te ,,kosmetyki'' są niesamowicie drogie i niesamowicie paskudne . W ulotce jest napisane ,że nie drażniące, a w składzie substancje drażniące i toksyczne. Nie jest to tajemnica wystarczy dokładnie przeczytać specyfikację na produkcie . Jak dostaniecie alergii pracując tam przy produkcji to będziecie wiedzieć od czego .

Tak14Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIRE Pharma Sp. z o.o. - Mazowieckie

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Jana Pawła Ii 59 lok. 1