EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Opinie o EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Joanna

Witam serdecznie. Dla wszystkich osób poszukujących opinii na temat firmy Empire Pharma Sp. z o.o., moje wnioski poniżej. Zachęcam do zapoznania się. Po pierwsze życie zawodowe nauczyło mnie tego, że pierwsi do wystawiania opinii są pracownicy niezadowoleni z pracy. Bardzo rzadko pracownicy zadowoleni pamiętają o tym, a szkoda…… Kieruję się zasadą, że u każdego pracodawcy u którego pracuję wystawiam zawsze 2 opinie ( pierwszą po kilku miesiącach, oraz drugą po ustaniu stosunku pracy). W nawiązaniu do mojej opinii z lipca 2019, podtrzymuje swoje zdanie i zachęcam do podejmowania zatrudnienia w tej firmie. Jak w każdej pracy, są obszary do rozwoju i tu zapewne też takie się znajdą. Natomiast w mojej opinii nie wpływały one na moje nastawienie do pracy. Widzę natomiast wiele obszarów bardzo dobrze działających i podzielę się z Wami moimi wnioskami. Przyszli kandydaci polecam Wam sprawdzić na własnej skórze, a nie sugerować opiniami innych. Zasada, którą się kieruje to „oceniaj na podstawie własnych doświadczeń.” Wyprzedając komentarze typu: „ jesteś wynajęta do tego, aby tak pisać, lub, że jestem czyjąś tam żoną..” Informuje, że „NIE!!” nikt nie nakłania mnie to tego wpisu. To moje szczere wyznania na podstawie moich doświadczeń, już po zakończeniu współpracy z firmą. • Wdrożenie do pracy: bardzo wysoki poziom. Wiedza podzielona na etapy, bardzo dobrze zaplanowane. Widać, że struktury są dobrze zarządzane i zorganizowane. Po tych dniach czułam komfort przed rozpoczęciem pracy • Współpraca z przełożonym: jasna i klarowna, w sytuacjach trudnych ZAWSZE mogłam liczyć na wsparcie • Kosmetyki- wysoka jakość produktów ,bardzo doceniana przez klientów. Nawet w przypadku nowej marki. • Pozycja firmy na rynku- zadowolenie klientów • Cele sprzedaży: ambitne. Przy dobrej organizacji pracy do zrealizowania • Rozwój zawodowy : jasno określona ścieżka rozwoju, przyjazne warunki do zdobywania nowych doświadczeń, • Otwartość przełożonego na proponowane zmiany i realny wpływ na biznes firmy- za co daje duży + • Samodzielność w działaniu/ zaufanie • Motywacja do pracy • Narzędzia do pracy w tym samochód, który można również wykorzystać prywatnie ( opcja płatna dodatkowo, ale nie są to duże koszty) • Współpraca z innymi działami ( biuro/ HR/ Księgowość / Magazyn)- bardzo dobra komunikacja, ułatwiająca codzienną pracę. • Stali pracownicy, oczywiście nie wszyscy, ale duża grupa osób pracuje tu od lat. • Rozwiązanie umowy/ zdanie narzędzi. Nie są to łatwe chwilę….Natomiast cała procedura, począwszy od poinformowania, do zadania narzędzi, na wysokim poziomie i ludzkim podejściu. Jeśli jesteś ambitny, masz chęci do pracy, angażujesz się w nią, chcesz, aby Twoje doświadczenie i pomysły były brane pod uwagę w rozwoju firmy, to polecam to miejsce. Bo tu rozwiniesz skrzydła!!! Jeśli natomiast szukasz pracy,w której nie chcesz się narobić, ale zarobić, to nie jest to miejsce dla Ciebie.

Agata
@Joanna

Jedna z najrzetelniejszych opinii. Mnóstwo konkretów nieokraszonych emocjami.

Joanna

Witam serdecznie. Pracuje w firmie Empire Pharma dopiero kilka miesięcy. Może to nie jest zbyt duże dowiadczenie ale jak czytam te wpisy to poprostu nie wierze! Przykro mi to czytac. W mojej opinii to jest praca w której odnajduje się doskonale. Długi szukałam „ swojego miejsca na ziemi”i w Empire to znalazłam. Jestem tu szczęśliwa. Nie powiem bo rzeczywiście pracy jest dużo, ale jeśli jesteś zaangażowanym i oddanym pracownikiem to czujesz się tutaj doceniany i dowartościowany. Jeśli mogę coś doradzić to : nie sugeruj się opiniami innych ludzi. Sam zadecyduj!!! Sam ocen!!! Ludzie są różni, jedni bardziej zaangażowani, inni mniej.... trzeba samemu wypracować sobie opinie. Dla mnie współpraca z przełożonym jest super, wszystko jest jasno i konkretnie przekazane, nie ma chaosu. Wiele razy otrzymałam bardzo duże wsparcie i pomoc. Czuje się częścią wspaniałego zespołu. Kompetnie nie potrafię zrozumieć tych negatywnych wpisów. Ja w 100% polecam!!!

Szczera
@Joanna

Ta opinia wyglada jakby ja sobie sam wlasciciel napisal. Majac stycznosc z ta firma przez chwile to naprawde jestem w stanie uwierzyc w to, ze samo sobie wystawiana opinie. Widzac, ze ogloszenie o prace wisi od kilku lat to na pewno

Dana

Ale co Ty piszesz??? Ja z Empire Pharma współpracuje juz jakiś czas i nigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem sie. Pomagają jak mogą, w razie "W" wrzucają 7 bieg, Czasami na początku mowia, ze sie nie da, a za chwile jest ok. Ja jestem bardzo zadowolona z jakości produktów , bo to jest dla mnie ważne. Klientki sa bardzo zadowolone, pomimo dosc wysokich cen, wiec jest dobrze. W końcu zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. I dodam, ze wole pracować i promować polskie produkty, niż korzystać z innych. Czasami w PL mamy naprawdę dobre firmy ( mowie tu o jakości produktów ), które warto promować poza Polska. A praca? Nie wiem, nie chce oceniać i krytykować . Wiem tylko, na podstawie własnych doświadczeń, ze te osoby z którymi miałam kontakt, bardzo nie staraja. I nigdy nie spotkałam nie z niemiłym zachowaniem, z lekceważeniem , tak wiec motywacja musi tam byc dosc mocna. No, ale tak to juz jest w prywatnych firmach

Lubię atmosferę w EMPIRE Pharma Sp. z o.o. za: Jasne zasady pracy, konkretne cele, pracodawca wywiazuje sie ze swoich zobowiazan

CT Nowy wpis

Kiedy będą szukać na produkcje? Jedyne co widzę teraz to oferty dla przedstawicieli, tu tez pisali o tym, od jakiegoś czasu nie szukano nikogo. Czy teraz po nowym roku się to zmieniło? albo ma się zmienić?

Była. Nowy wpis

Kierowniczka bardzo spoko, szanuje człowieka(przynajmniej takie sprawia wrażenie) Nowy Dyrektor raczej "korporacyjny człowiek" Umowy na bardzo krótko, tereny bardzo rozległe(3 województwa). Rozliczenia w miarę na czas. Duże wyobrażenia co do sprzedaży w aptekach vs sprzedaż w drogeriach. Świątecznie nawet bez życzeń. Ludzie nawet nie wspominają o premii.

Czy w EMPIRE Pharma Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ciągła rotacja, co widać po ogłoszeniach. Praca nie zapewnia stabilizacji, co w tych czasach jest kluczowe. Ogółem nie polecam, chyba, że ktoś pilnie potrzebuje pracy.

Diana

A odnośnie jakich działów to piszesz? Zakład czy teren jako handlowiec? Zauważyłam, że w ostatnim czasie sporo osób na forum jest zainteresowanych handlem, w zakładzie natomiast co się dzieje? Czy zachodziły w ostatnim czasie jakiekolwiek zmiany?

Nowy wpis

@Diana

Do zakładu produkcyjnego nie są prowadzone obecnie żadne rekrutacje.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EMPIRE Pharma Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyki Profesjonalnej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.?

Tak, w zakładzie produkcyjnym wymagane jest noszenie czepków.

Aleksandra

Witam, Jakie są warunki zatrudnienia na stanowisku przedstawiciela handlowego? Czy uważacie, że jest to rozwojowa praca?

Dzień Dobry. Może ktoś się wypowie jakie warunki na PH?

Alicja
@Tomek

Nikt nie udzielił odpowiedzi, ale widziałam, że po zadanym przez ciebie pytaniu szukali kogoś do siebie. Mnie interesowałaby obecna możliwość na rozwój zawodowy, który oferowali w opisie. była także wzmianka o regularnych szkoleniach. Jaki cykl i w jaki sposób je urozmaicają?

Ślepa kicha

Witam, czy ktoś może coś napisać o pracy na stanowisku Kierowca C.

Maria

Witam wszystkich, piszę z racji tego, że zobaczyłam ofertę na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Są tutaj osoby, które pracowały na tym stanowisku? Chciałabym się dowiedzieć, jak praca wygląda, jakie są godziny i może jeszcze parę pytań będę miała, jak ktoś się zgłosi.

Alena

Witam, czy są przyjęcia do pracy? Na ile zmian się pracuje w tej firmie?

@Alena

Pewnie zależy od działu i stanowiska a o co chodzi?

Kondydatka

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko managerskie w Empire, chciałam dopytać o warunki zatrudnienia, współpracowników, atmosferę w firmie. Widzę różne opinie i chcę dopytać czy warto aplikować? Czy firma rozbudowuje struktury czy jest to etat za innego kierownika? Będę wdzięczna za odpowiedzie. Pozdrawiam

@Kondydatka

Gowork jest zdecydowanie świetnym miejscem do zadawania tego typu pytań ???? hejt leje sie strumieniami, a znaczna cześć wpisów ląduje w prokuraturze.

Kandydatka
@Marta

A gdzie mam wysłać zapytanie? Do biura firmy do której aplikuje??? Nie każdy odpowiada hejtem i liczyłam na opinie a nie zbędny komentarz!

Jolanta
@Kandydatka

Czy dowiedziałaś się coś na temat warunków pracy? udało Ci się dostać? Jak wygląda przebieg rekrutacji w tej firmie?

@Jolanta

Dzień dobry. Przebieg rekrutacji zależy od stanowiska, na które kandydat aplikuje.

EMPIRE Pharma

W odpowiedzi na Pani wpis informujemy, że Spółka EMPIRE Pharma jest wytwórcą wszystkich produktów, wszystkich marek należących do spółki. Jesteśmy autorem wszystkich receptur i procedur technologicznych. Posiadamy Zakład Produkcji i własne Magazyny oraz wdrożony system ISO 22716. Jesteśmy zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem wpisani na listę producentów kosmetycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, i jesteśmy pod stałym profesjonalnym nadzorem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej. Jeśli ma Pani jakieś wątpliwości głównym adresatem jest GIS, zapraszamy do kontaktu z tą instytucją. Drodzy Państwo w obliczu mocnego hejtu jaki się odbywa na portalu GOWORK w stosunku do spółki EMPIRE Pharma informujemy, że jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, zapytania zawsze może skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta gdzie uzyska szczegółowe, rzetelne i prawdziwe informacje zarówno o firmie jak i o produktach firmy. ZARZĄD SPÓŁKI Daniel Jan Palonek

EMPIRE Pharma

Drodzy Państwo Ja nazywam się Daniel Jan Palonek, mój nr tel i adres mailowy podany jest na stronach Empire Pharma. Nigdy nikogo nie hejtowałem dlatego nie boję się podpisać pod swoją wypowiedzią. Jestem MEGA przeciwnikiem hejtu. Jestem zażenowany postawą ludzi, którzy wypisują na GOWORKu te informacje. Jest mi po prostu WSTYD. Drodzy HEJTERZY jak rzeczywiście byliście tacy wspaniali, mocni i rewelacyjni jak można wywnioskować z waszych wypowiedzi PODPISZCIE SIĘ pod postami, UJAWNIJCIE SIĘ !!! Jeśli kogoś obrażacie to się PODPISZCIE IMIENIEM I NAZWISKIEM. Bo łatwo takie rzeczy wypisywać i ukrywać się !!! W historii Polski mamy dużo przypadków takich postaw !!! Jeśli nie macie odwagi, przestańcie !!! bo ja zrobię WSZYSTKO by chronić dobre imię WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW EMPIRE PHARMA. Poruszę NIEBO I ZIEMIĘ ... Ja się podpiszę DANIEL JAN PALONEK WŁAŚCICIEL EMPIRE PHARMA

Dana

Beata S
@EMPIRE Pharma

Bardzo chętnie wstąpię w szeregi Państwa firmy. Właśnie wysłałam swoje CV. Uprzejmie proszę o weryfikacje oraz kontakt. Z poważaniem Beata M Schneider

bebby
@EMPIRE Pharma

Panie Danielu Szanowny, ale na maile Pan nie odpowiada. A to jest niegrzeczne i po prostu nie fair. Mnie inaczej mamusia wychowała, a potem pracodawcy. Na zapytania zawsze odpowiadamy, nawet gdy nie mamy co odpowiedzieć-tak nakazuje zwyczaj! Odpowiedzi po procesie rekrutacji też Pan nie udziela, choć sam Pan obiecuje. A to też nie jest profesjonalne. Pozdrawiam serdecznie. I co Pan na to?

Anna CZAICKA
@EMPIRE Pharma

Witam P. Danielu Czytając opinie na go work -miałam pewne obawy . Gdy przeczytałam Pana komentarz - chciałam tylko napisać BRAWO - i bez mrugnięcia oka aplikowałam do Empire Pharma - Proszę nie traktować tego jako początek podlizywania się ;0) ale lubię wyraziste osobowości i dialog -więc taka postawa jaką Pan tu zaprezentował jest godna pochwały -na hejt możemy natknąć się codziennie -ale doświadczenie i dojrzałość to to co odczułam po Pana wpisie - a ja z takimi ludźmi chcę współpracować - nie mam czasu na pracę typu zabawa w piaskownicy - Pozdrawiam, i miłego dnia życzę całemu TEAM Empire Pharma - Nie dajcie się ;)

Jak jesteście tacy mądrzy to załóżcie własne firmy w czasie pandemii i zobaczcie jak w tym kraju jest lekko. Jak firma z dnia na dzien zostaje pozbawiona przychodów, pozostaje z wielkimi kosztami, z pracownikami do utrzymania. A tarcze to fikcja - ktoś chyba za mocno wierzy w propagandę rzadu. Firmy do tej pory spłacają długi za poprzedni lockdown. W tamtym roku siedzieliśmy w domach dwa miesiące i dostawaliśmy normalne pensje. Firma mimo problemów nie wypięła sie na nas. Wszyscy wokół dostawali 40% pensji, wiec mielismy ogromne szczescie.

Gratulacje

Chyba procowaliśmy w innej firmie. Dwa miesiące w domu? Normalna pensja? Nic tu się nie zgadza, tak jak jest napisane przedstawiciele jeździli po marketach i drogeriach, czyli po tych punktach, które były otwarte, co nie miało nic wspólnego z pracą w branży beauty do której człowiek się zatrudnił. Od marca 2020 minęły 3 miesiące przez które nie można było nikogo zwolnić, by nie stracić tej pierwszej tarczy dla przedsiębiorców i cyk, po kolei pracownicy jak kawki miesiąc po miesiącu byli odstrzelani. Oczywiście, że w pandemi jest trudno każdemu, przedsiębiorcom zwłaszcza, tarcze to śmiech na sali, to grosze i kropla w morzu potrzeb, ale to nie zmienia faktu, że wywalać ludzi, blokując im umowami lojalnościowymi pójście do innej firmy z tej samej branży jest mega słabe. Przebranżowienie w trakcie tego covidowego cyrku do prostych też nie należy. Powyższa obrona firmy byłaby dla mnie zrozumiała, gdyby firma zwolniła pracowników z powodu złej sytuacji i tyle, a zwolniła tych co pracowali po kilka lat, zatrudniając natychniast na ich miejsce innych, nowych. Tak podczas pandemi odbywało się zmienianie kierunku biznesu Empire Pharma z beauty na bardziej dermo, farmaceutyczny i wymiana ekipy na taką co znowu przez kilka lat będzie cichutko wykonywać swoje obowiązki nie sprzeciwiając się niczemu. Firma Empire Pharma zrobiła w roku 2020 takie coś, co jest niezrozumiałe dla szarego człowieka, wykonywała irracjonalne ruchy i zmiany, a o Danielu można powiedzieć wiele, ale przede wszystkim to, że jest bardzo dobrym biznesmenem i nigdy nie pozwoliłby skrzywdzić siebie i swojego biznesu, dlatego uważam, że wszystkie te zmiany musiały być elementem jakiegoś większego planu, który pozwolił pomnożyć pieniądze. Tylko jak zawsze kosztem wielu ludzi, cóż taki jest biznes. Może za zatrudnianie podczas pandemi nowych osób, za tworzenie miejsc pracy też były dotacje? Tak sobie rozmyślam tylko ???? Pozdrawiam.

Miła

Zgadzam się z Tobą w 100%. Nie ważne czy wyrabiasz plan czy nie. Człowiek tutaj się nie liczy!!!

Rena
@Joanna

Proszę, bardzo, jaki wpis... super, że Asentra działa -:)))))

Agata
@Joanna

Jedna z najrzetelniejszych opinii. Mnóstwo konkretów nieokraszonych emocjami.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EMPIRE Pharma Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Znajaca temat

Empire pharma nie zna pojecia nadgodziny

A jak wygląda praca na produkcji ?

Maria

Są tutaj osoby, które w ostatnim czasie podjęły współpracę z firmą Empire Pharma? Bardzo bym chciała poznać szczegóły na temat tego, na jakich zasadach opiera się współpraca z tą firmą, będę wdzięczna za każdą informację. Jaką umowę oferują na start?

Zorientowana

Zalezy w jakim dziale rozpoczynasz prace. Jesli rozpoczynasz w dziale Specjalistycznym otrzymujesz gotowa baze klientow. Jesli rozpoczynasz w dziale Trade to baze budujesz. Analogiczniemkosmetyki z dzialu Specjalistycznego sa rozpoznawalne a kosmetyki dzialu Trade buduja swoja rozpoznawalnosc. Samochody dla Ph to opel corsa lub toyota yaris, skoda fabia. Egzamin jest prosty ale trzeba sie pouczyc.... jak masz wiecej pytan to pisz...

AGP

Jeśli ktoś umieszcza tu treści jako niezweryfikowane to znaczy, że kłamie. Bo jak się coś pisze i mówi, to trzeba mieć na to dowody!!!

Maja
@Zorientowana

Sporo wiesz o pracy w EMPIRE Pharma. Jesteś obecnie zatrudniona w tej firmie, czy byłaś w przeszłości? Napisałaś wiele konkretnych informacji, ale może mogłabyś dodać jeszcze na przykład coś o benefitach socjalnych dla pracowników, czy też targetach do wyrobienia.

X
@Zorientowana

Doradca handlowy : Podstawa ? System prowizyjny przy zrobieniu 100%? Umowa o prace ?

zainteresowany
@Zorientowana

Dział specjalistyczny to??? Jaka atmosfera w firmie? Auta oklejone czy nie, jest możliwość użytkowania prywatnie? Jakie zarobki i czy premie możliwe do realizacji?

do piesek
@Zorientowana

Proponuje Astry , Aurisy i Octavie oczywiście NOWE , wtedy może ktoś poważny sie zainteresuje jeśli w ogóle.

Nie polecam
@do piesek

Dokładnie tak!

Mary
@Nie polecam

I podstawa to dramat.

Julka
@Zorientowana

A mogłabyś napisać trochę o pracy PH w tej firmie? Czy targety są realne do zrobienia ? Jak rozpoznawalność marek na rynku?

Dominika

Mogłaś oczywiście poczuć się zdegustowana takim zachowaniem osób rekrutujących. Każdy z nas oczekuje na takiej rozmowie pełnego zaangażowania z drugiej strony. Widziałam, iż EMPIRE Pharma w chwili obecnej chce zatrudnić Przedstawiciela Handlowego. Czy właśnie o to stanowisko się ubiegałaś?

emolient

na jakie stanowisko aplikowałaś? Kto Cie rekrutował?

Kate

Nie spotkałam się jeszcze z takim brakiem kultury podczas spotkania rekrutacyjnego! Potwierdzam to co Pani napisała w 100% Regionalny to buc nie mający pojęcia o branży, niekulturalny i prostacki! Żałuje, ze nie poczytałam opinii na ich temat przed spotkaniem, naprawdę szkoda czasu! Nie polecam

No cóż
@Kate

Czasami opinie pomagają

Kamil

Czyli premia jest uzależniona od sprzedaży?

pomocna koleżanka
@Kamil

@Kamil, tak premie są uzależnione od sprzedaży. Masz nałożone targety jak w większości Firm, ale tu jest jeden problem. Podczas "trwania meczu" często są zmieniane zasady gry, czyli podpisujesz umowę z pewnymi warunkami premiowania, po czym za miesiąc, dwa, trzy... nieoczekiwana zmiana systemu premiowego, tak abyś go nie mógł wyrobić lub żeby był dla Ciebie mniej opłacalny. Do tego dochodzi swoisty szantaż albo podpisujesz zmianę warunków, albo papa! Każdy pracownik obecny lub były się ze mną zgodzi, ja nie mam powodów do kłamania, oszukiwania lub oczerniania firmy. Tak to wygląda w rzeczywistości i niestety każdy prędzej czy później zawiedzie się na Empire Pharma Sp. z o.o. i/lub Empire Pharma Polska Sp. z o.o. Jest to niezmiernie przykre, bo wielu z nas pracowało tu od lat dwóch, trzech, czterech itd... Firma dała nam wiele możliwości rozwoju, samorealizacji i wszystko było super, do momentu, kiedy próżność wyszła na wierzch i zaczęła rządzić Zarządem chęć zmian, pogoń za co raz większym zyskiem i czynnik ludzki przestał być istotny. Ciężko winić Szefa za to, że musi myśleć o rozwoju i własnym biznesie... Biznes jest biznes i ja to rozumiem, nie mam pretensji, szkoda tylko, że ludzie zostali potraktowani w taki, a nie inny sposób. Każdy ma prawo zarządzać własną firmą jak sobie życzy i nie nam to oceniać, ale skoro ktoś pyta, czy to jest rzetelna firma i przyjazna pracownikom, czy warto się tam zatrudnić, to odpowiadam: "NIE" ponieważ przestaniesz być człowiekiem, a zaczniesz być numerem, cyfrą, nic nieznaczącym kawałkiem tej brutalnej układanki, stracisz swoją godność, a jak się postanowisz odezwać, sprzeciwić itp. to stracisz pracę i paradoksalnie staniesz się szczęśliwszy :) Serdecznie pozdrawiam, pomocna koleżanka Ps. Pozdrawiam również byłego Szefa - może jestem naiwna, ale wciąż myślę, że gdzieś tam w głębi jesteś dobrym człowiekiem. Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i niech się kręci... :)

Druga pomocna koleżanka
@pomocna koleżanka

Pomocna koleżanko zgadzam się z Tobą w 100%. Niestety przykro to pisać ale lepiej komuś oszczędzić nerwów i zdrowia przede wszystkim psychicznego zanim popełni błąd i podejmie pracę w tej firmie. Na początku wszystko jest pięknie i super oczywiście pod warunkiem że wykonujesz plany i się nieodzywasz. Możesz robić wszystko tak jak firma wymaga i możesz być najbardziej lojalnym pracownikiem a i tak potraktują Cię w chwili kiedy im oczywiście pasuje jak "Nic nie wartego pracownika ". Wystarczy spojrzeć na rotację pracowników. W każdej firmie liczy się dobry pracownik ale ta firma jest wyjątkiem. Umowa lojalnościowa którą podpisuje się na dzień dobry ma na celu chronienie tylko pracodawcy. I z tego też właściciel chętnie korzysta z tym że maksymalnie do 2 wypłat chodzi żeby pokazać kto rządzi i zablokować Ci pójście do pracy i niestety nie masz informacji przez jaki czas będzie Cię to obowiązywać a tym samym możesz zapomnieć o pójściu na rozmowę kwalifikacyjną do innej firmy. Pracowałam tu dłuższą chwile wykonywalam targety i co zostałam zwolniona za brak realizacji celów oczywiście w okresie pandemii gdzie salony były nieczynne. Miejsce i poziom zwolnienia byl największa żenada jaka pracownik mógł otrzymać. Z perspektywy czasu bardzo się cieszę że się tak stało bo szkoda czasu i zaangażowania by pracować w takiej firmie a pracują ciężko było pomyśleć o zmianie bo poprostu nie było na to czasu. Przykre ale prawdziwe ????????

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIRE Pharma Sp. z o.o. - Radzymin

• Jak się pracuje w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EMPIRE Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.?

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.