EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Mazowieckie

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Opinie o EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w EMPIRE Pharma Sp. z o.o.. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Cezary

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Interesuje mnie praca i mam pytanie czy potrzebni są pracownicy?

mimi

Ja uważam,że nie jest tak źle. Zależy jakie ma się podejście do pracy. Jezeli faktycznie się pracuje i robi się target to premia jest... I atmosfera tez jest fajna. Można się dogadać. Niestety jak ktoś Kręci i mysli jak tu zrobic żeby się nie narobic..... To nie nadaje się do tej firmy-narzeka i narzekać będzie bo nie zarobi łatwych pieniędzy.Szef jest bardzo w porządku jeśli chodzi o uczciwych pracowników. Potrafi docenić, gorzej jest z tymi co kręcą.... Mam wrażenie,że wszystkie złe opinię są właśnie od takich ludzi którzy szukają łatwego zarobku bez większego wysiłku. Myślę,ze w żadnej firmie na dłuższą metę tak się nie da. Wybierając ten zawòd trzeba się wiązać z tym,ze mogą być nienormowane godziny pracy jeśli nie potrafi się ułożyć planu pracy.ja żałuję,że pożegnałam się z ta firma

anonymous
@mimi 24.01.2018 22:17

Hej, Czy mogłabym zapytać jakie sa zarobki na stanowisku -przedstawiciel kosmetyczny ? Mam rozmowę na to stanowisko, ale niestety jest mnóstwo negatywnych opinii za to zero konkretów. Bede wdzięczna za odpowiedz. Pozdawiam, Magda

Nowa?

A ktos dokladnie moze podpowiedziec jakiego rzedu zarobki, realne oczywiscie. Jest gps? Jakie auto? Ile spotkan dziennie?

Isia

Czy może ktoś napisać jaką dają podstawe bo nikt jeszcze tego nie ujawnił i jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

lili
@lili 27.10.2017 11:51

Rozmowa rekrutacyjna tak jak koleżanki pisały wygląda cudownie i obiecują Ci gruszki na wierzbie a za 2-3 tygodnie nagle dostajesz jakieś zmiany w umowie , zmiany w oprocentowaniu premii nagle z 10 % na 1% np itd.

Labla

A jak jest z biurem? Specjalista ds.obsługi klienta, spedytor, specjalista ds.rekrutacji? Tam też tak źle jak piszecie? Z gory dzięki

klient

to jest chora firma..

Mała

Samochód, tablet, telefon owszem zgadza się ale podstawa na pewno nie. A nawet jesli Ci taka zaproponują to pi dwóch tygodniach dostaniesz anekt z gorszymi warunkami. Szef mści sie na byłych pracownikach, bardzo utrudnia prace gdzie indziej, straszy klientki itd. mega słabe. Moze ktoś to weźmie jako przestrogę a jesli nie to wystarczy spytać sie zwykłych właścicielek salonów które potwierdza duża rotacje przedstawicieli z Peel mission. A jesli nie to proszę pójść zatrudnić sie i po 3 miesiącach dodać lika pod moim komentarzem :)

Nie z czasownikami

Witamy kadrę kierowniczą...No pewnie że nie chce ujawniać kim jest. Pracowała w tym zakłamanej firmie to się nie dziwie...

zdziwiona...???

Najlepszy tekst jaki widziałam od "mała"to cytuję...JAK WIĘKSZOŚĆ ODSZEDŁEM SAMA :) to jesteś panem czy panią ??? może to był dobry wybór że odszedłeś sama...

masza

ja za taką podstawę to bym bez premii pracowała, ja od 10 lat w branży spożywczej, umowy tylko firma - firma, podstawa zaledwie 1800 i tez 12 godzin za kółkiem.

duża

dziewczyny a na jakie podstawy można liczy bo z tego co się dowiadywałam to 3000-4000 pln na rękę na umowe o pracę. To dobre pieniądze bo nigdzie takich nie proponują na stanowisku przedstawicielskim...??? Dajcie znać co i jak??? Dają też samochód, pieniądze na paliwo, prywatna opieke zdrowotna, telefon, tablet. Czy to prawda????

mała

Bardzo duża rotacja pracowników, prezes zmienia warunki umowy oraz obiecywane duże premie na bardzo niekorzystne zaraz po klilku dniach po podpisaniu umowy w momencie kiedy ma pewność, że pracownik rozstał się już z poprzednią firmą. Podstawy bardzo niskie a cele niewykonalne, ponieważ po miesiącu pracy podwyższa target nawet o 20 000zł. Prezes często sugeruje przedstawicielowi aby mówił nieprawdę zwłaszcza tyczy się to badań i niewygodnych dla niego tematów związanych z produkcją jak i medycyną. Aby choć dostać 1% premii pracownicy często musza pracować około 12h dziennie a nie mają wypłacanych za to nadgodzin. GPS monitoruje co do sekundy godziny pracy - ale i tak liczą tylko 8 h. Standardowy cel do zrobienia to 15 wizyt dziennie ( czyli stawiane na hurt a nie jakość). PS. NIE ZOSTAŁAM ZWOLNIONA- JAK WIĘKSZOŚĆ ODSZEDŁEM SAMA :)

Dagi

na jaką podstawę można liczyć jako przedstawiciel handlowy-szkoleniowiec? jak wygląda rozmowa i etapy rekrutacji?

Magda

Współpracuję ze Szkoleniowcem tej firmy są bardzo profesjonalni, z tego co mi dziewczyna mówiła ma dobrą pensję, samochód, paliwo za darmo, bonusy... Sama się zastanawiałam czy nie zaaplikować do tej firmy????

Kasia

Słyszałam dużo dobrego

Aga

Jestem ich klientką, firma super, Szkoleniowcy też... Polecam

Jola

Byłam na rozmowie proponuja najwyzsze pensje w branzy i bardzo atrakcyjne prowizje- nie udalo mi sie tym razem bede jeszcze próbowała !!! Na plus!!!

Mala
@mik 31.08.2017 21:40

Moja rozmowa rekrutacyjna była cudowna. Przedstawiono mi firmę w takim świetle ze myślałam iż złapałam Pana Boga za nogi. Podpisałam umowę z wielkim uśmiechem na twarzy i uwazalam swojego szefa jako niemalze najlepszego przyjaciela. Niestety czarl prysł jak tylko kilka dni później zmieniono warunki premi Bo akurat "trafiłam na moment rewolucji w firmie " ta firma to jeden wielki żart oparta na kłamstwach. Wiele osób już się zwolniło i to nie bez powodu. Wiele rzeczy obiecują a potem wypierają się wszystkiego.

lil

Jak dla mnie atmosfera w tej firmie nie jest w cale zadawalająca, zarobki marne, a z premią możesz się pożegnać bo jest nie do zrobienia, ludzie są dziwni i bez doświadczenia. Menadżer w tej firmie to jedna wielka porażka. Produkty może i dobre, jeżeli chodzi o nowości to trzeba bardzo długo czekać, bo stale oferta się nie zmienia, a niestety w gabinetach się tego dużo nie nasprzedaje....

Lill2
@lil 02.06.2016 16:48

Pewno cie zwolnili co?

Zostaw opinię o EMPIRE Pharma Sp. z o.o. - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMPIRE Pharma Sp. z o.o.