Banco Cofidis

Wielkopolskie

Opinie o Banco Cofidis

Jerzy

Banco Cofidis rozwija się i dla ludzi chcących pracować będzie tu z cała pewnością dobre miejsce.

Agata

Większość użytkowników wypowiada się jako klienci Banco Cofidis, a jak wygląda współpraca z firmą ze strony pracowników? Pojawiała się aktualna oferta pracy na stanowisko account managera, więc dobrze dla potencjalnych pracowników dowiedzieć się jakie są aktualne warunki pracy.

mhji

Czesc no ale to dobrze ze jest umowa o pracę przecież nie wszędzie jest taka oferowana na większości stanowisk jest tylko zlecenie wiec uważam ze akurat coś takiego to się ceni w firmie mam rację? ;)

(Niedoszły) Klient

Warunki, na jakich chcieli mi udzielić kredytu na samochód znacznie odbiegały od warunków rynkowych. Są w stanie zejść z marży i zaoferować kredyt na niskich kosztach, ale warunki formalne i zabezpieczenia są nie do przyjęcia (przewłaszczenie, pełnomocnictwo do przewłaszczenia pozostałych udziałów w samochodzie do 100% w dowolnym momencie - bez podania przyczyny, weksel, poręczenie, zobowiązanie do zwrotu wszystkich kosztów i wydatków banku na zasadzie ryzyka, zgoda na dowolne modyfikowanie przez bank oprocentowania bez wpisania mechanizmu w umowę, zgoda na sprzedaż przez bank auta po dowolnie wskazanej przez bank cenie itd.). Opłata od nadpłaty - 200 zł. :-) Dodam, że kredyt miał być na ok. 40.000 zł, co stanowi 4 pensje moje i żony razem. Opłata przygotowawcza na poziomie 5.000 zł plus warunki już opisane. Tego chyba nie trzeba komentować, umowa dla desperata, osoby lekkomyślnej lub niepiśmiennej. Do tego praca codziennie (także w weekendy) od rana do 21 co najmniej, pewnie w systemie zmianowym, bo chcieli udzielać kredytu nawet w sobotę o 20:00. Umowa oczywiście nie podlega negocjacjom. Typowe korpo w stylu czeskim, bym powiedział - łowisz, aż złowisz - do skutku. Co kto lubi, ja chyba podziękuję.

Gość

Masz na stronie jakiś numer, dzwon i wysyłaj cefałke, co Ci szkodzi...

Polo

Jak czytam to potężna europejska firma i mają od 20 lat swoją grupę kolarską nawet, dopiero wchodzą do Polski, jak będą robić to co we Francji to fajnie byłoby się załapać teraz.... Tylko że teraz zajmują się u nas tylko kredytem samochodowym i na motory... W sumie też fajnie, bo moga się na tym skupić... www.bancocofidis.pl

Polo

Loleq

Niestety, ale bardzo zawiodłem się na banku, kruczkami prawnymi starają się maksymalnie zyskać - są nastawieni tylko i wyłącznie na zysk zero etyki... Jak dla mnie nie jest godny polecenia.

Loleq

waw

Czesc. W poniedziałek mam rozmowę na stanowisko asystent ds. kredytów. Czy ktoś też już aplikował? Czy ktoś słyszał jakie są zarobki w tym banku?

Zostaw opinię o Banco Cofidis - Wielkopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banco Cofidis