ANULKA

Brałam kredyt z cofidis. Umowe dostałm do podpisania w salonie jak kupowałam samochód, a do domu miałam otrzymać umowę kredytowa. Otrzymałam tylko jakiś dziwny wyciąg z Cofidis listem poleconym, dostała 2 wyciągi po czym zadzwoniłam do banku który jest prawidłowy to pani nie umiała odpowiedzieć który jest aktualny i czekąłm 4 minuty na odpowiedz. Za każdy miesiąc za prowadzenie rachunku doliczają 10 zł po czym w ogóle nie zostałam poinformowana przy zawieraniu umowy. Nie polecam nikomu Cofidis

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w Banco Cofidis odbywa się również w języku angielskim?

aaa Nowy wpis
Klient

Wzięłam kredyt samochodowy w Cofidis w 2018 roku. Po moich kalkulacjach wyszło mi że jest o 10 000 wyższy niż powinien być. Zapytałam się konsultanta w biurze skąd to naliczenie dodatkowe i za co. Nie umiał mi powiedzieć. Nie polecam.

Mira
Klient

Wzielam auto w komisie w kredycie oczywiście cofidis i było by wszystko ok oczywiście umowy do tej pory nie dostałam brak słów ale to nie jest problemem z komisu wyjechałam w czwartek w sobotę jechałam do pracy i nie stety nie dojechałam musiałam zamówić lawetę w warsztacie fachowiec stwierdził że silnik to złom więc w poniedziałek zadzwoniłam do banku i do komisu gdzie usłyszałam z banku że nie mogę odstąpić od umowy a na piśmie mam napisane że ich to nie interesuje że auto jest nie sprawne czyli mają to gdzieś z komisem też nie mogę się dogadać najgorszy bank pseudo bank jaki może być sprawa trafiła do sądu napewno tego im nie daruje

Lukas Nowy wpis
@Mira

Następnym razem proszę zabrać ze sobą osobę która sprawdzi auto Jest sporo firm które świadczą usługi w tym zakresie Polecam sam uniknolem wpakowania się na minę.

ANULKA

Niki
@ANULKA

U mnie jest to samo nikt o tych 10 zł do każdego przelewu nawet nie wspomniał. Umowa niezbyt czytelna. Nigdy więcej w tym banku

Mira Nowy wpis
@ANULKA

Witam udało się

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prawa pracy

A czy ktos wie że jezeli na danym stanowisku masz umowe zlecenie a obok inna osoba ma umowe o prace i robi to co Ty to w Sądzie pracy wygrywasz wynagrodzenie i składki należne z umowy o prace?

Prawopracy
@Prawa pracy

Przykro mi ale nie ma szans , nikt tobie nie kazał takiej umowy podpisywać .

Pawlo

Pracowałem jako account manager i potwierdzam bardzo słaby pracodawca samochód służbowy miał 10 lat opel astra rok 2008 maja jakaś umowę z komisem który daje auta służbowe a raczej takie szroty , ktoś miał forda fusion jeszcze starszego , laptop to lenovo t440 zdezelowany , proponują umowę zlecenie , umowa o prace to mało kto ma stawka śmieszna żeby powiedzieć ze żenująca , praca polega na proszeniu się o kredyty w komisach , nie ma bazy poprostu jeździsz i sam szukasz , brak wsparcia , NIGDY WIĘCEJ

Paulina
@Pawlo

Szanuję Twoje zdanie, ale chyba to nie rodzaj oferowanego auta czy laptopa świadczy o danym pracodawcy. Nadmieniłeś, że w Banco Cofidis trudno jest o umowę o pracę, ale nie jest to niemożliwie. To możesz powiesz, kto ma tam szanse na taki rodzaj umowy?

Damian jeszcze klient niestety

Nie ma gorszego banku w PL

Nimi

Firma porażka , mobing , i totalny (usunięte przez administratora) udają ze są duża firma a tak naprawdę to jest oddział z 50 pracownikami , ludzie sami się zwalniają ponkilku dniach pracy , stawki jak na Warszawę śmieszne , w kauflandzie więcej płaca na kasie . Byłam , widziałam i podziękowałam .

Darek

@W Możesz rozwinąć swoją opinię? Jeśli jest tak to warto uzasadnić?!

Aww

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat warunków pracy w cofidis sa?

W

Nie polecam!!!!

Iwona

Nie podaje się nr telefonu jeśli nie ma go kto odebrać i nie pisze się bzdurnych wiadomości o nie wpłaconym kredycie jeśli się tego nie sprawdzi nie polecam tego banku

Borys

Klient dla nich to dojna krowa

Zenon

Brak ofert wstępnych. Nierzetelna informacja o kredycie. Żerują na naiwnych.

Wiki

Czy dobrze pracuje się i dlatego nie ma osób chętnych żeby napisać kilka zdań opinii?

Piotr

Moje sugestie dla Banco Cofidis: Nie odbierają telefonu już 3 dni

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Banco Cofidis? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Jerzy

Banco Cofidis rozwija się i dla ludzi chcących pracować będzie tu z cała pewnością dobre miejsce.

Agata

Większość użytkowników wypowiada się jako klienci Banco Cofidis, a jak wygląda współpraca z firmą ze strony pracowników? Pojawiała się aktualna oferta pracy na stanowisko account managera, więc dobrze dla potencjalnych pracowników dowiedzieć się jakie są aktualne warunki pracy.

mhji

Czesc no ale to dobrze ze jest umowa o pracę przecież nie wszędzie jest taka oferowana na większości stanowisk jest tylko zlecenie wiec uważam ze akurat coś takiego to się ceni w firmie mam rację? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Banco Cofidis - Wielkopolskie

Banco Cofidis