Opinie o TREBORD w Czempiń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TREBORD. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TREBORD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREBORD w Czempiń

Inga Nowy wpis

Wpadłam na opinie sprzed 4 lat na temat zarobków, napisano, że niskie ale tak jak napisałam opinia jest sprzed 4 dobrych lat, teraz te podwyżki wszystkie. Znalazłam ofertę dla Specjalistki ds. obsługi klienta dodaną rok temu ale żadnych widełek nie ma. Jestem ciekawa jakie wynagrodzenie oferuje firma na tym stanowisku, może ktoś będzie wiedział?

Mikołaj

Miałem jakiś czas temu wątpliwą przyjemność odbycia rozmowy o pracę z właścicielem firmy. Dramat, bardzo niska kultura biznesowa, później zero kontaktu, mimo zapewnień. Firma kierowana przez kogoś takiego nie może dobrze funkcjonować.

Lidia
@Mikołaj

No tak.. Ciekawa jestem co w takiej rozmowie odebrałeś jako wyraz niskiej kultury biznesowej? Jak to wyglądało, co mówił?

Trebord
@Mikołaj

Szanowny Panie Mikołaju, niestety pewne fakty się nie zgadzają. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy prowadziliśmy tylko jedną rekrutację, w której tylko jeden mężczyzna brał udział. Kandydat ten przeszedł proces rekrutacji pozytywnie i otrzymał od nas propozycję zatrudnienia na przedstawionych przez siebie warunkach. Niestety ślad po kandydacie zaginął - ów kandydat urwał kontakt. Więc albo pomylił Pan firmy, albo wymyśla Pan historie bez pokrycia.

Zarządzający to nieporozumienie

Czy TREBORD oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Alojzy

Firma dramat ... I ci ludzie opętani

Maria
@Alojzy

możesz napisać coś więcej? jakieś przykłady co tam się dzięje? Bedę wdzięczna za info

Roman
@Alojzy

To żeś pojechał. Jak opętani to chyba egzorcysty potrzeba, co? Co konkretnie ci się nie spodobało? Nie mogłeś się dogadać z kierownikiem? Bo zwykle zła atmosfera może aż tak zniechęcić do roboty. Napiszesz?

Czy w TREBORD wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nagroda dla pracownika raczej mało możliwa, ponieważ wszystkie zasługi przypisywane są oczywiście jednej osobie która ze względu na stanowisko i nie tylko potrafi się sprzedać ???? PS. Koledzy są super jak i atmosfera na produkcji póki nie wyjdzie ktoś z biura.

Lidia

"ktoś"? cały czas masz na myśli tę jedną osobę, czy o każdym biurowcu teraz piszesz? Działy tak mocno za sobą tutaj nie przepadają? :(

Pracownik Nowy wpis
@Lidia

Tę jedną osobę co chce wszystkich sobie podporzadkowac,

Lidia Nowy wpis

Aha jedna? No a co z działami. Zazwyczaj bywa niestety tak, że produkcja nie lubi się z biurem chociaż sama nie wiem czemu. A tutaj jak z tym macie? Jakbym się zatrudniła to mogę liczyć na dobrą atmosferę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TREBORD? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
ltk

(usunięte przez administratora)a zarobki porażka,premie przyznawane od kaprysu szefa,za nadgodziny potrafią potrącić kasę (usunięte przez administratora)jak ktoś szuka tam pracy to nie polecam,szkoda zdrowia i nerwów,zero organizacji,(usunięte przez administratora).potrzeba tam aby inspekcji pracy i bhp kontrola wskazana ale nie zapowiedziana,dużo uchybień.

Paulina
@ltk

Źle to brzmi @ltk. Nie wiem tylko, czy dobrze zrozumiałam. Jak zrobisz nadgodziny, to potrącają z tego co już zarobiłeś, czy po prostu nie płacą za nie? Trebor właśnie szuka stolarzy, więc chciałabym wiedzieć, jak to jest.

ltk
@Paulina

Tak jest potrafią potracić z nadgodziny zarobione,pracowałem kiedyś tam,to co piszą o zarobkach to nie prawda,a szef to porażka najgorszy pracodawca jakiego miałem nie potrafi normalnie z pracownikami rozmawiać,tyle osób tam pracowało,każdy oceni tą firmę negatywnie,zero organizacji,bałagan,zero szacunku dla pracownika,regulaminy pisany co roku nowy,jeśli ktoś szuka tam pracy to nie polecam z ręką na sercu,pozdrawiam serdecznie miłego dnia.

Jasnowidz
@ltk

@ltk Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Przecież nadal tam pracujesz, na pakowaniu mebli, prawda Marcinie? I skoro tak źle dlaczego nie powiesz tego przełożonym?

Informatyk
@Jasnowidz

Ltk tam nie pracuje, pracuje w innej w firmie, a pan tak po imieniu do kogoś kogo nie zna, pan chyba jest szefem albo ktoś co zna ta firmę, a pana Marcina znam który tam pracuje i nic nie wypisuje i wypowiada się na temat pracy.

CEO
@ltk

Dzień dobry, Szanowny ltk, zamieszczone przez Ciebie informacje są nieprawdziwe i odnoszę wdrażanie iż celowo wprowadzasz osoby trzecie w błąd. Bardzo chętnie skonfrontuje opisywane przez Ciebie sytuacje, ponieważ bardzo łatwo jest kogoś oczerniać siedząc przed ekranem komputera. Domyślam się iż twoja frustracja wynika z faktu iż zostałeś zwolniony z firmy, niestety tak się dzieje gdy w organizację wchodzą osoby które psują ją od środka. Jeśli natomiast jesteś cały czas pracownikiem firmy moja rada jest bardzo prosta, podejdź do przełożonego i przedstaw mu swój problem - ludzie nie gryzą, tylko trzeba umieć rozmawiać

Pika
@ltk

Niestety to prawda. Potwierdzam. Omijać szerokim łukiem tą firmę.

Czy urlop w TREBORD jest płatny 100%?

Ktoś

Tak, jest płatny 100%, nie ma również problemu z jego dostaniem

Damian

Mamy dobrą firmę i dobrego pracodawcę ,więc zacznijmy to doceniać

Zadowolony

@Pezet Premia jest za konkretne osiągnięcia a nie każdy je ma więc i jej wysokość jest różna!

Pezet

Premia wypłacana zaleznie od kaprysów szafa . Szef nerwowy małe zarobki

Tymon

@On Bardzo dobry pracodawca ale do tej pracy trzeba mieć chęci!

On

Niskie zarobki jak na taką ciężką fizyczna pracę . Dębina nie należy do lekkiego drewna .atmosfera całkiem sympatyczna .

Rambo

Szef nerwowy. Nie polecam

Paulina
@Rambo

Twój wpis jest bardzo lakoniczny, może zechcesz powiedzieć coś więcej? Czym dokładnie się w firmie zajmujesz? Czy pracujesz tam już dłuższy czas? Jeśli tak, to jak oceniasz możliwości rozwoju? Tylko rzeczowe komentarze są w stanie pomóc osobom poszukującym pracy, dlatego też zachęcam Cię do kolejnej, bardziej rozbudowanej wypowiedzi.

Nie polecam

mtk
@anonymous

Nie polecam

John

Zastanawiam sie nad praca w tej firmie. Ktos moze sie wypowiedziec jak tam jest ??

admin

Chcesz kreować rynek pracy i pomagać osobom szukającym zatrudnienia ? Wypowiedz się szczerze o firmie. Twój głos się liczy, wiele osób czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o TREBORD - Czempiń

• Jak się pracuje w TREBORD?

Zobacz opinie na temat firmy TREBORD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TREBORD