Opinie o OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K. w Dobroń Duży

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K. w Dobroń Duży

Mery Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam wygasła ofertę dla laboranta i okazało się tu we wpisach, że nabory są jeszcze mimo to prowadzone. czy podobnie może być ze specjalistą ds. zakupów? Znalazłam dawniejszą ofertę a, że szukam pracy o pabianickim to się nią zainteresowałam. Jeśli praca jest możliwa to jakie mogą być widełki placowe?

Agnieszka

a co się tam dzieje? Chcę się upewnić, bo rotacji chyba nie ma? a przynajmniej ja nie widzę ofert na portalu, który zazwyczaj obserwuje, kiedyś natomiast były na niego dodawane, co wiec uległo zmianie? Czy to nawiązanie do sytuacji teraz po nowym roku? wdrożono cos nowego?

Anonim Nowy wpis
@Agnieszka

Nie ma ofert, natomiast ludzie odchodzą z każdego działu. W firmie została tylko garstka osób biurowych - multitasking jest tam bardzo mile widziany.

@Anonim

Ja to nawet teraz widzę, że maila nie można podesłać jako aplikację spontaniczną, na stronie piszą tylko, by regularnie sprawdzać te zakładkę, bo może coś się pojawi, ale sugerujecie, że w najbliższym czasie nie bardzo? mam po prostu doświadczenie jako laborant, widziałam ofertę z zeszłego roku i myślałam, że jeszcze będą kogoś szukać…

Odpowiedź Nowy wpis

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Jakości/ Laborant CV można przesyłać na adres rekrutacja@organikagro.pl

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K.?

Ala

Pracownicy sami organizują sobie spotkania integracyjne.

@Ala

Szefostwo nic takiego nie robi? Wigilia chociaz jakas była? :) Macie w ogóle jakieś benefity pozapłacowe tutaj? Chodzi mi o prywatną opiekę medyczną itp

Ala
@Dominika

Były integracyjne kajaki i to chyba tyle. Z benefitów to jedynie multisport. Jeśli chodzi o wigilie to jedyną namiastką oprócz choinki było losowanie pomiędzy pracownikami którzy wzajemnie obdarowywali się prezentami.

Jak w OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

xyz

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
MJ

Przepracowałem w firmie ponad 5 lat i odszedłem na własne życzenie. Nigdy nie spotkałem się z problemami ze strony pracodawcy. Firma nie raz szła mi na rękę i pomagała kiedy zmagałem się z problemami osobistymi. Jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę i przemawiają za Tobą twoje wyniki to śmiało możesz aplikować. Jeśli chcesz przebimbać parę godzin i wrócić do domu to sobie odpuść i nie marnuj czasu swojego i pracodawcy na twoje szkolenie. Zdecydowanie polecam, firma docenia dobrych i sumiennych pracowników. Wiadomo, że nie zawsze było cukierkowo jednak osobiście nie mogę powiedzieć o nich złego zdania. Zarobki na produkcji + premia - większe niż w innych firmach. Pozdrawiam Pakownię.

Edyta
@MJ

I całe te 5 lat przepracowałeś w pakowni, którą pozdrawiasz czy odwiedziłeś jeszcze inne stanowiska u nich?

MJ
@Edyta

Pracując na końcowym etapie produkcji czyli na pakowaniu, chcąc nie chcąc masz kontakt z ludźmi, którzy zajmują się półproduktem przed Tobą. Nie pracowałem na wytwarzaniu ale wiem jak to wyglądało i działało. Nie rozumiem o co chciałaś zapytać.

Arek

Żadna firma nie płaci za leżenie tylko za pracę!!!

mmm

jak ściera śmierdzi to wystarczy porządnie wypłukać. gdzie rozum takie głupoty pisać. premie są i to spore.

były

Jedyny plus tej firmy to darmowa kawa w przerwie (o ile jeszcze jest_) Fabryka należy do ludzi z myśleniem jeszcze postkomunistycznym. Zarządzanie na poziomie b.słabym. Stanowczo odradzam, brak szacunku, poszanowania.....amatorka

Nie idiota!
@były

Firma idzie na dno, odeszla juz wiekszosc pracownikow z biura, produkcji, pozostali na zwolnieniach. Prezes 31 lat nie ma pojęcia o tym biznesie, niedlugo powinien stracic szacunek do samego siebie, a resztki zostawic i odejsc z firmy to by byla najlepsza decyzja dla firmy.

obiektywny pracownik
@Nie idiota!

A jednak firma ma się bardzo dobrze i odnosi spore sukcesy.

Skoro jesteś moderatorem. Proszę powiedz dlaczego większość opinii została usunięta.

Olo

A ja pracowałem powiem wam jedno, ta firma to wielkie niepowodzenie. Firma działa stosunkowo krótko a przewinęło się mnóstwo osób, taka rotacja źle świadczy o firmie. Pracowałem rok a przez ten czas odszedł kierownik magazynu, pakowni, produkcji,jakości , dyrektor operacyjny, kilku ludzi z produkcji, magazynu, działu handlowego itd. Zresztą zapytajcie co myślą ludzie miejscowi o tej firmie a tym bardziej o właścicielu.

(usunięte przez administratora) Warunki pracy słabe. Można by godzinami, polecam dla chcących cofnąć się w czasie by zobaczyć jak nie powinno się prowadzić i zarządzać firmą.

obiektywny pracownik
@Olo

To był sam początek firmy sporo się zmieniło od tamtego czasu, kadra kierownicza,dyrektorska bez zmian od początku 2019. Wszystkie działy obecnie się rozrastają a jeśli chodzi o właściciela od dłuższego czasu nie bierze aktywnego udziały w działalności firmy. Opinia zapewne o nim taka ze względu na jego zamożność i głowę do interesów.

Jaki jest wkład kierownictwa OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Firma dba o przyjazne relacje, kadra kierownicza uczciwie podchodzi do oceny pracownika, docenia jego pracę i zaangażowanie.

Just

Żaden. Szkoda tam pracować. Liczy się tylko wybrana grupa pracowników. Są lepsze firmy

Tymek

@Pracownik Żeby mieć opinię dobrego pracodawcy trzeba było tak postępować!

A jak jest w exporcie? Czy moze ktoś przybliżyć jaka atmosfera, zarobki, czy jest sprzedaz, czy jest tam jakis kompetentny kierownik ? Pod kogo podlegaja ludzie od sprzedazy exportowej? Warto aplikowac?

Remik

Może nie jest idealnie ale uważam, że przesadzacie z narzekaniem, trzeba pracować to i zarobki będą dobre.

@Remik

Serio w to wierzysz?

Jasiek

A ja myślę, że rotacja może wynikać z faktu, iż ludzie nie spełniają oczekiwań firmy i rozstanie jest gotowe.

@Jasiek

Skąd takie przypuszczenie pracujesz tam?

Dominika

@robert Minął ponad miesiąc odkąd zadałeś to pytanie, dlatego chciałabym spytać, czy zdecydowałeś się złożyć swoje CV do firmy OrganikAgro? Jeśli tak, to jakie warunki zostały Ci zaproponowane, oraz czy zdecydowałeś się na pracę tutaj? @zxc Drogi Użytkowniku, chciałabym Cię prosić, abyś napisał, dlaczego masz taką, a nie inną opinię. Wielu użytkowników w tym szuka konkretów związanych z pracą w firmie OrganikAgro, a Ty ich niestety nie podałeś. Dlatego istotne jest to, aby przekazywać szczegółowe informacje. Zatem zachęcam Cię do odpowiedzi.

Nikita

Ja mam pytanie czy tam dobrze płacą i czy potrzebują do pracy na produkcji ?

zxc
@Nikita

odpuść sobie...

Henryk

Jeśli ktoś ma odpowiednie kwalifikacje to zarobi.

robert

Ale chce pracować za godne pieniądze :) a jak mam dostać najnizsza krajowa to dziekuje, praca w dziale utrzymania ruchu nie należy do lekkich....

robert

szukam pracy w dziale utrzymania ruchu, czy ktoś mogłby mi powiedzieć jakie mniej więcej sa zarobki w tej firmie? niestety w okolicach pabianic rynek pracy nie najlepszy, zależy mi na tym aby były tez jakies premie

Dominika

@Wiktor, jakie Ty masz zdanie na temat OrganikAgro? Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią, ponieważ na pewno okaże się przydatna. Dlaczego uważasz, że inni użytkownicy forum przesadzają pisząc negatywne opinie? @kriskros, czemu tak myślisz? Napisz coś więcej na ten temat. @dzidek88, w jaki sposób objawiał się brak poszanowania pracownika? W jakich sytuacjach?

dzidek88
@Dominika

@Dominika, jeśli nadal tam pracujesz to sama wiesz dobrze ;)

dzidek88

Nie polecam zakladu... Pracowalem tam krotko, i juz nie wroce. Ciagle poganianie, maszyna stanie na dluzej to zaraz afera. Ch*j , ze awaria wszyztko gorace, jedziemy dalej. Zla organizacja, brak poszanowania pracownika. Pracownicy biurowi, Ci na nieco wyzszym stanowisku maja po jednym samochodzie wartym kilka tys. zl. Ani razu na wyplacie nie widzialem 1600 zl... A pracowalem normalnie nawet raz z sobota, 8 h. caly pelny miesiac...

Zostaw merytoryczną opinię o OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K. - Dobroń Duży

• Jak się pracuje w OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K.
2.5/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Wrocławska 20
    95-082 Dobroń Duży
  • NIP: 7312044117 KRS: 0000595786

OrganikAgro Sp. z o.o. Sp.K.