Opinie o Bart Sp. z o.o. w Słupno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bart Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bart Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bart Sp. z o.o. w Słupno

Pinezka Nowy wpis

Pracowałem w Bart - vet pięć lat i atmosfera bardzo fajna z wszystkimi w biurze. Wypłata jak najbardziej na czas czasem nawet wcześniej praca dla T.Sz i To.Ch i jeszcze S.R sama przyjemność swój chłopaki zawsze można się dogadać nigdy nie robią problemów dla takich można pracować . Wiedza jakie jest życie i są dla człowieka .

@Pinezka

Kiedy firma robiła przelewy z wypłatami? Jak ktoś z racji wieku jest mniej ogarnięty technologicznie to można się dogadać na płacenie do ręki? Ile dni wcześniej można było spodziewać się kasy na koncie? I wszyscy pracownicy mieli ustalony ten sam termin odnośnie wypłat?

Były Pracownik Nowy wpis

Bardzo niemiła atmosfera. Udostępnianie poufnych danych innym pracownikom. Kierownictwo nastawia pracowników przeciwko sobie. Wyśmiewanie i poniżanie pracowników młodszych stażem na porządku dziennym. Zabranianie wzięcia urlopu!! Praca od 6:00 do 2:00. Byle szybko a nie dobrze. Zarobki śmieszne, niewystarczające do utrzymania się.

Zbyszek. L.

Praca ogólnie w pyle, co w dłuższym perspektywie czasu jest szkodliwe i nie ambitne. Bardzo dużo delegacji. Na plus przełożeni Pan Sebastian prezes z Sosnowca czy Wojtek z Wrocławia fantastyczni ludzie, paczki mile na święta, dbają o ludzi. Niestety obraz tego wszystkiego psuje jedna osoba, z ktora będziecie mieli do czynienia na co dzień pan o imieniu na P. W Wrocławiu, jest bardzo niemiły, stosuje (usunięte przez administratora) i można trafić do szpitala psychiatrycznego tylko przez tę osobę

Marzena Nowy wpis
@Zbyszek. L.

Ale chyba macie jakieś pożądne maseczki przeciwpyłowe z certyfikatami? Nie wierzę, że firma dba w Was, a nie daje ochrony na twarz :/

Firma od kilku lat mocno upadła na atmosferze , zarobki są śmieszne, zero możliwości rozwoju , pracownicy są mocno sprawdzani , wymaga się odbierania telefonow i maili podczas urlopu, o podwyzsce można zapomnieć, sprzęt na którym się pracuje wola o pomstę do nieba - 10 letnie laptopy. Szefowie unikają rozmów w 4 oczy , uczęszczają na jakieś dziwne szkolenia po których zamiast motywować pracownik , straszą żeby byli wydajniejsi. Brak pakietów motywacynych premii i bonusów. Specjalne względu maja nieliczni pracownicy ze są to zazwyczaj Ci którzy pracują ponad 10 lat. Zespół mocno podstarzały , unikają zatrudniania młodych kobiet żeby nie zachodziły w ciąże.

Marzena

Dziękuję, że dzielisz się swoim doświadczeniem z Bartem. Chcę Cię prosić o rozwinięcie kwestii wysokości zarobków. To, co uznajesz za śmieszne, innej osobie wyda się wystarczającym. Proszę, sprecyzuj, o jakie stawki chodzi.

Życzliwy
@Marzena

Specjalista zarabia w 2500-2800zl

Płotka

Słyszałam ze unikają zatrudniania młodych kobiet bo zachodzą w ciąże i zwalniaja młode matki bo chodzą na zwolnienia

Obserwator
@Płotka

Niestety tak jest w całym kraju!!!

Wanda
@Obserwator

A to w ogóle zgodne z prawem? Ciężarne chyba obejmuje jakaś ochrona? Tak mi się wydaje, jeszcze nie byłam w takiej sytuacji, ale chętnie się dowiem jak to prawnie wygląda :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bart Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Highlife

Sposób w jaki firma rekrutuje ludzi na specjalistyczne stanowisko woła o pomstę do nieba. Najpierw ustalają konkretny termin i obiecują potwierdzić odbycie się tego spotkania, a następnie nie odbierają telefonów. Kiedy już cudem się dodzwoniłam, żeby upewnić się, czy mam się stawić na rozmowę, zostałam znów spławiona obietnicą rychłego oddzwonienia. Oczywiście telefonu się nie doczekałam, a kolejna moja próba kontaktu zakończyła się odrzuceniem połączenia z drugiej strony. Po prostu kpina i marnowanie czasu kandydatów.

Monima
@Highlife

Tam nie mam specjalistów tylko karierowicze. Lans lans lans takie są plotki.

Życzliwy
@Monima

To nie plotki. To fakt, menadżerowie nie maja nikogo pod sobą... sami sobie kierownikiem

Michal
@Highlife

Ze mną spotkali się na mieści bo czasu nie mieli na rekrutację. Miałam ubaw. Lepiej się nie zatrudniać w takiej firmie. Za kawę zapłacili.

Staszek

Mam nadzieję, że bardzo dobrze pracuje się i dlatego przestaliście zamieszczać swoje opinie!

Alicja

Złośliwe opinie z obserwacji. Ten kto napisał jak go potraktowali coś miał do przekazania. Negatywnego. Więc się mu to udało. Jeśli jest to prawdą to wskazuje na to, że nie warto tam pracować.

Ktoś chciał coś napisać. Dlaczego wykasowano. Chciał bym się dowiedzieć bo firma szuka kierownika. Co jest przyczyną ? Dlaczego szukają ?

Marzena

Czy planujesz starać się o zatrudnienie w firmie? Wspomniałeś, że poszukiwany jest kierownik, masz doświadczenie na takim stanowisku? Powiedz proszę, dlaczego interesujesz się pracą w Bart. Czy słyszałeś dobre opinie dotyczące firmy? Jeśli zdecydujesz się aplikować i pomyślnie przejdziesz rekrutację, daj znać, jakie warunki oferuje pracodawca.

Darek

Zwolniło się miejsce, to szukają.

Aga

Jak wyglądają zarobki ? Jaka panuje atmosferą ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bart Sp. z o.o. - Słupno

• Jak się pracuje w Bart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Bart Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Norwida 4
    05-250 Słupno