Zbyszek. L. Nowy wpis

Praca ogólnie w pyle, co w dłuższym perspektywie czasu jest szkodliwe i nie ambitne. Bardzo dużo delegacji. Na plus przełożeni Pan Sebastian prezes z Sosnowca czy Wojtek z Wrocławia fantastyczni ludzie, paczki mile na święta, dbają o ludzi. Niestety obraz tego wszystkiego psuje jedna osoba, z ktora będziecie mieli do czynienia na co dzień pan o imieniu na P. W Wrocławiu, jest bardzo niemiły, stosuje (usunięte przez administratora) i można trafić do szpitala psychiatrycznego tylko przez tę osobę

Highlife

Sposób w jaki firma rekrutuje ludzi na specjalistyczne stanowisko woła o pomstę do nieba. Najpierw ustalają konkretny termin i obiecują potwierdzić odbycie się tego spotkania, a następnie nie odbierają telefonów. Kiedy już cudem się dodzwoniłam, żeby upewnić się, czy mam się stawić na rozmowę, zostałam znów spławiona obietnicą rychłego oddzwonienia. Oczywiście telefonu się nie doczekałam, a kolejna moja próba kontaktu zakończyła się odrzuceniem połączenia z drugiej strony. Po prostu kpina i marnowanie czasu kandydatów.

Monima
@Highlife

Tam nie mam specjalistów tylko karierowicze. Lans lans lans takie są plotki.

Życzliwy
@Monima

To nie plotki. To fakt, menadżerowie nie maja nikogo pod sobą... sami sobie kierownikiem

Michal Nowy wpis
Kandydat
@Highlife

Ze mną spotkali się na mieści bo czasu nie mieli na rekrutację. Miałam ubaw. Lepiej się nie zatrudniać w takiej firmie. Za kawę zapłacili.

Firma od kilku lat mocno upadła na atmosferze , zarobki są śmieszne, zero możliwości rozwoju , pracownicy są mocno sprawdzani , wymaga się odbierania telefonow i maili podczas urlopu, o podwyzsce można zapomnieć, sprzęt na którym się pracuje wola o pomstę do nieba - 10 letnie laptopy. Szefowie unikają rozmów w 4 oczy , uczęszczają na jakieś dziwne szkolenia po których zamiast motywować pracownik , straszą żeby byli wydajniejsi. Brak pakietów motywacynych premii i bonusów. Specjalne względu maja nieliczni pracownicy ze są to zazwyczaj Ci którzy pracują ponad 10 lat. Zespół mocno podstarzały , unikają zatrudniania młodych kobiet żeby nie zachodziły w ciąże.

Marzena
@Były pracownik

Dziękuję, że dzielisz się swoim doświadczeniem z Bartem. Chcę Cię prosić o rozwinięcie kwestii wysokości zarobków. To, co uznajesz za śmieszne, innej osobie wyda się wystarczającym. Proszę, sprecyzuj, o jakie stawki chodzi.

Życzliwy Nowy wpis
@Marzena

Specjalista zarabia w 2500-2800zl

Płotka Nowy wpis
Kandydat
@Były pracownik

Słyszałam ze unikają zatrudniania młodych kobiet bo zachodzą w ciąże i zwalniaja młode matki bo chodzą na zwolnienia

Staszek

Mam nadzieję, że bardzo dobrze pracuje się i dlatego przestaliście zamieszczać swoje opinie!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alicja

Złośliwe opinie z obserwacji. Ten kto napisał jak go potraktowali coś miał do przekazania. Negatywnego. Więc się mu to udało. Jeśli jest to prawdą to wskazuje na to, że nie warto tam pracować.

Nick

Ktoś chciał coś napisać. Dlaczego wykasowano. Chciał bym się dowiedzieć bo firma szuka kierownika. Co jest przyczyną ? Dlaczego szukają ?

Marzena
@Nick

Czy planujesz starać się o zatrudnienie w firmie? Wspomniałeś, że poszukiwany jest kierownik, masz doświadczenie na takim stanowisku? Powiedz proszę, dlaczego interesujesz się pracą w Bart. Czy słyszałeś dobre opinie dotyczące firmy? Jeśli zdecydujesz się aplikować i pomyślnie przejdziesz rekrutację, daj znać, jakie warunki oferuje pracodawca.

Darek
@Nick

Zwolniło się miejsce, to szukają.

Aga

Jak wyglądają zarobki ? Jaka panuje atmosferą ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bart Sp. z o.o. - Słupno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bart Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Norwida 4