Opinie o Reserved w CH Wzorcownia w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reserved w CH Wzorcownia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Reserved w CH Wzorcownia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reserved w CH Wzorcownia w Włocławek

Julix Nowy wpis

Ja bym chciała że otwożylscie Bershka i shein

khg Nowy wpis

haha @kutik chciałąś chyba błysnąć, a tu cie musze zaskoczyc,wydaje mi sie że to chodzi o inną firme, a nie tą popularną sierciówkę ubraniową :P A czy szukają kogoś do rpacy w tym miejscu? prosze o info

GOŚC Nowy wpis

Ogólnie nie polecam pracy w sieci LPP.WYZYSKIWACZE,DZIADOSTWO I NIC POZATYM.

kicia Nowy wpis

a co z umowami i wypłatami ? ile zarabaliscie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Reserved w CH Wzorcownia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
ktos taki jak ja

jestem osoba postronną i już wiele razy słyszałam ze na tym punkcie nie jest najlepiej a wręcz to (usunięte przez administratora) :/ a jeśli chodzi o wasz poziom inteligencji to obie zastanówcie się co piszecie hehe ale domyślam się po przeczytaniu tych komentarzy ze macie jakieś 20 albo mniej więcej tyle ! reasumując Reserwed w CH Wzorcownia - Włocławek omijać z daleka !!!

Muszę przyznać że mam niezły ubaw czytając tą opinie. Może dlatego że osoba która ją napisała jest mi dobrze znana:) Zastanawiacie się z kąt? Otuż pracowałam z nią na szczęście bardzo krótko. (usunięte przez administratora) bo o niej mowa była osobą strasznie nudną która wiecznie miała wszystko w (usunięte przez administratora). i wciągała w to resztę za co bardzo często nam się obrywało wprowadzała na salonie bardzo nerwową atmosferę a jedyne co potrafiła podczas pracy robić to opowiadać całymi dniami o swoim chłopaku i samochodach ( najbardziej lubi Hondy). Zaskakujące jest to że o każdym potrafi coś powiedzieć, nie rozumie tylko dlaczego nie napisała nic na swój temat. Taka biedna pokrzywdzona ciągle każdy robił jej na złość a sama co robiła ciekawi jesteście:) Hmm wyobraźcie sobie ta święta osoba namówiła dziewczyny żeby poszły razem z nią nagadać na koleżankę ( z którą pewnie utrzymuje kontakt do dziś a na salonie żegnały się zawsze buziaczkiem) że wynosi ciuchy, za co oczywiście została zwolniona. Tak więc polecam wszystkim pracę w jej towarzystwie. Szybkie zwolnienie i ciągły (usunięte przez administratora) od kierownictwa gwarantowany.Jeśli zaś chodzi osoby które tak obsmarowała to nie przejmujcie się kto pracował z wami ten wie jak jest naprawdę. PS chętnie bym do was wróciła:)

ktoś kto przeżył i wie

Każdy kto tu pisze, oczywiście te złe komentarze myślę był tam i wie co znaczy pracować w RESERVED pod rządami (usunięte przez administratora) jak ktoś to pięknie napisał (na Pani nie zasługuje). zgadzam sie ze wszystkim co jest napisane!!! ale i tak dodam coś od siebie... Zacznę od(usunięte przez administratora) hmm to wieśniara która nagle dostała kierownicze stanowisko i uważa że rządzi- ale czy napewno?? czy Waszym zdaniem darcie mordy na cały salon, przekleństwa i próba rozkazywania to rząd??czy zwalnianie każdego kto spróbował się postawić walcząc o swoje racje i dume to sprawianie funkcji kierownika??czy wynoszenie masy ciuchów- a to dla brata, a to dla mamy, taty, chłopaka no i oczywiście siebie to przykład dawany pracownikom??ona tak uważa!!do tego na stanowisku kierowniczym trzeba mieć jakieś wykształcenie a (usunięte przez administratora) ma- ZAWODOWE ha ha ha (usunięte przez administratora)-jest nazwanym przez siebie VMem czyli dekoratorem.(usunięte przez administratora)również ma zawodowe wykształcenie i jak to ktoś kiedyś pięknie powiedział- za wysokie mniemanie o sobie. chodzi ze zbyt podniesioną, wiecznie natapirowaną głowa uważając że jest pempkiem świata. Do tego podobnie jak (usunięte przez administratora) ma dziwną manie rządzenie, tylko szkoda że nigdy jej to nie wychodzi. wiadomość dla chłopców- lubi duże i szybkie samochody:) (usunięte przez administratora). ona w prawdzie nie należy do tego "wyższego grona" ale o niej też warto coś napisać. Pracuje od początku. najpierw była zwykłym sprzedawcą, ale zarówno pupilkiem i wtyką(usunięte przez administratora). potem została niby pomocnikiem VM ale w taki sposób że wieszała np. bluzę z kapturem nad spodniami w kant... no i uważam ze na VM trzeba mieć chociaż trochę wyglądu a (usunięte przez administratora) jest dosłownie z metra cięta, fryzura na tgz. nocnik i ubiór gorszy od nie jednego bezdomnego... No i(usunięte przez administratora)o bardzo inteligentny facet. On gdy przyszedł do Re był naprawde bardzo wporządku,(usunięte przez administratora) bardzo go nie lubiły ale potem zaczęli się lubić a a(usunięte przez administratora) żeby pokazać im że jest fajny zaczął być hamem dla całej reszty!!! potrafił stać godzinami na salonie schowany za jakimś filarem i podsłuchiwać, potem iść do (usunięte przez administratora) i opowiedzieć wszystko ze szczegółami!ale kiedy jakiś klient zaczął krzyczeć(usunięte przez administratora) robił się czerwony, spuszczał głowę i już wtedy nie potrafił wydusić ani słowa, jak do Re przyjęli jakąś ładna dziewczyne, oprowadzał ją godzinami po salonie mierząc z każdej strony, no i potem taka miała wtyki:) ale ogólnie i tak uważam że powinien urodzić się kobietą:) Ogólnie RESERVED pod szefostwem państwa (usunięte przez administratora) jest jednym wielkim hamstwem, traktowaniem ludzi jak śmieci i jedną wielką pomyłką!!! mam nadzieję że po tym poście każdy zastanowi się 2 razy zanim pójdzie tam złożyć papiery do pracy....

Zostaw merytoryczną opinię o Reserved w CH Wzorcownia - Włocławek

• Jak się pracuje w Reserved w CH Wzorcownia?

Zobacz opinie na temat firmy Reserved w CH Wzorcownia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reserved w CH Wzorcownia?

Reserved w CH Wzorcownia