Michał Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna jest ciezka do przejścia ?

XYZ Nowy wpis

Nie sposób nie zgodzić się z wcześniejszymi wpisami - minął rok, a w firmie DLM bez zmian (usunięte przez administratora)praca od 8 do 18 i nie ma mowy o wcześniejszym wyjściu, chyba że szef ma sprawę, to siedzisz do 20. Pracę możesz stracić w każdej chwili i nigdy nie dowiesz się dlaczego. Można pojeździć Mercedesem, ale w zamian usłyszysz, że Twoje plany i marzenia to bzdury,(usunięte przez administratora). Ot, taka firma :) Nie polecam, tylko stracisz czas i zdrowie... to psychiczne.

Edyta Nowy wpis
@XYZ

Czy takie sytuacje, o których piszesz, często mają miejsce w Dlm? Mówisz też o tym, że na umowie widnieje kwota, jaką jest najniższe krajowe wynagrodzenie. Czy każda osoba zatrudniona w firmie ma właśnie taką umowę? Czy poza tym podpisywana jest też jakaś inna, na przykład zlecenie lub o dzieło? A może istnieje szansa negocjowania stawki swojego wynagrodzenia?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Dlm? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Księgowa

Najgorsza firma z jaką miałem styczność. Wszystko odbiega od ustaleń na rozmowie kwalifikacyjnej. Pracowników traktuje się przedmiotowo i zwalnia za nic. Jeśli nie chciecie wyrywać włosów z głowy to omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Były pracownik

Trudno uwierzyć ze takie firmy jeszcze funkcjonują. Chaos i dezorganizacja, na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko pięknie obiecują złote góry a później okazuje się że to fikcja. Nic tam nie działa tak jak powinno Nie można liczyć na pomoc z żadnej strony. Szkoda czasu i nerwów Nie polecam!!!

Madzik

Bardzo żałuje ze aplikowałam do tej firmy i że się dostałam, był to początek drogi przez męki. Jak tylko próbowałam coś załatwić usprawnić napotykałam na solidny mur, totalną niewiedzę i brak kompetencji. Straciłam tylko czas Odradzam każdemu prace w tej firmie.

Jarząbek

Bardzo duża rotacja, totalny brak logiki, masa problemów, nikt nic nie wie. Szkoda czasu i nerwów

Kra

Jeszcze nie, wysłanie to ich obowiązek, jeśli do końca lutego nie wyślą, przyjdę się do US i Wam też radzę, wtedy dostaną karę, za nie dostarczenie PIT.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Dlm - Suchy Dwór

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej