Opinie o Valeo w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Valeo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Valeo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Jarocin

ktoś

Trzebało iść do biura Adecco przy Vale tam za przystankiem,a oddzwonić i tak by nie oddzwonili bo ja tam dałem 3CVi mnie olali,oddzwonili z ofertą do Unimięsu stawka 9zł brutto,umowa na 3/4 etatu,a robisz cały etat i 4brygadówka,śmiech na sali.pzdr.

muniek

witam zlozylem dwa tygodnie temu cv w valeo pod addeco zostawilem u ochraniarzy i nic sie nie odzywaja. Chcialem zapytac czy sa jakies przyjecia czy ochraniarze poprostu moje cv wyrzucili.

vala

najwyższy czas rozwiązac firmę w chrzanowie to by się bubki co tam lata robią nie szczycilły,że robią w ,,v a l e o,,.Ciekawe gdzie potem znajdą pracę,bo przecież myśleli iść stamtąd na emeryturę,ha,ha,ha

jajo

jest coraz gorzej --ale kiedys bylo okej,jeszcze w lecie ten upal ,maszyn przybylo, jest problem zeby dostac urlop albo swoja wybitke ktora ci sie nalezy, problem z przerwami,ogolnie nie jest ciekawie a szkoda ze przelozeni dbaja o swoje interesy a nie o podwladnych o wszystko trzeba sobie wywalczyc--i nie bedzie lepiej , ludzie odchodza na ich miejce sa nowi coraz mlodsi i bardziej latowi jezeli chodzi o podejscie do pracy-no coż trzeba sobie znalesc cos innego

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Valeo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
xxx

Ja pracowałem w valeo rok i to był najgorszy rok w moim zyciu. Na poczatku robota była fajna, lajtowa ale to co zaczeło sie potem to przechodzi ludzkie pojecie, te chore wymysły dyrektora to masakra!! Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie a zwłaszcza pracy pod firma ADECCO!!!

robol

Pracownik roku :) - 2012-05-03 17:46:02 Tak a propos Valeo Chrzanowie ma istniec do 2016A z kąt masz takie optymistyczne informacje ?

pepe

Bzdura przyjęć nie ma i narazie nie będzię.

majowka>(

tak piepszycie, jak dalej bedziecie produkowac kupe a klient dostanie jogobelle jagodowa zamiast truskawkowej to lipa, chcecie kasa?> pozdro

Pracownik roku :)

Tak a propos Valeo Chrzanowie ma istniec do 2016

Mx

hehe smiac sie chce jak sie czyta to co wypisujecie jak dla mnie to jest(usunięte przez administratora)j nie pieniadze ale dla kobiet w porzo robutka gdzie niby maja zarobic 1500 na reke. A le to juz zalezy od siebie samego czy sie chce wogole pracowac czy sie nie chce pozdrawiam

Te Adecco to oszuści ,dałem tam CV do pracy w Valeo,a oni mi zadzwonili że mają dla mnie pracę ale w Unimięsie na 3zmiany z Sobotami za 1500zł brutto,praca w temperaturze 2-10st C,z taką ofertą to niech się w dupe pocałują! Po co oszukują że praca w Valeo ma być w Maju,jak nie będzie żadnej pracy,jedynie z (usunięte przez administratora) Unimięs za minimalną krajową na 3zmiany z Sobotami,(usunięte przez administratora)

sp

Wg mnie lepiej pod start people. Monika z sp wydaje sie byc sympatyczniejsza niz ludzie z adecco

Pawlo

Chce sie przyjac do Valeo teraz w maju i zastanawiam sie czy złozyc podanie pod Adecco czy pod start people.Jak sadzicie gdzie lepiej ?

??

A jak ma na nazwisko (usunięte przez administratora)?

a nie powiem

Caly czas sa przyjecia I zapotrzebowanie glownie na tylach. Praca na tylach jest jeszcze spoko poki nie weszly nowe projekty A7 i nowa Astra wtedy zacznie sie jadka. Plusem bedzie praca na nowych stanowiskach pracy. A7 sklada sie z wielu komponentow wiec bedzie bardzo duzo problemow i claimow. SV zmianowi i modolowi sa wpozadku da sie z nimidogadac. Jest nowy dyrektor hiszpan Felix przynajmniej nie wrzeszczyjak pan wooowooo. Warto starac sie o przyjecia na zmieniaczy potem jak jestes dobry to awans na setera ale nie ma czasu zeby sie czegos nauczyc latasz i przezbrajasz co pochwile. Lepszy zarobek zarobek wiec warto.

?

Będą przyjęcia do Valeo w Maju?niek ktoś napiszę,bo zależy mi na pracy w Valeo,proszę o jakąkolwiek odpowiedź.dzięki.

no tak -jak pracujesz od poniedzialku do piatku ,bez nadgodzin i bez innych dodatkow to sie marnie zarabia

annaja

Ricco - 2012-04-17 17:58:50 nie wiem skąd ci się te ponad 2 tysie wzięły zaufaj mi robiłem w tej firmie ponad 4 lata i nigdy tyle nie wziołęm http://www.c (usunięte przez administratora) sko.pl/demot/100_100_2071380552_BITCH_PLEASE_przez_71tyszanin_middle.jpgDziwi mnie Ricco że przez 4 lata nie wzioles 2 z przodu. Pracuje od 4 miesiecy i juz drugi miesiac z rzedu dostalam dwa kola na reke, ba nawet w zeszlym miesiacu 2,300. Podstawy jest 1,600 ale jak chcesz zarobic to idziesz na nadgodziny i dwójka jak nic...jako kobieta nigdzie wiecej nie wezme, wiec opinia ze sie w Valeo nie zarabia to poprostu bajka...inna rzecza jest fakt ze trzeba sie urobic,no i praca odpowiedzialna. Kierownicy tez rozni ale ide do pracy, robie co nalezy do moich obowiazkow i zarabiam...

Ricco

Witam Hmmm.... pracuję juz rok w Valeo byłem pod firmą Star People i dostałem Awans i przechodze pod Valeo będe teraz dostawał na rękę około 2200-2500zł zależy jaki miesiąc więc nie jest źle fakt gdzie niegdzie jest fatalna atmosfera ale jak sie starasz i umiesz przyznać się do błędu i kłócić o swoją rację poradzisz sobie ;) Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Jarocin

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Valeo