Opinie o Screen led w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Screen led. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Screen led o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Screen led w Inowrocław

Henryka

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty?

@Henryka

Tak, na OLX są ciągle ogłoszenia że kogoś tam potrzebują, i to mnie zastanowiło. Dziś miałem aplikować na stanowisko spawacza, aczkolwiek ostatnie lata pracowałem w mechatronice. I pojechałem sobie na ulicę Marcinkowskiego porozmawiać ze spawaczami z innych firm. I już do nich NA PEWNO nie będę aplikował. Z pozdrowieniami ????

Hanka Nowy wpis

Hejka, jeszcze wczoraj pojawiła się oferta dla pracownika produkcji. po opisie widzieliśmy z chłopakiem ze wychodzi 4 tys netto i jakaś jeszcze premia. Proszę nam przy tym napisać na ile praca teraz jest ciężka. czy ta kasa jest adekwatna?

@Nikoś Nowy wpis

Byłem się tam pytać o pracę i prawda jest taka że przedstawiono mi warunki i poszczególne poziomy wynagrodzenia . Jeżeli nic nie znajdę to może się tam wybiorę. Roboty z tego co się dowiedziałem to jest nie do przerobienia. Jedno pytanie ? Czy ktoś z was dostał mniej pieniędzy niż miał ustalone ? Bo znam z tej firmy pracownika który nie narzeka na pracę w tej firmie a wynagrodzenie jakie się ustali takie się dostaje . Pewnie każdy chce zarobić więcej pieniędzy ale jeżeli na coś się zgodziłem to nie mogę oczekiwać cudów bo w to to ja już nie wierzę ????????????. Premia podobno jest uwarunkowana obecnością w pracy co wydaje mi się normalne, a co do palaczy to sorry panowie ale ja z takimi ludźmi pracuje w obecnym zakładzie i każdy tylko mówi że spala 3 fajki dziennie ale na koniec dnia nie ma już paczki ???????????????????? . Kierownika nie znam tylko z rozmowy ale prawda jest to co pisał kolega poniżej ze są ustalone 3 przedziały wynagrodzenia bo o tym mnie informował oraz o premii ok400 stówki .

Kacper Nowy wpis
@@Nikoś

Tak są 3 przedziały wynagrodzenia ale nie ma co oczekiwać że dostaniesz więcej niż najniższą krajową. Na umowę sobie poczekasz też kilka miesięcy aż w czerwcu po rozpoczęciu euro 2024 w Niemczech powiedzą Ci i innym pracownika że niestety ske nie ma pracy do wszystkich i muszą podziękować. Zostanie się garstka starych już zobozowanych pracowników którzy przywykli pracować za (usunięte przez administratora) i bez umowy bo w zamian że pracodawca nie płaci za nich zusu to dostanie 500zl dodatku do wypłaty i aż uszami klepią ze szczęścia a pracodawca zarobi na tym grubo ponad 2 tys.. także jak chcesz popracować kilka miesięcy to powodzenia. A premia to w tej firmie temat tabu i jej nie ma, więc nie masz co się ludzic…

Ktoś tu o prace w weekendy pytał ale chyba w biurze nie ma ona miejsca? Przynajmniej na to wskazywałyby godziny w wizytówce google. w ofercie dla młodszego inżyniera konstruktora piszą teraz o uczestniczeniu w ciekawych projektach. Jakie konkretnie można mieć przy tym na myśli? Opiszecie te ostatnie?

Kacper Nowy wpis

Ciekawe projekty polegają na tym że dostajesz na głowę zaprojektowanie czegoś nowego o czym nie ma nikt pojęcia i jak się wgl uda to wyporodukowac na produkcji zarządzanej przez kierownika który nawet nosa zza biurka nie ruszy bo flirtuje z koleżanką z naprzeciwka, to po jaki czasie itak cie zwolnią bo przyjdzie dyrektorek (zmora zakładu) i powie że jesteś nieproduktywny i nie jesteśmy zadowoleni z twojej pracy by (usunięte przez administratora) ci premię która w tej firmie nie istnieje bo tylko o tym piszą w ogłoszeniach by zmobilizować ludzi do zatrudnienie się w tym balaganowym chaosie i później sam zrezygnujesz bo otworzysz oczy szeroko że to co napisałem to prawda prawdziwa na faktach autentycznych. Z daleka od tej „pseudo firmy”. Pozdro

Alex

O UoP można zapomnieć? W biurze chyba nie? przynajmniej tak widziałem po ofercie która jeszcze w zasadzie wisi na necie. os końcówki stycznia nie mogą nikogo znaleźć? tak z ciekawości powie mi ktoś jak do biura rozmowy są prowadzone? co sprawdzają?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Screen led spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Ktoś

A czy facet po 50-tce z doświadczeniem jako spawacz ślusarz mechanik a nawet mechatronik z niezłym niemieckim ma tam szansę na pracę ? Dodam tylko że już w kilku firmach próbowano mnie "zagnać w kozi róg" ale nie wyszło. A już tym bardziej mam alergię na "rodzinne firmy" bo ktoś kiedyś starał mi się udowodnić że czegoś nie potrafię. Może niepokoić fakt że widzę często ogłoszenia o tej samej treści a to już wzbudza podejrzenia.

@Ktoś

Pracowałem tam 2 miesiące. Bałagan i kolesiostwo.Zapomnij o umowie o pracę. Dlatego co chwila szukają pracowników i na płocie wisi cały czas baner, że poszukują pracowników .Na nim powinno być napisane że szukają frajerów.

Mirko

Witam. Czy mógłby ktoś powiedzieć na dzień dzisiejszy jak wygląda w tej firmie praca? Ile godzin poniedziałek piątek czy weekendy także

Zniesmaczony

Nowy rok nowe ogłoszenia. Firma wystawiła ogłoszenia o pracę 5390-5400zl brutto daje nam to 4004zl na rękę co jest śmieszne,(najniższa krajowa 3200zl na rękę od stycznia 2024r.) Monter dostaje z wielkim bólem serca 3900zl netto (na rękę)( oczywiście najniższa krajowa w umowie)(jeżeli jest umowa) spawacz dostaje również z wielkim bólem serca 4000zl na rękę (na umowie najniższa krajowa) elektryk stolarz kręci się od 3400zl-4000zl (na rękę) i szanowny pan kierownik mówi że pracownik powinien się cieszyć że tyle dostaje bo gdzie indziej jest mniej, premia może i jest 400zl ale tylko w pięknych słowach ponieważ firma zakłada na jak najwięcej uciąć pracownikowi niż dać i zmotywować, zawsze coś się znajdzie żeby premi było tylko 200zl i ciesz się że nie dostałeś 0zl premi, nowy dostanie 3500zl netto (na rękę) i powinien się cieszyć bo to kupa kasy a jak się nie podoba to (usunięte przez administratora) gdzie indziej ale i tak więcej nie dostaniesz bo to takie miasto)(takie tłumaczenie) mają być wprowadzone stopnie wypłat od umiejętności ale jeżeli ktoś umie jeździć koparka wózkiem widłowym itd i to wykonuje to trudno to docenić i ma i tak wypłatę taka samą jak inni bądź nawet mniejsza kwestia (dogadania się) na spawalnie wieczne narzekania że się nie wyrabiają i przymus pracy po 10h bądź wprowadzenie 2 zmian, nagabywanie pracowników, ze monterzy się nie wyrabiają i to przez nich, monterom wmawianie że to przez spawalnie elektryków bądź magazyn, firma nie stawia na starych doświadczonych pracowników żeby dołożyć do wypłaty i zmotywować tylko na rotację ludzi bo znajdzie się głupek który uwierzy w obiecanki cacanki podwyżek i dużej kasy a dostanie wypłatę wymieniona wyżej i ma się cieszyć że tyle zarabia nic nie umiejąc, człowiekowi nie chce się pokazywać że coś umie i wykazywać jeżeli nic nie dają ewentualnie wykorzystają to mówiąc że jeden zrobił to tak szybko a ty nie potrafisz i powinieneś mieć mniej płacone, firma powinna się zastanowić nad wynagrodzeniem a nie tłumaczyć się regionem i nastawiać ludzi plotkami jeden na drugiego bo tak jest w szeregach firmy. Myślę że jeżeli zmieniła by się sytuacja płacowa w firmie i obgadulstwo oraz nagabywanie przez kierownika za plecami jeden na drugiego z chęcią bym wrócił bo praca nie jest zła jak jeden z przedmówców wspominał ale tak to nie ma szans lepiej zarobić 200 zł mniej ale w spokoju przede wszystkim mając to na umowie i mieć dodatki typu sodexo bądź wczasy pod gruszą niż jedyny dodatek jaki mieć to słowa że gdzie indziej jest gorzej i że jak ci się nie podoba to (usunięte przez administratora) gdzie indziej

@Zniesmaczony

O co chodzi z tym tekstem ' jeżeli jest umowa'? To może jej nie być? Od czego jest to zależne? Pracownicy, którzy nie mają umowy sami się na to godzą lub wyrażają taką chęć?

Jak się pracuje z ludźmi z Screen led?

I z odpowiedzią do tego office managera do dziś nikt już się nie podpiął? Oferta wiem, że od jakichś trzech miesięcy jest już wygasła ale ta uznaniówka z opisu mnie zaciekawiła. Czy na każdym stanowisku przysługuje? Ile jej na oko się przyznaje?

Co z zarobkami na innych stanowiskach? Widziałam opinie, w której jeden Pan pisał o rozbieżności względem zarobków spawaczy a jest teraz oferta dla Office managera gdzie podane są kwoty od 4,5 tys do 7 tys., i ciekawa jestem jak wobec nich sytuacja się układa? Po jakim czasie można te 7 mieć?

Zainterere

Podpinam się pod pytanko o office managera

Materialista

Firma wystawiła ogłoszenie o prace jako spawacz z zarobkami 5390brutto-7590brutto , po zrobieniu rozeznania wśród pracowników najciekawsze jest to ze pracując w tej firmie spawacz ma jak przeważnie każdy pracownik 20zl netto przez 3 miesiące po okresie próbnym dostaje szaloną podwyżkę na 22zl, 3700netto co daje nam 4944brutto więc albo zle liczę albo mam popsuty kalkulator. Często na umówię coś innego (najniższa) bądź jej brak. Monter oraz elektromonter ta sama bajka, premia 400zl (nieopodatkowana) o ile ci jej jakimś cudem nie utną (jeżeli jesteś osoba paląca na wstępie masz zabierane z premi co akurat jest logiczne) jak już palisz to najlepiej jak byś wyszedł zjadl papierosa byle szybko i wracał, przerwa o godzinie 9.00 do 9.30, podwyżek mimo inflacji itd brak ludzi goni najniższa krajowa, jeśli chcesz więcej zarabiać zostawaj na nadgodzinach co prawda można ładnie zarobić bo nadgodziny płatne są 30% więcej ale nadgodziny liczone są powyżej 168h co jest również logiczne, ludzi brak do pracy bo jeżeli przyjdzie młody to albo nic nie umie i ma dwie lewe ręce do roboty albo nie opłaca się przyjść tak nie opłaca jeżeli masz podatek 0% do 26roku życia i na najniżej krajowej zarobisz tyle samo bądź nawet więcej to nie opłaca się przyjść, dla tego jest spora rotacja w pracownikach, jeżeli chcesz urlop nie ma problemu można się dogadać i przeważnie dostajesz kiedy potrzebujesz, praca nie jest skomplikowana ani męcząca jak w kamieniołomie, praca na dobrych narzędziach, nie dźwigasz nie siłujesz się z niczym od tego są wózek widłowy i ładowarka teleskopowa, na hali przeważnie porządek nie tak jak w innych firmach czyhająca smierć na każdym kroku, socjalne małe ale da się przeżyć kawa herbata cukier lodówka zlew i czajniki na miejscu, ubikacja czysta papieru toaletowego nie brakuje, szatnia również czysta, ludzie z którymi pracujesz sympatyczni można się pośmiać pracując, zdarzają się dziwni ale jak wszędzie trzeba przywyknąć. Reasumując jeżeli odpowiadają ci zarobki minimalnie większe jak najniższa krajowa oraz mniejsze niż piszą w ogłoszeniach oraz nie chcesz sie narobić jak (usunięte przez administratora) to jest Ok, jeżeli liczysz na wczasy pod gruszą awanse i zarobki powyżej 4000/4500netto na zwykłych stanowiskach to szukaj pracy gdzie indziej

Czy istnieje możliwość rozwoju w Screen led?

Zaciekawiony

Hej widzę, że pojawiła się oferta pracy dla konstruktora i pytanie czy ciągle kogoś szukają czy jest taka rotacja bo widzę średnio ofertę na konstruktora że 3-4 razy w roku total jak by po okresie próbnym ludzie się poddawali albo było im podziekowane.

Henryka

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty?

Screen-LED
@Henryka

Aktualnie na marzec 2022 poszukujemy spawaczy, ślusarzy i stolarzy.

P
@Screen-LED

gdzie można składać CV?

Screen-LED
@P

CV można przynieść bezpośrednio do naszego biura przy ulicy Towarowej 1 w Inowrocławiu. Można też wysłać CV elektronicznie na adres email info@screen-led.com

Spawacz i nie tylko

Chcę tylko zapytać czy pracownik po 50-tce ale z bardzo mocną praktyką i doświadczeniem będzie tam jeszcze miło widziany czy już raczej niekoniecznie ? Zaznaczam nieskromnie że duże doświadczenie w pracy manualnej w szerokim zakresie mechaniki, ślusarstwa spawalnictwa i elektryki.

Ewelina

jak dużo kandydatów zazwyczaj się zgłasza? zauważyłam sporo pytań na forum bez konkretnej odpowiedzi. jeden Pan pisał o braku feedbacku po złożonej aplikacji. jest za dużo osób do obsługi czy z czego to wynika? opisze ktoś jak rozmowa może wyglądać? co jest na niej weryfikowane?

Ola

Cześć, jak u was wygląda atmosfera w dziale konstrukcyjnym. Widzę że pojawiło się ogłoszenie ale nie chała bym wpaść do jakiejś bagna. Niestety nie znam nikogo kto by mógł powiedzieć jak to wygląda u was w rzeczywistości

Beata

Witam, jak wyglądają nadgodziny w dziale sprzedaży, czy są normą, bo pracy jest ogrom? Jak często są wyjazdy służbowe na targi i jak długo trwają?

Wojciech

Witam, czy ogłoszenie o pracę na stanowisko Stolarz/monter widniejące na olx jest nadal aktualne ? Pozdrawiam

Helena
@Wojciech

Nikt widzę nie odpowiedział ale mimo tego aplikacja złożona? Albo już pracujesz?

Wojciech
@Helena

Aplikacja złożona, ale cisza.

Helena
@Wojciech

To może jakąś większą liczbę osób zbierają? Masz jakieś doświadczenie czy bez też biorą?

To chyba jakiś żart. Podkreślanie że jest umowa o pracę. Jak psu buda to powinna być norma. A nie jest!!!

Jacek

Czekaj, to mówią że będzie, a dają jakąś inną? Zlecenie czy o dzieło?

Zostaw merytoryczną opinię o Screen led - Inowrocław

• Jak się pracuje w Screen led?

Zobacz opinie na temat firmy Screen led tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Screen led?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Screen led