Opinie o Martex Box Sp. z o.o. w Brzoza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Martex Box Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Martex Box Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martex Box Sp. z o.o. w Brzoza

Tutaj pracują ustawiacze i mechanicy? Chce się tylko upewnić, ponieważ czytam teraz ofertę dla operatora maszyn piszą w niej o nadzorowaniu maszyn oraz pomocy w ich ustawianiu. Wszystkiego dowiem się na szkoleniu? Opowiecie o nim? Jak długo ludzie się wdrażają?

Zainteresowany Nowy wpis

Witam. Czy jest tutaj ktoś kto pracował jako operator wózka-magazynier? Przede wszystkim jakie zarobki i atmosfera na danym dziale? Wieloletni pracownik Basa szuka zmiany na lepsze. Jakie opinie?

Wera Nowy wpis

Stawki pewnie się różnią od stanowiska? zastanawiam się na jakie zostało skierowane to ostatnie zapytanie o zarobki. mnie teraz pokazywało, że handlowiec zgarnie do 14 tys, czy to się zgadza? to przynajmniej górna granica widełek z takiej oferty. ocenicie ich osiągalność z własnego doświadczenia?

Adam12 Nowy wpis

jakie zarobki?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Martex Opakowania Janusz Podgórski rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Ta oferta na tego handlowca o której tu pisali z ponad pól roku temu była ostatnią jaka została udostępniona przez Pracodawcę? Chce się upewnić, bo tez właśnie mi się nawinęła teraz w przeglądarce a tutaj pustki w opiniach widzę z ostatniego czasu. Czy stale już ludzie pracują i nikogo nie potrzeba więcej? znam się po prostu na opakowaniach i ogarniam okoliczne firmy z branży

Danuta

Nie wiem, dlaczego kogokolwiek miałoby interesować to, co dzieje się na urlopach pracowników, ale widziałam, że jakiś czas temu szukali do siebie handlowców. Jest to związku z rozwojem czy była ostatnio jakaś rotacja na tych stanowiskach? Niby jest napisane, że zatrudnienie stabilne w oparciu umowę o pracę. A gdyby ktoś chciał być na kontrakcie, to może? I ostatecznie jak zarobić te 10,000, które oferują w górnych granicach?

FS
@Danuta

Odbyłem rozmowę w firmie i czekam za odpowiedź. Firma sie rozrasta i szukaja handlowców na Wielkopolske. To bardzo zyczliwi ludzie, ktorzy sa otwarci na warunki zatrudnienia. Ja zaproponowałem B2B i bez problemu. Zapytalem tez o te komentarze no i podchodza do tego ze smiechem, bo negatywy sa od osob niedowartosciowanych z produkcji. Firma jest rodzinna i praktycznie kazdy kto tam pracuje siedzi od wielu lat.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Martex Opakowania Janusz Podgórski?

Kolaż

Nie ma tam atmosfery. Jeżeli chodzi o chłopaków to nikt nikomu nie pomoże jak ktoś się nie wyrabia czy ma za.eb. Potrafią się tylko patrzeć i śmiać. Kobiety obgadują siebie nawzajem. Dużą role odgrywa tu pseudo kierownik, pupilek prezesa. On najwiecej obgaduje ludzi zwłaszcza u dyrektora, który nie ma pojęcia co tak naprawdę się tam dzieje. Z ludzmi rozmawia jedno a drugie w biurze. Jest bardzo fałszywy. Potrafi wyprzeć się patrząc prosto w oczy.

Maria
@Kolaż

A skąd w sumie wiadomo, że tak sie zachowuje? :) Bo w sumie nie wiesz co takiego mówi dyrektorowi, prawda? :)

Ford
@Maria

@Maria ponieważ tam pracuję i wiem jaki on jest i wobec ilu osób był nie fair po za tym ma swoją „małą” pracownicę, która donosi mu o wszystkim, nawet co robią ludzie na urlopach czy chorobowym.

transportowiec

Bardzo źle traktuje się firmy transportowe które dostarczają towar traktowani są jak gorszy sort partnera do współpracy , jak nie dostarczymy towaru to produkcja stanie tego nie rozumieją ani szefowie ani magazynierzy . Nie liczą się z czasem pracy kierowcy ,. wszystkie firmy w okolicy do których dostarczamy karton są bardzo przyjazne nawet potrafią zaczekać za autem i rozładować np.LEWEX super firma bardzo lubimy dostarczać im towar

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Martex Opakowania Janusz Podgórski?

FCB

ZENADA....SZUKAJ LEPIEJ DALEJ

Martex

Wynagrodzenie u nas jest zawsze wyższe jak minimum krajowe na okresie próbnym. Po tym czasie rośnie w zależności do piastowanego stanowiska i doświadczenia. Poza tym zawsze co roku wszyscy pracownicy mają "z automatu" powiększoną pensję o różnicę między zeszłorocznym a przyszłym minimum krajowym i dotyczy to wszystkich pracowników bez względu na wynagrodzenie i zaszeregowanie.

@FCB

Czytając taki komentarz bez argumentów domniemam, że pisze to były pracownik, któremu nie przedłużono umowy. Wszystko zależy od pracownika, jeśli nie chce mu się pracować, bo w myśl zasady (usunięte przez administratora) "czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy" to dla niego wszystko jest źle i niedobrze bo są wymagania. Niestety w każdej pracy są obowiązki, za które firma płaci w formie wynagrodzenia pracownikowi. Jeśli posada czy wynagrodzenie nie pasuje to należy "po męsku" podejść do sprawy i podjąć decyzję o zwolnieniu się, a nie żalić się na stornach internetowych, że jest się pokrzywdzonym przez los.

Martex

Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i stanowiska. Kwota uposażenia ustalana jest podczas rozmów kwalifikacyjnych o pracę. Zapraszam :)

Tomasz
@Martex

Tak z ciekawości. Można tu liczyć na premie miesięczną/kwartalną? Czy pensja jest miesięcznie stała?

KTB

Jestem byłbym pracownikiem firmy Martex i nie móglbym niczego złego powiedzieć na temat wynagrodzenia czy atmosfery w pracy. Odszedłem z powodów rodzinnych a czytając komentarze łapie się za głowe... płatności są zawsze na czas, im bardziej pracownik się stara tym jest doceniony i odpowiednio rozliczany. Można tam zarobić fajną kase. Mówie jako pracownik "z dołu" ale wiem ile zarabiali chłopacy handlowcy.. Polakom zawsze jest źle, nigdy im nie dogodzisz!!!

@KTB

Aha, to ten od dołu może te fajną kasę zgarnąć? Fajna tzn., jaka i co trzeba zrobić, żeby tak sobie zasłużyć?

KTB
@Danuta

Trzeba po prostu być skupionym na pracy. Niby nie dużo sle uwierz mi wiele :) kasa jest naprawdę spoko.

@KTB

No skoro naprawdę spoko to na pewno ponadprzeciętnie to raczej dobre info. ;) A oprócz aspektów finansowych było tu coś co Ci się na tyle spodobało, że warto o tym wspomnieć czy raczej standardowa praca jak Twoje poprzednie?

Niedźwiedź
@KTB

Stary, co Ty za głupoty piszesz. Jeżeli Ciebie podnieca max 3000,- (i to jako operator) w tych czasach to gratulacje. Po pierwsze nie ma premii już od dawna. Po drugie: jak była to kierownik miał do dyspozycji 1000,- gdzie spisywał listę max 10 osób (co daje po 100 zł premii !!!!! ) i z tej listy wykreślano kobiety ponieważ według dyrektora ich praca to nie praca i zostali sami chlopacy czyli max 5 osób żeby im włożyć po 200,- w kopercie. Wiec albo ktoś Tobie kazał tak napisać albo ktoś z biura próbuje zacierać ślady negatywnych opinii.

Mieczysław
@Niedźwiedź

Skoro nie pieniądze, to co Cię jeszcze trzyma w tej firmie? Jakie zalety ma praca u nich?

Norbert
@Mieczysław

Tylko i wyłącznie pare minut do pracy

@Norbert

Dobra lokalizacja i tyle? No to faktycznie aż tak źle w odbiorze jeśli o warunki chodzi to nie może być. Pozostali mają zapewniony jakiś dojazd?

Jeremiasz

Oferują jakiś socjal? Jest przyznawana karta multisport?

@Jeremiasz

Niestety ale karty multisport nie mamy. Za to jest pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe.

Driver

(usunięte przez administratora) przyjedz pan 10 towar gotowy wyjeżdżasz 14 sta

@Driver

Czy takie opóźnienia zdarzają się często? Jak myślisz czyja to wina, logistyki czy pracowników? Długo pracujesz w Martex?

@Driver

Przykro nam - załodze Martex Opakowania - że taka sytuacja miała miejsce. Był to chwilowy problem w brakiem obsady na wózkach widłowych i z miejscem magazynowym. Na chwilę obecną sytuacja znacznie się poprawiła w jednym i drugim aspekcie. Średnio czas załadunku lub zrzutu auta to 0,5-1 godz. Zapraszam ponownie, aby przekonać się, że tamta sytuacja to historia.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Operator Maszyn i Urządzeń w Martex Opakowania Janusz Podgórski?

Mbappe

Żadne. Ale czego wymagać jak proponują tylko najniższą i 3 miechy próby a potem dostaniesz 200 zł żebyś nie uciekł

Leszek
@Mbappe

Chociaż tyle dobrze że można nauczyć się zawodu ale ta niska kasa to trochę słabe. Podwyżka tylko 200 zeta. Nic więcej nie wpadnie za nadgodziny?

Agnieszka
@Mbappe

Po okresie próbnym jest umowa o pracę czy jak ?

Martex

Umiejętności czy doświadczenie uzależnione jest od stanowiska, jednak na produkcję do obsługi maszyn przyjmujemy zazwyczaj osoby bez doświadczenia. Pracownik podczas pracy nabywa konkretnych umiejętności i po jakimś czasie z pomocnika operatora staję się operatorem.

@Mbappe

A czego może oczekiwać pracownik, który jest zatrudniany bez żadnego doświadczenia, a po 3-ch miesiącach jego umiejętności są niewiele większe niż te na początku?? Ze strony firmy to i tak spory ukłon w stronę pracownika, że za niewielkie doświadczenie otrzymuje 200 zł podwyżki plus pewne umiejętności. Po jakimś czasie, kiedy pracownik jest pełnoprawnym operatorem, jego wynagrodzenie jest niewspółmiernie wyższe od tego z początku zatrudnienia. Proszę pamiętać o tym, że firma również ponosi koszty chociażby samego szkolenia pracownika. Poza tym po okresie próbnym pracownik otrzymuje pakiet medyczny.

@Agnieszka

Okres próbny trwa 3 miesiące. Po okresie próbnym umowa o pracę na cały etat (pon.-pt.) na czas określony trwający 33 m-ce. Następnie umowa na czas nieokreślony.

@Leszek

Pensja na okresie próbnym to kwota wyższa niż minimum krajowe. Po okresie próbnym +200 zł + pakiet medyczny. Czy to mało za przyuczenie do zawodu i brak doświadczenia? Po pełnym szkoleniu i objęciu stanowiska operatora wynagrodzenie jest znacznie wyższe. Nadgodziny czasem się zdarzają i są płatne.

Dominika

Hej @Kaziu! Jesteś, lub byłeś zatrudniony w Martex? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na większą pensję niż minimalna krajowa przy rozpoczęciu współpracy?

Dominika

Cześć, szukam informacji na temat pracy w Martex? Czy oprócz pensji mogę liczyć na jakieś fajne dodatki typu: premia, multisport? Będę wdzięczna za pomoc.

Ed

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca i zarobki na produkcji ? Ile zmian ? Warto składać tam papiery ? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Martex Box Sp. z o.o. - Brzoza

• Jak się pracuje w Martex Box Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martex Box Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Martex Box Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.

Martex Box Sp. z o.o.